Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

valineamtsm 06-08-07 15:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Faina masina dar fundalul e de groaza la ultima poza! Carutza + Lambo de nici o culoare nu pushca in poza aia...:( Arata ca o masina super sport langa o "masina" cu tractiune intersuperbalegoasa :( Eaksssssssssss:cry:

Bogdan SM 07-08-07 23:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
la Petea l-ai prins ?? asta sta in negresti la benzinaria Bud .. mult timp.. nush care e treaba cu el.. doar ata stiu ca e din negresti tipu..din cate stiu eu..:)

2 fast 4 U 10-08-07 01:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Cred k incolo catre petea......de la o amica am primit pozele:oops: .....baieti ieri am prins la omv la benzinarie ....acolo la aia de la burdea......un 350 cabrio gri.....super beton...l-a mai vaz careva?:D.....numa nu am apucat sa-i fac poze:(

2 fast 4 U 10-08-07 01:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
de un 350 Z cabrio este vb......am uitat z-ul:):oops: :oops:

Alex2Fast4U 10-08-07 02:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
whoooo... da cine o vazut Toyota Supra aia galbena.. ? super tare arata... astept poze .. ca io pe cand am scos telefonu`.. era depaaarte.. :lol:

demian 10-08-07 02:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si io am vazut supraul arata beton are genti crom ii klumea cutie aut, o masina super

di48lo 10-08-07 14:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Sa-mi trimita un PM care imi tot sterge posturile!!!!!!! N-am nimic impotriva, dar macar sa ma anunte! Parca ii frica ca-l musc :P Asta nu-i forumul X-Files, ca sa dispare lucruri...

veveve 14-08-07 18:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
scufitza rosie si cenusareasa....:D :D :-P :-P

rider on wheel 14-08-07 21:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mijto masinutele...

ErdVento 16-08-07 01:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
M17 colt..............no comment!

attilaboot 16-08-07 08:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
POZE CU SUPRA varog, daca "prinde" cineva, please!

danny19_sm 16-08-07 09:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu am vazut-o fugitiv ieri pe Aurel Vlaicu in ceva parcare.......n-am apucat sa-i fac poze :(....

ErdVento 17-08-07 13:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Poftiti baieti.......

attilaboot 17-08-07 14:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
THANK ErdVento !!!!!

attilaboot 17-08-07 14:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu nu am avut noroc sa vad masina. Pe unde ai gasit? Pacat ca a stricat fata ca a pus prostia ala pe faruri, strica tot aspectul. Si eleronul din spate e naspa.... Orcum masina e COOL.


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning