![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Am facut si eu un golf 2 ,
Motor schimbat cu un V6.... 621 cp Suspensii reglabile Arcuri sport Frane 335mm , 6 pistoane Dati-va si voi cu parerea va rog. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Daca il faceai pentru Drag , aveai mari sanse la premiu xD |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Ce pustiu e forumul !!
Hai sa`mi prezint si eu PRIMUL meu pj xD Cum am mai spus nu e stralucit , dar e frumos :D Dati`va si voi cu parerea va rog ! :D PS: scuze pentru dublu-post dar a trecut ceva vreme de cand am postat mai sus. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Frumos asa da masini deastea sa tot vad pe fourum:-)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Ultimele poze
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Foarte frumos , asa`i ? Ce ziceti cum arata primul meu pj ? xD
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
My love :oops:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Si cu bara de pe spate, nu am vrut sa intru iara sa o repar si sa ies iara sa ii fac poze. Crazy_K1D. Facem. PS. Reeditez si eu pozele si le pun din nou, sa fie facute bine |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Sincer am fost surprins cum a iesit xD am crezut ca tot invers o sa iasa . xD PS: Aveti idee de ce ies asa naspa pozele ? In joc e super grafica , dar in poze nah.Folosesc Fraps. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
salut nu slrr editor este alceva ce pui piesele in joc cand sunt imprastiate si nu mai stiu numele :(:(
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Ps: parca imi amintesc de un script care ii apesi un buton si iti aseaza toate piesele.. cred ca la asta te referi.. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning