![]() |
Re: Chat
daca i tre la careva jante de tabla echipate cu gume de iarna 195/65/15 Uniroyal Snow de 5x112mm umflate ,echilibrate,folosite 1 sezon merg pe VW Passat,Golf 5,Sharan,Touran.etc....AUDi (toate modelele in 5 prezoane)Mercedes si Skoda.pt info da-ti PM
|
Pentru iubitorii sportului de iarna - Reparatii - schiuri/snowboard !!!
repar schiuri si snowboard preturi mult sub cele din statiuni montane, calitate garantata
Contact la: 0745044110 sau [email protected] reparat talpa -30 RON reparatie totala a talpii, indiferent de numarul de zgarieturi (cu material negru sau incolor) ceruit -15 RON creruire cu una din doua tipuri de ceara (in functie de temperatura) ascutit canturi -20 RON ascutit canturi |
Re: Chat
usor usor se transforma in bazar topicul asta .....bleach !!!!!
|
INTALNIRE NISSAN PRIMERA CLUJ-NAPOCA
1 Attachment(s)
De mult m-am tot gandit la o intalnire
nissan Primera ce ar fi sa o initiem mai ales ca nu is foarte multe eu vorbesc akm in special de modelele dupa 2005 incoace dar nu neaparat si cele mai vechi astept niste pareri |
Re: Chat
E nevoie de un moderator?!
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Daca vreau sa ma duc sambata in targ cu o masina. cam pe la ce ora ar trebui sa fiu acolo?
a, si cat e taxa? |
Re: Chat
La 6:00 - 6:30 ar cam trebuii sa fii acolo, taxa e 25 de lei.
|
Re: INTALNIRE NISSAN PRIMERA CLUJ-NAPOCA
Quote:
Masina ta e mai rara pe strazile din Cluj, nici Nissan nu prea sunt multe (in comparatie cu altele) si ar fi foarte greu sa gasesti pe forum posesori de ceea ce vrei tu. Chiar glumeam cu un coleg si membru pe forum ca, mai lipsea sa puneti ex: Intalnire Nissan Primera culoare alb inmatriculat in decembrie 2010. Oricum eu iti doresc succes si cred ca ar fi mai indicat sa incerci sa organizezi intalniri Nissan.(punct). Ai avea o participare mai mare si posibil sa vina si cineva cu ceea ce cauti tu mai exact. |
Re: Chat
2 Attachment(s)
Nu stiti pe careva in cluj care poate sa imi puna pe un E36 panoul cu 4 rotite in loc de panoul cu 3 rotite, ca eu am AC pus de altcineva si este la un buton langa bricheta si eu am panoul fara AC(3 rotite) si as vrea sa imi pun panoul care are AC in el(4 rotite). Daca nu a-ti inteles nu mai stiu cum sa va zic. Multumesc!
Pun 2 poze. In prima poza e panoul cum il am eu iar in a doua e cum as vrea sa il am. |
Re: Chat
Ai pm
|
Re: Chat
salutare la toata lumea.va intreb ceva pe scurt....sa dau mazda mea mx-3 pe un 318 IS?????astept parerile voastre
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning