Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Dan101 03-12-11 15:25

Re: Masini tari din Iasi
 
X6-le M va ramane in IS :D

Danos 05-12-11 19:38

Re: Masini tari din Iasi
 
azi am avut parte de niste masini super:D:D:D.Dimineata pe la 9 cand am trecut prin fata la select era parcat bmw-ul x6m cu numere rosii de ilfov,apoi cand am urcat la casa de cultura a studentilor era parcat un chrysler 300c Startech :shock:gri,cu numere de anglia.Vreo 2 ore mai tz cand coboram inapoi tot prin fata casei studentilor a trecut un maserati quatroporte foarte frumos prin fata mea,accelerand:o,apoi am dat de un audi S8 negru la hotel traian,iar la hotel select,in fata bmw-ului x6m era un jaguar xf,si probabil l-a blocat,deoarece era un tip care vorbea cu cineva,chiar in fata masinii si cred ca era propietarul.In rest am mai vazut un mercedes s65 in parcarea de langa primarie si un hummer negru pe la palat:D

Danos 05-12-11 19:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4749241)
bmw m3 ala alb ..nu ala de nt..e condus tot de o domnita..:D si e parcat pe la Pimu` din podu-ros ..:)

pe la pimu din podu ros era candva si un m6 alb...

Jockers 06-12-11 09:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4760891)
pe la pimu din podu ros era candva si un m6 alb...

m6 cu interior alb :X ...acu mai este un seria 6 nu stiu daca e M pe la tigani de la ciurea :)))

grg_92 06-12-11 09:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4761711)
m6 cu interior alb :X ...acu mai este un seria 6 nu stiu daca e M pe la tigani de la ciurea :)))

nu este M, e DOAR seria 6

N3n3a 06-12-11 20:17

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D

MihaiCsl 06-12-11 21:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4763030)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D

si daca nu ma insel, in spate este un Opel Vectra OPC care ii apartine patronului de la spalatoria respectiva, mai are si o Corsa OPC.

N3n3a 06-12-11 21:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4763184)
si daca nu ma insel, in spate este un Opel Vectra OPC care ii apartine patronului de la spalatoria respectiva, mai are si o Corsa OPC.

da.. asa e.. amandoua sunt ale lui.. dar nu am mai vazut Vectra.. cred ca a dat-o ca era de vanzare..

MihaiCsl 06-12-11 21:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu cred, chiar isi dorea Vectra, scosese Corsa la vanzare sa-si ia una si din cate am vazut, Corsa-i condusa de sotie/prietena, ca vad mereu o domnisoara la volan.
Edit: Corsa-i inca la vanzare.

laur994 10-12-11 18:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Un Nissan GT-R pe Pacurari

26WRC 11-12-11 09:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by laur994 (Post 4770817)
Un Nissan GT-R pe Pacurari

l'am vazut si eu aseara la office, GT-Ru' CZR alpha12 ~1000cp 10.08 pe 402m, fantastica masina:-)

Emiliannec 11-12-11 12:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Dan, astept niste poze cu GTR-ul.. daca nu ajung eu cumva in zona :lol:

Dan101 11-12-11 12:07

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Vazut GT-R la Ramada , dap este AMS Alpha 12

Emiliannec 11-12-11 12:12

Re: Masini tari din Iasi
 
dream car indeed 8) raritate pe la noi prin oras, chiar si in tranzit.

CZR 12-12-11 19:03

Re: Masini tari din Iasi
 
sunteti fantastici. Paparazzilor

ct77pia 12-12-11 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani

MihaiCsl 12-12-11 20:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 4774379)
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani

Pot sa fac eu asta in locul lui, pot pot pot, macar la cele cu sanii mari =))
Ca sa fiu pe aceiasi idee, frumoasa masina, felicitari Cezar :)

CZR 12-12-11 23:23

Re: Masini tari din Iasi
 
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Dan101 13-12-11 13:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Merita :D , nu vezi zi de zi un GT-R , mai ales cu asa o configuratie :), intercooler-ul AMS este crème de la crème, Keep on the good work!

MihaiCsl 13-12-11 15:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4774885)
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Masina ta chiar merita sa apara pe aici, mai ales la ce configuratie are la momentul actual. O intrebare, numarul de inmatriculare din fata ce traume a suferit?

vinyl 13-12-11 15:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4774885)
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Cand ma dai o tura ? :D

CZR 13-12-11 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

MihaiCsl 13-12-11 17:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4775879)
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

Hai ca asta cu Matiz-ul e tare. Cat despre anul viitor, abia il astep, am vazut cateva masini noi iar cateva inbunatatite. :D

N3n3a 13-12-11 20:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4775879)
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

te-am vazut si eu in letcani, am ramas mut la felul cum se auzea masina :shock: felicitari, o adevarata bestie

on topic - am vazut azi noul bentley continental gt in tudor cu o bruneta la volan, din pacate nu am mai reusit sa fac poze

vinyl 14-12-11 00:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Daaa, intamplator mi-am parcat si eu masina bot in bot cu masina tipei...:???:

MihaiCsl 14-12-11 14:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D

the dog 17-12-11 20:12

Re: Masini tari din Iasi
 
@CZR
Te-am vazut si eu pe Bulevardul Nicolina , erai in mers...tunete si iar tunete in urma ta :D.

Onofrash 24-01-12 15:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut prin Padurii acest subaru https://forum.4tuning.ro/492-anunturi...ter-2-5xt.html. Stie cineva ceva de el:-? ?

the dog 24-01-12 16:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4777487)
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D

Da am vazut-o si eu in parcare la Carrefour Felicia.

vinyl 25-01-12 01:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina pregatita de SEBASTIAN, de la RACING CODE.
Cum de a ajuns la Iasi?

IS19CIP 25-01-12 13:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Subaru ala a fost la vanzare pe autovit poate la luat cineva din IASI :-?:-)

GAby645 26-01-12 09:30

Re: Masini tari din Iasi
 
scrie in topicul de vanzare ca a ajuns la un pasionat la iASI

lliimmuuzziinnaa 05-04-12 13:15

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
GT3 RS cu numere de Iasi :D

Dan101 05-04-12 13:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Gt3 RS wannabe poate :)

CRyS` 05-04-12 17:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Iti dai seama ce spune acum proprietarul daca vede ca cineva l-a dat de gol? :lol: Iti dai seama? Isi da cu ciocanul in o-O ! :lol:

Dan101 06-04-12 00:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Daca o mai coboara cativa MM si trage niste frane ceramice(cu surub central de prindere a jantei) poate fraierii foarte multi! ca deja multi sunt care zic ca e RS autentic:)))))

John BRO 06-04-12 19:52

Re: Masini tari din Iasi
 
25 Attachment(s)
Pozele sunt de anul trecut.

lliimmuuzziinnaa 06-04-12 20:58

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4969293)
Pozele sunt de anul trecut.

Azi :d

John BRO 06-04-12 21:02

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut!Am si vorbit la telefon de el.:lol:

N3n3a 09-04-12 21:53

Re: Masini tari din Iasi
 
vazut astazi una bucata ferrari 599 gt (cred), foarte tare masina, din pacate nu am avut tel la mine sa fac poze.


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning