Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

DanyFCS 18-12-11 12:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
cat ma costa acestea pana acasa?
1. http://www.ebay.com/itm/Minichamps-1...#ht_500wt_1202
2.http://www.ebay.com/itm/Pauls-Model-...#ht_500wt_1202

Decodat 18-12-11 12:38

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu trimite nici unul in Europa.

DanyFCS 02-01-12 16:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat ma costa asta ?
1:http://www.ebay.com/itm/SCHABAK-1-24...#ht_500wt_1202

Decodat 02-01-12 17:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
E licitatie.

TheOvy27 03-01-12 21:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.com/itm/Tamiya-1-12-...4wt_1344....un pret pana In BH..ms

2010 03-01-12 21:33

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 4806191)

Nu trimite in Romania..

Racer21 06-01-12 12:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut, imi spui te rog frumos cat ar iesi combinatia dintre astea 2 (mentionez ca sunt de la acelasi vanzator) . o zi buna !

http://www.ebay.com/itm/1966-Shelby-...item588e02bcdf

http://www.ebay.com/itm/Franklin-Min...item58918a3aa8

sau Ferrari-ul asta ...

http://www.ebay.com/itm/DANBURY-MINT...item4ab215ba6d

Decodat 06-01-12 15:08

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Primele 2 = 230 $
Urmatoarea = 70$
Preturile includ si tva-ul care trebuie platit la VAMA.

Racer21 06-01-12 17:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ok, mersi pentru timpul acordat. Renunt, mi se pare al dracu de mult pretul ala pentru vama, dar asta e, daca nu esti din State, iti vine o gramada transportul&restul taxelor. Mersi oricum inca odata.

Andrey_9 06-01-12 17:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 4811457)
Ok, mersi pentru timpul acordat. Renunt, mi se pare al dracu de mult pretul ala pentru vama, dar asta e, daca nu esti din State, iti vine o gramada transportul&restul taxelor. Mersi oricum inca odata.

de ce nu cauti in Europa??

Racer21 08-01-12 13:49

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Pentru ca (virgula) ce caut eu, si anume machete premium 1:24 nu prea se gasesc in Europa, fiind o scara populara in State. Oferta este mult mai restransa in Europa, crede-ma ca m-am uitat pe ebay.de ;)

banutzu18 23-01-12 20:59

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.de/itm/VW-Bora-1-24-...8#ht_500wt_949 un pret pana la ploiesti cu tot cu comision si taxe

banutzu18 23-01-12 21:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.de/itm/VW-Lupo-1-24-...4#ht_500wt_949 un pret pana la ploiesti cu tot cu comision si taxe

Decodat 24-01-12 07:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ambele sunt licitatii, nu trimite nici in Ro.

banutzu18 24-01-12 10:05

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
mersi orcum


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning