Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

ROSSI 46 30-01-07 20:04

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ai in tine spiritul corvette...sau eshti mai mult old school ''muscle car''

ESPinoza 30-01-07 20:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
eu banuiesc un viper :)

ROSSI 46 30-01-07 20:06

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
k idee...shi yo ash vrea un matiz.....cu motor shi tractziune pe spate....de preferat un motor de viper bi-turbo cu care sa te provoc....a nebunie curata shtiu...dar am shi yo un vis....

SEBASTIAN 30-01-07 20:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Corvette e mai pe gustul mei si stau mai bine inauntru dar poate ca un motor de vyper e mic pt ce vreau eu.

ROSSI 46 30-01-07 20:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
e clar...cred k itzi plac mashnile americane care au facut istorie intrale liniutzelor shi au pus temelia intregii nebunii....shi sa aiba obligatoriu motor de ''tir''

SEBASTIAN 30-01-07 20:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E un punct de vedere.
Nu liniute nu acolo tintesc e vorba de placerea de a conduce un culu enorm , brutal si imediat.

ROSSI 46 30-01-07 20:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
dar asa ceva ink nu exista nu ?....un street legal cu asa performantze....sau vrei sa fii pionier?....primu roman care a pus picioru pe luna cand a coborat din mashina....e o gluma sper ko iei k atare

ROSSI 46 30-01-07 20:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ba da exista uitasem....in anglia park dak nu ma insel ceva de 2200bhp

ROSSI 46 30-01-07 20:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
un vauxhall victor....nebunie de mashina nu altceva...dar nu cred k ar fi pe gustul tau ptr k nu e practik...o fi ea street legal shi proprietarul sustzine k e mashnia de zi cu zi...doar la liniutze cred k face treaba excelenta in alta parte nu prea ash vedea'o....

SEBASTIAN 30-01-07 21:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pt liniute nu trebuie sa ai 2000cp sa fi primul asa cum nici la K1 nu trebuie sa ai muschii de campion la culturism.
Am studiat si se poate, eu spun ce visez nu ce si cum o sa fac.

kraven_4_all 30-01-07 21:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
mashina la momentu respectiv...deja poate sa concureze la drag in alte tzari!!...onestly...

ar fi o chestie sa apara acest Subaru` la King of Europe in Polonia!!


Super marfa mashina Sebastian!!...spor la treaba in continuare...!!la mai multe victime...cele pe kre le doresti`:D

SHOGUN-A8 31-01-07 01:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Eu nu inteleg de ce se mai discuta subiectul cursei prin alte parti..si pe aici putin..daca dovezile sunt clare si faptul e consumat... :?

Morro 31-01-07 10:27

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 723186)
Pt liniute nu trebuie sa ai 2000cp sa fi primul asa cum nici la K1 nu trebuie sa ai muschii de campion la culturism.
Am studiat si se poate, eu spun ce visez nu ce si cum o sa fac.

Sebastian, daca poti sa te uiti la filmuletzul ala documentar Too Fast Too Real sa vezi ce masini de liniutze au aia prin state ... sunt masini de strada care fac sfertul de mila sub 9 secunde (chiar sub 8 spun ei) ... sunt niste monstrii.
Dar sunt masini strict pt liniutze...

respect:!:

aiurel 31-01-07 10:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
adik sa treci al 2lea linia de strat shi sa fii desemnat cashtigator fiindca ai scos un timp mai bun...deshi ai plecat mai prost shi ai trecut al 2lea linia de start .....sper k nu gresesc,,,,dar e aiurea asa...[/QUOTE]

atentie ! faci o greseala ....da-mi voie sa-ti spun.....nu pleaca al doilea pt ca a plecat prost....pleaca al doliea pt ca i s-a dat startul ulterior....este vorba de cronometrari separate .stiu ca e mai spectaculos start simultan...insa eu asa am vazut la marea majoritate...dragstere....etc....

ROSSI 46 31-01-07 19:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
merci ptr completare aiurel...cunosc problema shi modul cum se da stratul...mam exprimat gresit sau incomplet....merci oricum...cat despre filmuletzul ala 2fast 2 real...il shtie toata lumea...dar alea nus mashni practice shi in afara de liniutze sunt hentz....sebastian vrea shi cauta functzionalitate deplina la o mashnia nu doar sa exceleze la un capitol...
asteptaem cu nerabdare urmatoarele legale sau nu....sa vedem cine se mai aliniaza la start cu sebastian


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning