![]() |
|
Re: Diverse discutii
pai daca e acolo, f bine. preturi?
|
Re: Diverse discutii
nu mai stiu exact.... dar... parca.... montat cauciuc+echilibrat era pe la 10RON/roata ... shi geometria+unghi+alte prostii... 50RON sau 70RON.... chiar nu mai shtiu exact.....
dar.... fa shi tu un drum pana pe 23 august shi vezi.... ca nu e chiar asha departe.... :-P :twisted: |
Re: Diverse discutii
cel mai bun e la depozitu de cauciucuri unde e si reprezentantza Continental langa cimitiru din 9 mai.....au meseriasi acolo si scule...aia numai cu asa ceva se ocupa;)...mi-a luat 38 ron echilibratu...;)
|
Re: Diverse discutii
khalis pai vroiam sa ma duc la sigur cand termin la servici si iau gumele. merci mult.
|
Re: Diverse discutii
plm .. bmw seria 5 nou .. motor de 3000 , 36 de valve , 280 de cai .. plm .. Scrie pana si in talon 280 de cai .. :)) .. uitati conversatie aici ... Se pricepe omu` la masini .. nu e de gluma cu el .. de pe la jumate incepe sa-si arate talentele in ale masinilor
http://www.maneo.name/bmw.txt |
Re: Diverse discutii
Nu iti mai bate capu cu dastia, e cel mai simplu sa dai un simplu ignore si termini discutia fara bataie de cap.Am mai dat si eu de experti dastia de stiu tot cand vine vb de masini.:))
|
Re: Diverse discutii
nu k de obicei dau ignore .. dar el nujt cine il prostise si ii daduse id-u meu .. crezand ca eu sunt fata .. si d-aia a intrat .. de obicei le dau ignore .. dar ma pliktiseam rau si m-am luat la caterinca cu el :))
|
Re: Diverse discutii
=))licu mama unde ai dat de asta k vreau si yo un prost dinasta sa rad un pic..... de mult nam mai facut o bashcalie dinaia strong=))))
|
Re: Diverse discutii
el "m-a agatzat" .. credea ca-s fata si a vrut sa ma ia la ASL :)) ..
|
Re: Diverse discutii
khalis, erai aseara prin spatele meu prin centru?
de unde vine khalis? |
Re: Diverse discutii
dap... eu eram.... :twisted: .... creka fuge tare frumos S3-u' ala cand ai unde sa accelerezi....
p.s. sa shtii k nu-i bine sa parchezi in margine akolo.... am parcat laguna akolo shi un prost cu bicicleta cred a intrat direct in portiera fatza-dreapta... so... take care.... :-P |
Re: Diverse discutii
pai si unde sa o mai las...ca deja am gasit zgarietura pe aripa fata stanga..... o iau cu mine acasa? ca si asa toti care deschid usile le proptesc in masina mea....
da, fuge f bine. |
Re: Diverse discutii
frumos aseara la brasov . . .
|
Re: Diverse discutii
Quote:
ca nu te-am vazut;) |
Re: Diverse discutii
nu am fost , dar ash fii vrut sa fii fost
dar daca nimeni nu zice nimic ... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning