![]() |
Re: E46 - Bagged
stopurile iti vor ramane asa?:D
|
Re: E46 - Bagged
da, asa vor ramane pana cand o sa ma scoata banii din casa :)
am chestii mult mai interesante de facut momentan decat sa schimb stopurile... normal ca as vrea LED-uri, cum are M3-ul pe led dar e multi bani ;) |
Re: E46 - Bagged
Waw .... Respect !:lol::lol:
|
Re: E46 - Bagged
Arata intr-un mare fel felicitari :D
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
nu ii exclus... nu zic nimic, ramane de vazut :D
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Pot merge si asa dar cum dau de o pietricica cum freaca scutu.. Trebuie sa fie curat pe jos :)) prin oras e un pic mai ridicata, decent sa zic asa :)
|
Re: E46 - Bagged
Beton rau de tot masina!':) Felicitari!
|
Re: E46 - Bagged
Prea minunata masina . Am admirat-o zilele astea la Piatra Neamt . Respect pentru ce ai facut .
|
Re: E46 - Bagged
5 Attachment(s)
mersi mult... primul show si prima cupa, de peripetii nu mai zic nimic :))
|
Re: E46 - Bagged
felicitari prietenas!;)
|
Re: E46 - Bagged
felicitari pt cupa!o meritati din plin!!!;):-)
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
mersi mersi, weekendul asta voi fi la tg-mures :) sper sa fie vreme buna, si sper ca o terminat topoganele de la strand :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning