![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Deci deocamdata suntem Racer, Capa, Ingerasul, DvD, eu, si vedem ce se mai strange.
Organizarea o punem noi la punct, intai sa vedem cine joaca si cine nu. |
Re: NFS UG2 Drifters
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin:twisted:
lista trebuie sa continue |
Re: NFS UG2 Drifters
se baga careva la niste antrnamente ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Capa esti singurul despre care nu stiu cum joci , poate ne dam dea latu peste vreo ora, da-mi un pm cu id-ul tau sau ia-l tu pe al meu de la profil!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin,Mitza.
Ma dau pe PLAN de vreo saptamana incoa , am gasit si un roman care joaca pe plan , am id lui de messenger , daca vreti il bagam sa joace cu noi . :D |
Re: NFS UG2 Drifters
cu cat sumtem mai multi cu atat mai bine :lol::lol::lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
inca un racer !!! racer_wrx:lol::lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut baieti. Sunt WRX-ul si as dori sa intru si eu in campionat, sunt prieten cu Racer-ul si ma bag si eu la Drift!!! Ne vedem acolo...!!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
numarand pana acuma suntem 8 ,eu zic ca e destul si asa mai ales daca e sa jucam cu totii e excelent asa ,dati si voi mai multe detalii cu o zi o ora la care putem toti ,si sper sa iasa bahaos mai mare ca daca suntem astia care s-au anuntat o sa fie mai mult caterinca decat campionat asa ca deabea astept ;) va pupa taticu :twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mă bulangiu mic, ţi-ai pus iar avatarul de fiţe?? :>
Eu mă gāndeam să jucăm o dată īntr-o vineri seară, că atunci prindem pe toată lumea acasă... |
Re: NFS UG2 Drifters
esti invidios ca nu ai si tu asa ceva , vinerea asta e bine eu pot sa fiu on , next
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bun. Deci pentru Vineri 28 mai, orele 8 sau 8 şi ceva FIX ! Cine se bagă??
Eu da. Sau 27, cāt dreacu pică acum, vinerea asta... |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu zic la 21:00 , are ceva daca mai aduc 2 Romani care i-am cunoscut pe plan ? Sa fim mai multi ? Nu au cont aici dar se dau foarte bine .
|
Re: NFS UG2 Drifters
eu sunt liber toata saptamana la orice ora, deci va astept !
|
Re: NFS UG2 Drifters
eMH conteaza pe mine, restu daca aveti nevoie de mine , aveti id-ul la profil . O zi buna va doresc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning