Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

spiritualDARY2 30-06-11 12:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4432211)
@Dms628
Cred ca vorbesti de Slrr editor.
Il descarci de aici : http://www.mediafire.com/?mzumyqyljut
Si in aceasta seara am reusit ceva maret ( pentru mine cel putin ).
Am facut primul meu PJ ! ( indiciu: Skull )
Nu e foarte stralucit dar a iesit frumos .
Pe un BmW e30 .
Restu masinii vedeti maine, ca ii trebuie noi suspensii , frane etc.
Maine poze ! xD

Astazi postez pozele :X :lol:

s0r1n 30-06-11 12:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Am facut si eu un golf 2 ,

Motor schimbat cu un V6....
621 cp
Suspensii reglabile
Arcuri sport
Frane 335mm , 6 pistoane


Dati-va si voi cu parerea va rog.

spiritualDARY2 30-06-11 14:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by s0r1n (Post 4433246)
Am facut si eu un golf 2 ,

Motor schimbat cu un V6....
621 cp
Suspensii reglabile
Arcuri sport
Frane 335mm , 6 pistoane


Dati-va si voi cu parerea va rog.

Foarte frumos ;)
Daca il faceai pentru Drag , aveai mari sanse la premiu xD

spiritualDARY2 30-06-11 15:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Ce pustiu e forumul !!
Hai sa`mi prezint si eu PRIMUL meu pj xD
Cum am mai spus nu e stralucit , dar e frumos :D
Dati`va si voi cu parerea va rog ! :D

PS: scuze pentru dublu-post dar a trecut ceva vreme de cand am postat mai sus.

jurec10 30-06-11 15:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Frumos asa da masini deastea sa tot vad pe fourum:-)

dary762 30-06-11 15:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Ultimele poze

spiritualDARY2 30-06-11 16:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Foarte frumos , asa`i ? Ce ziceti cum arata primul meu pj ? xD

sorinsidesmokelfs 30-06-11 16:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4433738)
Foarte frumos , asa`i ? Ce ziceti cum arata primul meu pj ? xD

crima masina "pj de strada" :D

capa` 30-06-11 16:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
My love :oops:

sorinsidesmokelfs 30-06-11 16:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by capa` (Post 4433798)
My love :oops:

cand am primit mail si am vazut capa stiam deja la ce sa ma astept superba:X

Radu A.K.A. G.R.M. 30-06-11 17:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by upstonik (Post 4433083)
BMW-ul este frumos, dar tu mai lucreaza la tehnica ta in Photoshop, liniile nu sunt trase corect, blurul nu este uniform, caderea intre unblur si blur este brusca, decupezi din masina uneori.

Mai incearca.

Problema e ca eu nu am rabdare. Stiu sa lucrez in ps. O sa iti arat niste poze care o sa le fac bine, da na, imi pierd repede rabdarea, si m-am grabit sa-l termin.

Si cu bara de pe spate, nu am vrut sa intru iara sa o repar si sa ies iara sa ii fac poze.

Crazy_K1D. Facem.

PS. Reeditez si eu pozele si le pun din nou, sa fie facute bine

s0r1n 30-06-11 17:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4433444)
Foarte frumos ;)
Daca il faceai pentru Drag , aveai mari sanse la premiu xD

Pai masina cu care particip la concurs e un camaro IROC'Z e in posturile precedente ..... Asta am facut-o asa 4 fun....:P

spiritualDARY2 30-06-11 17:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by sorinsidesmokelfs (Post 4433791)
crima masina "pj de strada" :D

Mersi xD
Sincer am fost surprins cum a iesit xD am crezut ca tot invers o sa iasa . xD

PS: Aveti idee de ce ies asa naspa pozele ? In joc e super grafica , dar in poze
nah.Folosesc Fraps.

Dms628 30-06-11 17:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
salut nu slrr editor este alceva ce pui piesele in joc cand sunt imprastiate si nu mai stiu numele :(:(

spiritualDARY2 30-06-11 17:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Dms628 (Post 4433910)
salut nu slrr editor este alceva ce pui piesele in joc cand sunt imprastiate si nu mai stiu numele :(:(

Te referi la scriptul ala care poti sa misti obiectele ( toba , scaun etc ) din joc ... ? acelasi efect ca slrr editor ? daca nu , altceva nu stiu , scuze.

Ps: parca imi amintesc de un script care ii apesi un buton si iti aseaza toate piesele.. cred ca la asta te referi..


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning