Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

ALEX_Agressor 03-12-10 15:38

Re: Chat
 
daca i tre la careva jante de tabla echipate cu gume de iarna 195/65/15 Uniroyal Snow de 5x112mm umflate ,echilibrate,folosite 1 sezon merg pe VW Passat,Golf 5,Sharan,Touran.etc....AUDi (toate modelele in 5 prezoane)Mercedes si Skoda.pt info da-ti PM

livvas 06-12-10 15:36

Pentru iubitorii sportului de iarna - Reparatii - schiuri/snowboard !!!
 
repar schiuri si snowboard preturi mult sub cele din statiuni montane, calitate garantata

Contact la: 0745044110 sau [email protected]



reparat talpa

-30 RON reparatie totala a talpii, indiferent de numarul de zgarieturi (cu material negru sau incolor)

ceruit

-15 RON creruire cu una din doua tipuri de ceara (in functie de temperatura)

ascutit canturi

-20 RON ascutit canturi

RIcKO 06-12-10 15:57

Re: Chat
 
usor usor se transforma in bazar topicul asta .....bleach !!!!!

dj_hienaro 07-12-10 09:18

INTALNIRE NISSAN PRIMERA CLUJ-NAPOCA
 
1 Attachment(s)
De mult m-am tot gandit la o intalnire
nissan Primera ce ar fi sa o initiem mai ales ca nu is foarte multe eu vorbesc akm in special de modelele dupa 2005 incoace dar nu neaparat si cele mai vechi astept niste pareri

Sebi 07-12-10 16:30

Re: Chat
 
E nevoie de un moderator?!

many-CST 07-12-10 18:24

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by loverboy (Post 3862262)
Stie cineva unde sunt amplasate camere video pentru verificarea rovignetei in cluj? Am inteles ca ar fi doua.. una spre polus si una pe feleac undeva.... stie cineva exact?:rolleyes2

CITESTE ... --> http://www.qbox.ro/Cluj-Napoca/stiri...ire-15923.html

Dolce CST 07-12-10 22:44

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by many-CST (Post 3878732)

Puteti merge pana la iesirea din Floresti linistiti ca nu ii nimica...Floresti ii considerata zona metropolitana.

RA_2fast4u 09-12-10 14:26

Re: Chat
 
Daca vreau sa ma duc sambata in targ cu o masina. cam pe la ce ora ar trebui sa fiu acolo?


a, si cat e taxa?

loverboy 09-12-10 14:37

Re: Chat
 
La 6:00 - 6:30 ar cam trebuii sa fii acolo, taxa e 25 de lei.

CristianD 09-12-10 15:23

Re: INTALNIRE NISSAN PRIMERA CLUJ-NAPOCA
 
Quote:

Originally Posted by dj_hienaro (Post 3877388)
De mult m-am tot gandit la o intalnire
nissan Primera ce ar fi sa o initiem mai ales ca nu is foarte multe eu vorbesc akm in special de modelele dupa 2005 incoace dar nu neaparat si cele mai vechi astept niste pareri

Daca vrei pareri hai ca iti dau eu parerea mea personala.
Masina ta e mai rara pe strazile din Cluj, nici Nissan nu prea sunt multe (in comparatie cu altele) si ar fi foarte greu sa gasesti pe forum posesori de ceea ce vrei tu. Chiar glumeam cu un coleg si membru pe forum ca, mai lipsea sa puneti ex: Intalnire Nissan Primera culoare alb inmatriculat in decembrie 2010.
Oricum eu iti doresc succes si cred ca ar fi mai indicat sa incerci sa organizezi intalniri Nissan.(punct). Ai avea o participare mai mare si posibil sa vina si cineva cu ceea ce cauti tu mai exact.

vladigrec 10-12-10 01:45

Re: Chat
 
2 Attachment(s)
Nu stiti pe careva in cluj care poate sa imi puna pe un E36 panoul cu 4 rotite in loc de panoul cu 3 rotite, ca eu am AC pus de altcineva si este la un buton langa bricheta si eu am panoul fara AC(3 rotite) si as vrea sa imi pun panoul care are AC in el(4 rotite). Daca nu a-ti inteles nu mai stiu cum sa va zic. Multumesc!

Pun 2 poze. In prima poza e panoul cum il am eu iar in a doua e cum as vrea sa il am.

baga 10-12-10 12:28

Re: Chat
 
Ai pm

D-I-U 10-12-10 18:06

Re: Chat
 
salutare la toata lumea.va intreb ceva pe scurt....sa dau mazda mea mx-3 pe un 318 IS?????astept parerile voastre

RIcKO 10-12-10 18:39

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by D-I-U (Post 3886353)
salutare la toata lumea.va intreb ceva pe scurt....sa dau mazda mea mx-3 pe un 318 IS?????astept parerile voastre

...doar cu diferenta o sa poti face vreun schimb , dar sincer nu cred ca se baga cineva la mazda .....am incercat sa dau eu citroen xsara 2001 pe IS ....chiar si fara diferenta si nu am gasit vreunu sa se bage la combinatie .....posesorii de bmw sunt mai '' intzepati " au impresia ca detin niste bijuterii nestemate , intr-adevar sunt masini bune dar multe sunt supraevaluate de catre propietari plus ca nu se baga la combinatii decat cu masinile nemtzesti ,,,,,,nu vreau sa supar pe nimeni , dar asta e parerea mea

CJ-01-WOB 10-12-10 18:46

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by D-I-U (Post 3886353)
salutare la toata lumea.va intreb ceva pe scurt....sa dau mazda mea mx-3 pe un 318 IS?????astept parerile voastre

nu as da mx-3 ul nici pe 2 318 ...


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning