![]() |
Re: Masini tari din Iasi
X6-le M va ramane in IS :D
|
Re: Masini tari din Iasi
azi am avut parte de niste masini super:D:D:D.Dimineata pe la 9 cand am trecut prin fata la select era parcat bmw-ul x6m cu numere rosii de ilfov,apoi cand am urcat la casa de cultura a studentilor era parcat un chrysler 300c Startech :shock:gri,cu numere de anglia.Vreo 2 ore mai tz cand coboram inapoi tot prin fata casei studentilor a trecut un maserati quatroporte foarte frumos prin fata mea,accelerand:o,apoi am dat de un audi S8 negru la hotel traian,iar la hotel select,in fata bmw-ului x6m era un jaguar xf,si probabil l-a blocat,deoarece era un tip care vorbea cu cineva,chiar in fata masinii si cred ca era propietarul.In rest am mai vazut un mercedes s65 in parcarea de langa primarie si un hummer negru pe la palat:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu cred, chiar isi dorea Vectra, scosese Corsa la vanzare sa-si ia una si din cate am vazut, Corsa-i condusa de sotie/prietena, ca vad mereu o domnisoara la volan.
Edit: Corsa-i inca la vanzare. |
Re: Masini tari din Iasi
Un Nissan GT-R pe Pacurari
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Dan, astept niste poze cu GTR-ul.. daca nu ajung eu cumva in zona :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Vazut GT-R la Ramada , dap este AMS Alpha 12
|
Re: Masini tari din Iasi
dream car indeed 8) raritate pe la noi prin oras, chiar si in tranzit.
|
Re: Masini tari din Iasi
sunteti fantastici. Paparazzilor
|
Re: Masini tari din Iasi
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ca sa fiu pe aceiasi idee, frumoasa masina, felicitari Cezar :) |
Re: Masini tari din Iasi
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic
|
Re: Masini tari din Iasi
Merita :D , nu vezi zi de zi un GT-R , mai ales cu asa o configuratie :), intercooler-ul AMS este crème de la crème, Keep on the good work!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
on topic - am vazut azi noul bentley continental gt in tudor cu o bruneta la volan, din pacate nu am mai reusit sa fac poze |
Re: Masini tari din Iasi
Daaa, intamplator mi-am parcat si eu masina bot in bot cu masina tipei...:???:
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D
|
Re: Masini tari din Iasi
@CZR
Te-am vazut si eu pe Bulevardul Nicolina , erai in mers...tunete si iar tunete in urma ta :D. |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut prin Padurii acest subaru https://forum.4tuning.ro/492-anunturi...ter-2-5xt.html. Stie cineva ceva de el:-? ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Masina pregatita de SEBASTIAN, de la RACING CODE.
Cum de a ajuns la Iasi? |
Re: Masini tari din Iasi
Subaru ala a fost la vanzare pe autovit poate la luat cineva din IASI :-?:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
scrie in topicul de vanzare ca a ajuns la un pasionat la iASI
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
GT3 RS cu numere de Iasi :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Gt3 RS wannabe poate :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Iti dai seama ce spune acum proprietarul daca vede ca cineva l-a dat de gol? :lol: Iti dai seama? Isi da cu ciocanul in o-O ! :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Daca o mai coboara cativa MM si trage niste frane ceramice(cu surub central de prindere a jantei) poate fraierii foarte multi! ca deja multi sunt care zic ca e RS autentic:)))))
|
Re: Masini tari din Iasi
25 Attachment(s)
Pozele sunt de anul trecut.
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut!Am si vorbit la telefon de el.:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
vazut astazi una bucata ferrari 599 gt (cred), foarte tare masina, din pacate nu am avut tel la mine sa fac poze.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning