Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 29-05-09 05:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361037)
cumetre nush daca ma crezi ... dar nu am facut nici o poza ... mia scapat telefonul azi pe jos si lam facut praf ... astept maine seara sa imi faca baietzi niste poze :lol:

Ai zis ca imi dai add şi te-ai dat la fund băi !:lol:

Fr33`e30 29-05-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai poate imi dai si mie id`ul .... :))))))



Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2361418)
Ai zis ca imi dai add şi te-ai dat la fund băi !:lol:


Fr33`e30 29-05-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

Kinghost69 29-05-09 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2359123)
https://www.youtube.com/watch?v=Ck5At9-X9Xw


am si eu melodia asta in masina :))

si eu o am! melodia asta a fost la concursul de Db sound-drag la Iasi si la Cluj anul trecut! are super bass!:twisted:;):D

johnny325 29-05-09 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei

ps:bafta in continuare

Kinghost69 29-05-09 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361744)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

felicitari si bafta multa la traseu!!!:D:twisted:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;)
:twisted:

Fr33`e30 29-05-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gumele din seara asta :D:D:D si bautura dupa ce il iau ... sa il ud de tot :lol:



Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2361756)
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei

ps:bafta in continuare


Fr33`e30 29-05-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...



Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2361763)
felicitari si bafta multa la traseu!!!:D:twisted:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;)
:twisted:


Kinghost69 29-05-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361778)
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...

cu placere! deci... cand bem???:D;):twisted:

Fr33`e30 29-05-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri ... adica pe 25 :D ... pica exact vineri :lol::lol::lol::lol::lol:



Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2361797)
cu placere! deci... cand bem???:D;):twisted:


daffy duck™ 29-05-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:

Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu...

Fr33`e30 29-05-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
telefonul meu e dauna ... trebui sa imi aduca mama un telefon acum :))))) ... merci oricum :*(



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2361889)
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:

Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu...


Lucian_GXZ 29-05-09 10:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361744)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

FELICITARI SI BAFTA SI PENTRU LUNA VIITOARE!!!

Fr33`e30 29-05-09 11:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa fie , ms mult ... si thx pt ajutor ... :lol:


Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2361912)
FELICITARI SI BAFTA SI PENTRU LUNA VIITOARE!!!


RoByNeT 29-05-09 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma baiatule nici nu ne asteptam la alt raspuns :lol: asteptam inaugurarea pe bune :))

RoByNeT 29-05-09 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://robynetims.mybrute.com


faceti`va un caracter sa sa ne spargem in arena =))

Tweety_rzw 29-05-09 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362625)
http://robyneeeet.mybrute.com


faceti`va un caracter sa sa ne spargem in arena =))

Băh te-am spart să moară mama :)) din două lovituri cică te-a duduit!

http://rzwdesign.mybrute.com

RoByNeT 29-05-09 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba lasa link`u meu sa isi faca lumea de pe al meu ca vreau sa il bat pe aleks =))

GopPo 29-05-09 14:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://goppolus.mybrute.com

v-am caftit pe amandoi

RoByNeT 29-05-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti`am facut 3 pupils dar ti`am rupt ficatii cu toti 3 domnu goppopolis :)):lol:

ai noroc ca scoate repede cutitu ala ca altfel e praf :)) tziganeee

RoByNeT 29-05-09 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://armorgames.com/play/2529/hobo



ce tareee =))))

Tweety_rzw 29-05-09 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362798)

Ce caterincăăăă frate :))=)) cum mă aşa :))

Ianis 29-05-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
m-aomorat jegosu ala cu masina de gunoi :)))

GopPo 29-05-09 18:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362798)

:lol::lol::lol::lol:

l-am inchis :lol::lol::lol:
sunt 3 parole
Hotdogs
Parklife
Pussycat

si inca un cod pt toate "puterile"

superhobo

enjoy;)

RoByNeT 29-05-09 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma nebunule l`am terminat si noi ce sa ne mai facem =))

RoByNeT 29-05-09 18:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://games.com.hr/online-games/3-f...line-game-free ceva gen cu ala cu gunoiu =)) dar mai scurt :P

RoByNeT 29-05-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://games.com.hr/online-games/bub...ee-online-game


NU POT SA TREC DE LVL 7 !!!!!!!!!!!!! e imposibil :)

jB*XSA 29-05-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba..scuze ca va intrerup...da..de unde iau si eu niste muzica mai buna..selectii pt masina? idei careva? :-s

RoByNeT 29-05-09 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2363519)
ba..scuze ca va intrerup...da..de unde iau si eu niste muzica mai buna..selectii pt masina? idei careva? :-s

google :)

jB*XSA 29-05-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mumu :) cu sfaturile tale. Vezi ca ti aduc floppyul..sa te pregatesti moral la cat o sa scoti din buzunar:))

RoByNeT 29-05-09 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa te pregatesti tu cat o sa primesti :))))

jB*XSA 29-05-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))

RoByNeT 29-05-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2363547)
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))

stai pe aproape ca baga pui la unirii :))

jB*XSA 29-05-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana la urma se lasa cu sesiune foto maine? sa stiu si eu ce program imi fac..

daffy duck™ 29-05-09 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ati stabilit careva ceva?.....sau tu intrebi pe forum si care se iveste bine...care nu...asta e :lol::lol::lol::lol:

jB*XSA 29-05-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate nu sunt eu in masura sa organizez ceva inca in conditiile in care nu am cum sa dau de toti.....

RoByNeT 29-05-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia aparatu si diseara poate poate :)


si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :))

Tweety_rzw 29-05-09 19:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2363591)
ia aparatu si diseara poate poate :)


si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :))

Cine vorbea de avatar,vezi că s-a topit zăpada aiaa de lângă maşina ta demult ;) !Păi nu daffy dar m-ai încurcat azi cu sesiunea ta foto la logan,prefer să îi fac lu' robynet ;) .

RoByNeT 29-05-09 19:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa vezi ce iti fac razvanica =))))))))) ( poate iesim in week`end la poze ) sau diseara :P

PS: uitati ce zic baietii de daffy =)))

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=310

Tweety_rzw 29-05-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ca să vezi :lol: !
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=311


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning