Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

paul11pap 13-01-09 21:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am eu poze cu primera nu pot sa le scot :( mai incerc..

GTXR 13-01-09 21:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu am vazut azi un bmw in stilu cum e a lu Rasu m3 acela ,cu jante late cu buza cromate...in spite ,lasat super smecher..

wolverine 14-01-09 05:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e al unui prieten de`al meu...are decat jante..in rest e stock

paul11pap 14-01-09 20:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9 Attachment(s)
despre primera asta ziceai sasha? de restu ce parere aveti?

Sasha 14-01-09 20:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da da...asta e... cat e de frumi :X

paul11pap 14-01-09 20:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de fj curiser ce zici?:D

paul11pap 26-01-09 21:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cam liniste nu mai adauga nimeni masini? nu mai zice nimeni nimic de o masina ceva?

Lukyan 28-01-09 00:11

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sa sparg gheata...

stiti Bora aia neagra si frumoasa ce avea la numar MAH? :| zilele astea am vazut una identica(avea chiar si placuta cu numarul de inmatriculare de pe fata de aceeasi marime :lol:) numai ca era alba cu capota neagra.este acelasi MAH?

Sasha 28-01-09 08:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Lukyan (Post 2016499)
sa sparg gheata...

stiti Bora aia neagra si frumoasa ce avea la numar MAH? :| zilele astea am vazut una identica(avea chiar si placuta cu numarul de inmatriculare de pe fata de aceeasi marime :lol:) numai ca era alba cu capota neagra.este acelasi MAH?

hmmm stiu masina destul de bine.. a lu' Nini(vecin de al meu) asta pe timp cand era neagra...acum l-am vazut cu SLK-ul a lui Tibi... s-ar putea sa nu mai fie a lui Bora...am vazut-o si eu acum cateva zile... si parerea mea e ca era mai frumi neagra... :D

Lukyan 28-01-09 08:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da,ii statea mai bine neagra.ii dadea un aer misterios.si albul asta parca bate unpic spre galbui...ori mi s-a parut(era noapte).cah

Anka Blonda 31-01-09 21:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Tot a lui nini e masina doar ca i`o mai imprumuta lu tibi si invers :))

wolverine 01-02-09 00:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Anka Blonda (Post 2026762)
Tot a lui nini e masina doar ca i`o mai imprumuta lu tibi si invers :))

ia uite si fete pe forum :)

Sasha 01-02-09 13:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2027126)
ia uite si fete pe forum :)

si chiar de mai mult timp decat altii ;)

wolverine 01-02-09 17:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

manu_96xls 01-02-09 17:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Dacă te uitai atent , vedeai ca Anka e cea mai „bătrānă” dintre voi pe forum”;)


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning