![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Faina masina dar fundalul e de groaza la ultima poza! Carutza + Lambo de nici o culoare nu pushca in poza aia...:( Arata ca o masina super sport langa o "masina" cu tractiune intersuperbalegoasa :( Eaksssssssssss:cry:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
la Petea l-ai prins ?? asta sta in negresti la benzinaria Bud .. mult timp.. nush care e treaba cu el.. doar ata stiu ca e din negresti tipu..din cate stiu eu..:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Cred k incolo catre petea......de la o amica am primit pozele:oops: .....baieti ieri am prins la omv la benzinarie ....acolo la aia de la burdea......un 350 cabrio gri.....super beton...l-a mai vaz careva?:D.....numa nu am apucat sa-i fac poze:(
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
de un 350 Z cabrio este vb......am uitat z-ul:):oops: :oops:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
whoooo... da cine o vazut Toyota Supra aia galbena.. ? super tare arata... astept poze .. ca io pe cand am scos telefonu`.. era depaaarte.. :lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
si io am vazut supraul arata beton are genti crom ii klumea cutie aut, o masina super
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Sa-mi trimita un PM care imi tot sterge posturile!!!!!!! N-am nimic impotriva, dar macar sa ma anunte! Parca ii frica ca-l musc :P Asta nu-i forumul X-Files, ca sa dispare lucruri...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
scufitza rosie si cenusareasa....:D :D :-P :-P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mijto masinutele...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
M17 colt..............no comment!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
POZE CU SUPRA varog, daca "prinde" cineva, please!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Eu am vazut-o fugitiv ieri pe Aurel Vlaicu in ceva parcare.......n-am apucat sa-i fac poze :(....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Poftiti baieti.......
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
THANK ErdVento !!!!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Eu nu am avut noroc sa vad masina. Pe unde ai gasit? Pacat ca a stricat fata ca a pus prostia ala pe faruri, strica tot aspectul. Si eleronul din spate e naspa.... Orcum masina e COOL.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning