![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai poate imi dai si mie id`ul .... :))))))
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei ps:bafta in continuare |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;) :twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gumele din seara asta :D:D:D si bautura dupa ce il iau ... sa il ud de tot :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri ... adica pe 25 :D ... pica exact vineri :lol::lol::lol::lol::lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:
Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
telefonul meu e dauna ... trebui sa imi aduca mama un telefon acum :))))) ... merci oricum :*(
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa fie , ms mult ... si thx pt ajutor ... :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma baiatule nici nu ne asteptam la alt raspuns :lol: asteptam inaugurarea pe bune :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
http://rzwdesign.mybrute.com |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba lasa link`u meu sa isi faca lumea de pe al meu ca vreau sa il bat pe aleks =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti`am facut 3 pupils dar ti`am rupt ficatii cu toti 3 domnu goppopolis :)):lol:
ai noroc ca scoate repede cutitu ala ca altfel e praf :)) tziganeee |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
m-aomorat jegosu ala cu masina de gunoi :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
l-am inchis :lol::lol::lol: sunt 3 parole Hotdogs Parklife Pussycat si inca un cod pt toate "puterile" superhobo enjoy;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma nebunule l`am terminat si noi ce sa ne mai facem =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://games.com.hr/online-games/3-f...line-game-free ceva gen cu ala cu gunoiu =)) dar mai scurt :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://games.com.hr/online-games/bub...ee-online-game
NU POT SA TREC DE LVL 7 !!!!!!!!!!!!! e imposibil :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba..scuze ca va intrerup...da..de unde iau si eu niste muzica mai buna..selectii pt masina? idei careva? :-s
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mumu :) cu sfaturile tale. Vezi ca ti aduc floppyul..sa te pregatesti moral la cat o sa scoti din buzunar:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa te pregatesti tu cat o sa primesti :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma se lasa cu sesiune foto maine? sa stiu si eu ce program imi fac..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ati stabilit careva ceva?.....sau tu intrebi pe forum si care se iveste bine...care nu...asta e :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate nu sunt eu in masura sa organizez ceva inca in conditiile in care nu am cum sa dau de toti.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia aparatu si diseara poate poate :)
si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa vezi ce iti fac razvanica =))))))))) ( poate iesim in week`end la poze ) sau diseara :P
PS: uitati ce zic baietii de daffy =))) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=310 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ca să vezi :lol: !
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=311 |
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning