Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

bujuKYL 18-06-12 14:11

Re: E46 - Bagged
 
stopurile iti vor ramane asa?:D

tupeu 18-06-12 15:51

Re: E46 - Bagged
 
da, asa vor ramane pana cand o sa ma scoata banii din casa :)
am chestii mult mai interesante de facut momentan decat sa schimb stopurile... normal ca as vrea LED-uri, cum are M3-ul pe led dar e multi bani ;)

C T 19 K R A 18-06-12 16:31

Re: E46 - Bagged
 
Waw .... Respect !:lol::lol:

Rapid IMS 18-06-12 17:06

Re: E46 - Bagged
 
Arata intr-un mare fel felicitari :D

bujuKYL 19-06-12 05:37

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5070422)
da, asa vor ramane pana cand o sa ma scoata banii din casa :)
am chestii mult mai interesante de facut momentan decat sa schimb stopurile... normal ca as vrea LED-uri, cum are M3-ul pe led dar e multi bani ;)

ma gandeam ca probabil ai ceva in ganduri cum ai facut si cu farurile:-P made by tupeu:D8) nu neaparat de M3 pe led:rolleyes2

tupeu 19-06-12 07:25

Re: E46 - Bagged
 
nu ii exclus... nu zic nimic, ramane de vazut :D

Nosfer 19-06-12 12:40

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5061878)
poze...

bomba cu ceas :))) Nu credeam ca o poti face si mai faina dar cu jantele astea chiar ai reusit :D poti sa mergi cu ea lasata asa de jos sau de obicei mergi cu ea mai ridicata si o lasi cand opresti?

tupeu 19-06-12 13:31

Re: E46 - Bagged
 
Pot merge si asa dar cum dau de o pietricica cum freaca scutu.. Trebuie sa fie curat pe jos :)) prin oras e un pic mai ridicata, decent sa zic asa :)

red_fury 21-06-12 14:33

Re: E46 - Bagged
 
Beton rau de tot masina!':) Felicitari!

dragos002 12-08-12 20:27

Re: E46 - Bagged
 
Prea minunata masina . Am admirat-o zilele astea la Piatra Neamt . Respect pentru ce ai facut .

tupeu 13-08-12 22:25

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
mersi mult... primul show si prima cupa, de peripetii nu mai zic nimic :))

motzu 13-08-12 22:51

Re: E46 - Bagged
 
felicitari prietenas!;)

marius3030 15-08-12 04:09

Re: E46 - Bagged
 
felicitari pt cupa!o meritati din plin!!!;):-)

bujuKYL 15-08-12 08:27

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5137093)
mersi mult... primul show si prima cupa, de peripetii nu mai zic nimic :))

felicitari o meriti din plin!...:D

tupeu 15-08-12 17:51

Re: E46 - Bagged
 
mersi mersi, weekendul asta voi fi la tg-mures :) sper sa fie vreme buna, si sper ca o terminat topoganele de la strand :))


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning