![]() |
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
in concluzie nu-si are rostul o comparatie cee'd vs. astra g, nu-i asa?
|
Re: Diverse discutii
Bogdan_wrc
Avertisment: nu-l mai ataca pe platon |
Re: Diverse discutii
ok, dar sper ca are si el ceva...
|
Re: Diverse discutii
are si el ....
ce e al lui, e pus deoparte |
Re: Diverse discutii
si sper ca iei in vedere si stergi si ce a scris aici
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...ewpost&t=42944 |
Re: Diverse discutii
Done, ;)
......... |
Re: Diverse discutii
merci. mult.
vezi, de asta nu am vrut sa fiu moderator, sa nu am de-a face cu toti nebunii astia....priontre care sunt si eu. |
Re: Diverse poze/filme
Ce ce ce am pierdut din nou moderatorii vestiti de pe sectiunea Ploiesti
Bai TNG-ule tu parca nu mai erai mah moderator !:lol: Vai de capu vostru ! Din cauza voastra s-a dus dreacu sectiunea asta mah ;) |
Re: Diverse poze/filme
Quote:
moderator nu am vrut sa mai fiu ptr ca ma scarbisem de anumite persoane, dar am considerat ca ar fi bine sa raman, dar sa nu ma mai implic asa cum o faceam odata din cauza cui zici tu ca s-a stricat sectiunea? :???: |
Re: Diverse discutii
sectiunea e ca-comunitatea, ca sa fiu supt-il.
|
Re: Diverse discutii
unde gasesc un service bun pt anvelope. astazi vin gumele si vreau sa le montez. si am luat si valve ascunse.
dar un service unde sa faca bine setarile la directie? merci. |
Re: Diverse discutii
le montezi la eka trust si pe urma te duci la athanasiu (asa am auzit ca ar fi bun, inca n-am fost) la geometrie.
|
Re: Diverse discutii
pai locatii unde sunt ?
|
Re: Diverse discutii
why?.... merge geometria shi la eka.... au aparat nou.... merge bine.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:12. |
|
- Copyright 2026 4Tuning