Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

eMH 24-05-10 10:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deci deocamdata suntem Racer, Capa, Ingerasul, DvD, eu, si vedem ce se mai strange.

Organizarea o punem noi la punct, intai sa vedem cine joaca si cine nu.

green_e30 24-05-10 10:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin:twisted:
lista trebuie sa continue

capa` 24-05-10 11:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
se baga careva la niste antrnamente ?

Ingerasul99 24-05-10 12:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
Capa esti singurul despre care nu stiu cum joci , poate ne dam dea latu peste vreo ora, da-mi un pm cu id-ul tau sau ia-l tu pe al meu de la profil!

mitza mtb 24-05-10 12:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin,Mitza.

Ma dau pe PLAN de vreo saptamana incoa , am gasit si un roman care joaca pe plan , am id lui de messenger , daca vreti il bagam sa joace cu noi . :D

Racer_e30 24-05-10 13:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
cu cat sumtem mai multi cu atat mai bine :lol::lol::lol:

Racer_e30 24-05-10 15:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
inca un racer !!! racer_wrx:lol::lol:

racer_wrx 24-05-10 19:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut baieti. Sunt WRX-ul si as dori sa intru si eu in campionat, sunt prieten cu Racer-ul si ma bag si eu la Drift!!! Ne vedem acolo...!!!

D v D 24-05-10 20:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
numarand pana acuma suntem 8 ,eu zic ca e destul si asa mai ales daca e sa jucam cu totii e excelent asa ,dati si voi mai multe detalii cu o zi o ora la care putem toti ,si sper sa iasa bahaos mai mare ca daca suntem astia care s-au anuntat o sa fie mai mult caterinca decat campionat asa ca deabea astept ;) va pupa taticu :twisted:

eMH 24-05-10 22:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mă bulangiu mic, ţi-ai pus iar avatarul de fiţe?? :>
Eu mă gāndeam să jucăm o dată īntr-o vineri seară, că atunci prindem pe toată lumea acasă...

D v D 24-05-10 22:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
esti invidios ca nu ai si tu asa ceva , vinerea asta e bine eu pot sa fiu on , next

eMH 24-05-10 23:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bun. Deci pentru Vineri 28 mai, orele 8 sau 8 şi ceva FIX ! Cine se bagă??
Eu da.

Sau 27, cāt dreacu pică acum, vinerea asta...

mitza mtb 25-05-10 00:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu zic la 21:00 , are ceva daca mai aduc 2 Romani care i-am cunoscut pe plan ? Sa fim mai multi ? Nu au cont aici dar se dau foarte bine .

capa` 25-05-10 11:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu sunt liber toata saptamana la orice ora, deci va astept !

Ingerasul99 25-05-10 16:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH conteaza pe mine, restu daca aveti nevoie de mine , aveti id-ul la profil . O zi buna va doresc!


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning