![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Si voi repede..ma interesa sa stiu greutatea si caii adevarati sa stiu ce sane am..sau ce sanse are:-).am zis ceva gresit??repede dati cu batzu voi
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kidule ia zi maine seara iesi pe strada?? ca am dat niste orz tratat la calutzii mei si vreaus a vad daca se simte mult sau nu...bat sau nu la ochi ce zici??? mai da nr tau o data ca nush pe unde e
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ma da tu faci experimente pe mine?Da-te cu altu,ti-am mai zis ca nu are rost sa ne dam noi2,mai ales ca i-ai dat si ce zici tu acolo!Si de iesit nu cred ca mai ies,nici macar vineri,ma pastrez pt Braila,in cazul in care este frumos afara!
Si asa sunt plin de spume ca incep amortizoarele pe spate sa ma lase!Si noi sunt cam scumpe:sad: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
intarite la moshu....
max 150 de lei bucata (asta daca le ai pe gaz acuma)(daca sunt pe ulei e mai eftin) le face beton si la ce duritate vrei tu |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
posibil sa fie acelasi mosh...cred ca mai mult ca sigur....si le face beton...nu e nevoie sa iti iei noi.
eu le am pe fata 90 % intarite (plus arcuri lasate mult) si nu am avut probleme cu ele si gropi au fost luate... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Am cazut de comun acord sa le inlocuiesc cu altele noi...deh,japan style..daca era alta marca mai mergea..bagami-as!Tre sa le schimb curand:???:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kidu2006 cum stai fata de vali (sej) din tulcea? fata de coltul lui Kiki cum te prezinti? te intreb ca eu am un colt de 1.5 109cp luat de nou(masina are 1luna) si vreau sa incep cu modificarile . la Braila nu particip ca nu am bani dar de la anul voi fi prezent la start la grupa A.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
la grupa A cu 109 cp, nu cred..... si app eu nu mai pot sa ajung la braila :( |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Dennis,cu Loganul lui Sej,in Bucuresti l-am dat,m-a dat,si am iesit egali de 3 ori,la Tulcea ma batut la libere! Nu stiu in prezent cum stam:???: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
PS: kidule la braila daca nu imi crapa motoru....e jale.:D loganu e ala cu care m-am dat io la tulcea in grupa mea?? ala din fanatik??? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Kiki ti-am dat mesaj, succes la Braila!
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
ms ms promit sa nu fac de rusine Coltul, chiar si "amaratul" ala de 1.3 :) acum am venit din teste cu ea si m-am cam speriat.... pacat ca nu am gasit pe cineva care sa se dea cu mine sa vad live diferenta. ne vedem la braila, si urez succes tuturor din grupa A
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Si ca sa fie toate facute,in seara asta m-am trezit cu 4 extraterestrii la usa de la RUTIERA,sa-mi inmaneze o citatie cum ca tre sa ma prezint de urgenta la UDRISTEI SAMBATA!!! Foarte tare.... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
da ce ai facut care era motivul??? ca trebuia sa scrie pe foaia de citatie....
nu am ce face la grupa cealalta...cum ziceam e un 1.3 amarat.... |
| All times are GMT +2. The time now is 05:10. |
- Copyright 2026 4Tuning