Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

platon911 02-07-07 13:27

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 976876)
platoane uite cu ce e comparata astra :))))
https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/44898-opel-astra-classic-kia-ceed.html
un versus demn de posturile tale...

si vezi ca si acolo pierde teren in fata coreenei :)) intra, posteaza si ajuta astra sa invinga.... :))))
ia legatura cu userul DOLB sa iti zica cate ceva de astra...

:lol: :lol: :lol: :lol: poi galbejitii au scos o masina acuma.....dar modelu de Astra G e de 9 ani.....ma intreb ce masina aveau cei de la KIA pe vremea aia....au curaj sa compare cu Astra H?!?!?! bah pleak mah cu d'astea d'aci k la unele capitole se P I S A si pe el de VW.................................

tre 02-07-07 13:43

Re: Diverse discutii
 
in concluzie nu-si are rostul o comparatie cee'd vs. astra g, nu-i asa?

tng 02-07-07 15:36

Re: Diverse discutii
 
Bogdan_wrc

Avertisment: nu-l mai ataca pe platon

bogdan_wrc 02-07-07 15:39

Re: Diverse discutii
 
ok, dar sper ca are si el ceva...

tng 02-07-07 15:46

Re: Diverse discutii
 
are si el ....
ce e al lui, e pus deoparte

bogdan_wrc 02-07-07 15:47

Re: Diverse discutii
 
si sper ca iei in vedere si stergi si ce a scris aici

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...ewpost&t=42944

tng 02-07-07 15:55

Re: Diverse discutii
 
Done, ;)
.........

bogdan_wrc 02-07-07 16:00

Re: Diverse discutii
 
merci. mult.
vezi, de asta nu am vrut sa fiu moderator, sa nu am de-a face cu toti nebunii astia....priontre care sunt si eu.

Skma 02-07-07 16:32

Re: Diverse poze/filme
 
Ce ce ce am pierdut din nou moderatorii vestiti de pe sectiunea Ploiesti
Bai TNG-ule tu parca nu mai erai mah moderator !:lol:
Vai de capu vostru ! Din cauza voastra s-a dus dreacu sectiunea asta mah ;)

tng 02-07-07 16:45

Re: Diverse poze/filme
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 977661)
Ce ce ce am pierdut din nou moderatorii vestiti de pe sectiunea Ploiesti
Bai TNG-ule tu parca nu mai erai mah moderator !:lol:
Vai de capu vostru ! Din cauza voastra s-a dus dreacu sectiunea asta mah ;)

nu are legatura nici un moderator cu acea discutie... iti dai seama, ar pierdut o barfa importanta

moderator nu am vrut sa mai fiu ptr ca ma scarbisem de anumite persoane, dar am considerat ca ar fi bine sa raman, dar sa nu ma mai implic asa cum o faceam odata

din cauza cui zici tu ca s-a stricat sectiunea? :???:

tre 02-07-07 23:56

Re: Diverse discutii
 
sectiunea e ca-comunitatea, ca sa fiu supt-il.

bogdan_wrc 03-07-07 09:23

Re: Diverse discutii
 
unde gasesc un service bun pt anvelope. astazi vin gumele si vreau sa le montez. si am luat si valve ascunse.
dar un service unde sa faca bine setarile la directie?
merci.

tre 03-07-07 09:47

Re: Diverse discutii
 
le montezi la eka trust si pe urma te duci la athanasiu (asa am auzit ca ar fi bun, inca n-am fost) la geometrie.

bogdan_wrc 03-07-07 10:42

Re: Diverse discutii
 
pai locatii unde sunt ?

Khalis 03-07-07 13:28

Re: Diverse discutii
 
why?.... merge geometria shi la eka.... au aparat nou.... merge bine.....


All times are GMT +2. The time now is 05:12.

- Copyright 2026 4Tuning