Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

neosph3re 04-07-11 12:18

Re: my tuning r5
 
Stie cineva unde sta mesterul asta ? Ar trebui sa ne adunam cativa de prin Oradea sa trecem pe acolo pe la el cu donatii, am un set de stopuri cu semnale si lucasuri pt e46 numa' nu ma pot scapa de ele .. poate le adapteaza el cumva :))

expres 04-07-11 19:11

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4440655)
faruri smoked

au iesit bine farurile , dar cum erau capsulate ? au cleme sau erau lipite ?

adi_0 05-07-11 13:26

Re: my tuning r5
 
Foarte frumos ce ai facut acolo:-). Totusi ne crezi ca o sa "naparleasca" blana aia? Sau sa se murdareasca?

fazekasnfs 05-07-11 14:19

2 Attachment(s)
adi o ,nu e blana, si nici nu o mai am,.,. am luat jos ..,a fost numai o solutie temporara, o sa fie facuta de fibra de sticla sau cu piele

poze de seara

sequention_cielo 05-07-11 19:07

Re: my tuning r5
 
Ce nervoasa este:twisted: , astept s-o vad vopsita toata

ReleaseD 05-07-11 22:33

Re: my tuning r5
 
Se pare ca fazekanfs e pe drumul cel bun. Succes in continuare.

trafy-vr6 05-07-11 22:58

Re: my tuning r5
 
incearca rosii, nu albastre...si mergi pe o culoare...nu pe rosu cu alb cu albastru, etc....

o.s 06-07-11 02:21

Re: my tuning r5
 
Esti pe drumul cel bun, tine-o tot asa.

BAFTA!

Japo 06-07-11 10:04

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 4446067)
incearca rosii, nu albastre...si mergi pe o culoare...nu pe rosu cu alb cu albastru, etc....

Fazekas asculta ce zice baiatu' asta ;)

Iar la culoare.... O SINGURA CULOARE

adi_0 06-07-11 10:06

Re: my tuning r5
 
Foarte faine farurile!
Parca-s de Oltcit:D.
Pe interior la unele segmente ale bordului ai putea pune niste fibra de carbon 3D.
Ai o imaginatie cat 10:lol:

fazekasnfs 06-07-11 11:10

Re: my tuning r5
 
trafy-vr6: amanteles si mersi si pe alti

fazekasnfs 09-07-11 20:02

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
cateva poza

trafy-vr6 09-07-11 20:05

Re: my tuning r5
 
cutia difuzorului e facuta dupa schema, calcule, etc. sau asa ai vrut sa o faci ?

fazekasnfs 09-07-11 20:21

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
dupa poza asta amfacut,da acuma vreau sa fac altcumva

adi_0 09-07-11 20:55

Re: my tuning r5
 
Foarte fain ce faci tu acolo!8)
Dar totusi nu ma bine terminai de vopsit interiorul, faceai o curatenie generala si dupa ce ai facut astea sa montezi sistemul audio pe spate, ca sa cam murdarit mocheta de la difuzoarele din spate si cutia subwoofer-ului?:)


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning