![]() |
Re: my tuning r5
Stie cineva unde sta mesterul asta ? Ar trebui sa ne adunam cativa de prin Oradea sa trecem pe acolo pe la el cu donatii, am un set de stopuri cu semnale si lucasuri pt e46 numa' nu ma pot scapa de ele .. poate le adapteaza el cumva :))
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Foarte frumos ce ai facut acolo:-). Totusi ne crezi ca o sa "naparleasca" blana aia? Sau sa se murdareasca?
|
2 Attachment(s)
adi o ,nu e blana, si nici nu o mai am,.,. am luat jos ..,a fost numai o solutie temporara, o sa fie facuta de fibra de sticla sau cu piele
poze de seara |
Re: my tuning r5
Ce nervoasa este:twisted: , astept s-o vad vopsita toata
|
Re: my tuning r5
Se pare ca fazekanfs e pe drumul cel bun. Succes in continuare.
|
Re: my tuning r5
incearca rosii, nu albastre...si mergi pe o culoare...nu pe rosu cu alb cu albastru, etc....
|
Re: my tuning r5
Esti pe drumul cel bun, tine-o tot asa.
BAFTA! |
Re: my tuning r5
Quote:
Iar la culoare.... O SINGURA CULOARE |
Re: my tuning r5
Foarte faine farurile!
Parca-s de Oltcit:D. Pe interior la unele segmente ale bordului ai putea pune niste fibra de carbon 3D. Ai o imaginatie cat 10:lol: |
Re: my tuning r5
trafy-vr6: amanteles si mersi si pe alti
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: my tuning r5
cutia difuzorului e facuta dupa schema, calcule, etc. sau asa ai vrut sa o faci ?
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
dupa poza asta amfacut,da acuma vreau sa fac altcumva
|
Re: my tuning r5
Foarte fain ce faci tu acolo!8)
Dar totusi nu ma bine terminai de vopsit interiorul, faceai o curatenie generala si dupa ce ai facut astea sa montezi sistemul audio pe spate, ca sa cam murdarit mocheta de la difuzoarele din spate si cutia subwoofer-ului?:) |
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning