![]() |
:)
Nu sunt foarte sigur...Honda sau Ford ?
|
:roll: Nope...
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
:)
Hondarul:eu vorbeam de masina pusa inaintea ta :)
Cred ca masina pusa de tine este ceva american ? Am dreptate ? |
Pai a ghicit mah lumea masina dinainte, ca de aia am si pus-o pe asta...
:boxing: :bored: :boxing: :poke: :punch: :headache: |
:)
Imi cer scuze Hondarul
|
1 Attachment(s)
o recunoasteti??????
|
polo?
|
are aripile cat casa si latimea standard la pneuri... cul :roll:
|
sincer sa fiu si eu tot polo cred k e
|
polo e , morro pune poza...
|
:)
Parerea mea e ca e Golf (dupa stopuri) ...banuiesc.Sau e Polo ?astept raspunsul
|
Re: :)
Quote:
nu mi=o lua in nume de rau, nu m=am putut abtine. SUNT 10000% sigur ca nu e golf cel mai sigur sunt ca e VW POLO (sanse mici ar fi sa fie un lupo, dar nu cred, ca lupo e mult mai mic) |
si in + uita=te la geamurile laterale cat de inalte sunt, la golf nu sunt asa de inalte
|
deja a spus omul ca era polo. sunteti orbi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning