![]() |
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
Au ajuns piesele ! Asta acum dimineata,cum au ajuns armata a fost stransa si la 10:00 am inceput montarea !Ce e drept nu toate au fost montate...
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
1 Attachment(s)
Quote:
Fresh News: Am schimbat ornamentele cromate de la geamuri, de la usi, de pe aripi, grila cu rama cromata, toate cu unele oem negru mat. Defapt, am dat pe ele m parallel-urile pentru ele. Si, le-a luat locul un set de jante oem, de pe e46 m3 csl, 18x8.5j fata, 18x9.5j spatele... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Vw Bora-6000 euro. Bmw M3-11.000 euro. Asta este,doresc altceva ... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
salutare, am primit de la service'ul unde lucrez o masina de munca:D este vorba de un logan 1.6, cu 110cp cu 20 mai mult decat unul stock (deocamdata :lol:),si da stiu ca masina are putin unghi negativ pe spate dar se va rezolva.masina asta va intra la drag, si va reprezenta service'ul unde lucrez :). in legatura cu civicul, m-am hotarat si il vand. motor 1.6 stock, nu stiu exact cati cai are. totul de pe masina e stock inafara de capota si faruri care sunt aftermarket
quick: le schimbi ca pe sosete :lol: cretu: bafta cu amazonu ;) krypton: unde iti e bara fata? :lol: equinox: superb :shock: tis: cam multe masini ai :)) |
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
Poze cu bmw-ul vopsit negru.
Nu am avut timp sa pun pozele mai de vreme deoarece am fost mai tot timpu ocupat dar sper ca de azi sa pot sa acord mai multa atentie masinilor. . |
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
Dupa ce am fost pieton pentru 30 de zile mi`am recapatat permisul si ieri am avut 10.000 E si am zis sa`mi caut o masina in targ....si asta am facut
Detalii Tehnice: Marca: Vw Model: Passat B3 HP: 382 Azi am lipsit de la scoala ca sa ma duc sa`mi inscriu masinuta pe Ro,deoarce ea era pe Italia. Pret: 5800 E. Poze: |
Re: Masina Mea Virtuala V2
6 Attachment(s)
Salutari!
Supra a are numere Rosi8) Attachment 2569830Attachment 2569831 + Jante Fiteen 52 ( pacat ca is pe verde - ce culoare sa le fac??) Attachment 2569832 Oka - am terminato aseara pe la 9 si astazi i-am pus niste jante Rota J (culoarea nu eu is de vina asa le-am luat:( ) Attachment 2569833Attachment 2569834Attachment 2569835 :arrow:Tis - Daaa din pacate :lol::lol: alta fiara:lol::lol: :arrow:Equi - Mdaaa , Te dai Golan cu ea aaa? :lol::lol: , lasa ca se rezolva vreu sa scot mortul din asta:twisted::twisted: azi vreau sa comand tot ce imi trebe pentru motor , ia zi vi pana la mine sa ma ajuti ( asta cred ca pe Sambata , adca da domnul sa ajunga )??:D :arrow:KrYpToN - vrei sa te afum :lol::lol: , cand vrei tu !!:D |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Eu te-as sfatui sa faci jantele negre mat... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
Va salut!
Nu am mai putut sa postez pt ca mi-sa stricat tableta dar intre timp am muncit serios. La cel rosu am dat la un prieten sa faca niste capace din fibra pt jenti! Iar la tigan am montat suspensia si am sudat roll bar-ul! Nu am poze cu tiganu dar o sa ii fac deseara! Multa bafta tuturor si spor la treaba! |
Re: Masina Mea Virtuala V2
2 Attachment(s)
La G2 i-am pus numere rosii.. Si m-am si apucat de treaba. I-am facut un Bad-Boy si niste evazari, si am indepartat rugina.. Urmeaza s-o bag la vopsit. Ce culoare ziceti sa o fac?
KrYpToN Stiu, dar si motorul va fi pe masura. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
2 Attachment(s)
Tis-ul:De potrivit euzic ca sar potrivi cu bara dar mai trebuie sa le asez putin mai bine.
R.Equinox:Se aude destul de bine.Destul cat sa prinda vecini ciuda pe tine.Bafta si tie in continuare cu masinutele tale. KrYpToN:Multumesc.A iesit bine si E34 tau.Bafta in continuare cretu_bs:Hai ca usor usor incepe sa prinfda forma .Bafta in continuare Rid3r*RaCe:Arata bine passatu.E interesanta culoarea.Ce planuri ai pentru ea? jurec10:Frumoase capace.Nu ma ajuti si pe mine cu montarea suspensiei la E36? Grid28:A iesit bine.imi place Bad-Boy-ul.Sa vedem cum va da vopsita. Asatazi miau ajuns nile brate si suspensi pentru E36.Pana acum am avut timp sa dau doar Partea din fata jos.Maine sper sa dau si spatele jos si sa le montez pe cele noi.Si apoi voi lua o pauza cu E36 din motive financiare.Voi lucra mai mult la ACura ca sa o termin si sami iau bani pe ce am lucrat la ea apoi voi incepe iara modificarile la E36. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Va salut toti cu masini frumoase,numai eu nu am masinile frumoase...Audi-ul inca asteapta un cumparator :) sa vedem ce o sa fac zilele care vine. Mau sunat 2 potentiali cumparatori,dar mi-au cerut 3400 unu dintre ei si celalalt 3600:( si i-am refuzat....
ionut.alex63-Imi pare rau,mai m-am gandit dar mai astept un cumparator pentru audi cretu_bs-Ai luat cu nr cu tot :) sau acela este numar-ul masini? Cristi.megane-Arata super amandoua pacat ca vinzi civic-ul ca este o masina frumoasa:) cristy_dacia-Arata bine masina :D ce pot sa zic... multi km cu ea in continuare :D Rid3r*RaCe-Arata bine bafta cu el si e bine ca ti-ai recuperat permisul :) balint-Din ce in ce mai bine arata supra :D bafta cu ea in continuare :D si tico arata bine jurec10-Frumoasa ma, vreau sa vad si tiganul :D Grid28-Ma eu zic sa il faci alb :D KrYpToN-Iauite ce bne arata e34-ul de la mine :) R.Equinox-Da chiar atat de sarac esti ma :twisted: Luysss-Hai cu ea low man :twisted: |
Re: Masina Mea Virtuala V2
1 Attachment(s)
Salut la toata lumea...Am reusit sa vand jantele..si am reusit sa iau altele....La doar 500E...trebuie sa schimb gumele..dar le schimb cand o sa vina arcurile sport..pana atunci raman astea...jantele le-am vopsit eu...ele erau albe...asa ca le-am facut negre...Am reusit sa vand si spoilerele...Maine vine omu sa le ridice de la mine...asa ca..in seara asta...dau comanda de noile spoilere...
M3-ul intra la vanzare...cine il vrea sa scrie pe forum.. Attachment 2569910 @KrYpToN-Usor usor ajunge ca primu:X @cretu_bs-Pe ce stil vrei sa mergi?..old school?..stance?..Drift?:lol::lol: @Cristi.megane-Multumesc..Arata bine honda..dar loganu nu imi place:)) @cristy_dacia-A iesit bine..Bravo! @Rid3r*RaCe-Felicitari pentru achizitie! @balint-Eu zic ca le lasi asa:))..arata chiar bine...bafta cu supra si cu tico:lol: @jurec10-Ce bine arata pisica! @Grid28-Ar merge un negru!..parerea mea!..Bafta! @ionut.alex63-Cu motorul cum stai?..e aspirat sau tubo? @dms28-Am eu un prieten care il vrea..vorbesc cu el si te anunt:) |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Tu ai luat-o cu 10.000,o dai cu 5800? Ai inmatriculato,Rar,tot intr-o singura zi, Da sigur, are si 382 de cp dintr-un 1.9tdi. Este asa cum zici tu! :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning