![]() |
Re: Roman
Cel mai bine ar fi sa se faca niste intalniri saptamanale inainte de aia din vara. Dar intr-adevar ar fi bine sa se faca "the big one" chiar mai devreme....ca mai sunt 6 luni pana la vara. Ce facem...asteptam italienii? Eu deocamdata nu fac nici o miscare ca n-am masina...la vara o sa am...dar tot nu cred ca ar fi normal sa nu se faca nimic pana la vara.
Prin primavara zic eu ar fi ok...sa vina si oameni din piatra, bacau, iasi...si oraselele astea de pe langa noi. Cand o sa vada romascanii ca se poate si la nivel mai mare o sa inceapa sa se stranga. Ar fi o idee buna sa se organizeze o cursa de accelerare in centru...ca astia oricum inchid centrul pentru orice porcarie de spectacol. S-ar strange oamenii la liniute ca la paine calda. |
Re: Roman
Citez : " De ce imi scrii numele meu si detalii despre masinile mele si le faci publice fara acordul meu??? si de ce aberezi si scrii informatii eronate de alte masini ?? oricum k eu nu particip la joaca de copii.Mentionez nu am postat eu forum k mi s pare o prostie,am rugat pe altcineva sa o faca". semnat posesorul de subaru :D
|
Re: Roman
ha ha :)))
|
Re: Roman
Decat sa stam aici si sa discutam la nesfarsit despre ce are ala , ce-a facut ala ,pe banii cui s.am.d , mai bn am incepe sa ne intalnim undeva saptamanal si sa incepem sa ne miscam cumva.Poate asa o sa fim si bagati in seama de " aia mai mari " carora deocamdata forumul li se pare o prostie.
|
Re: Roman
Auzi Bobby ... faci cumva parte din organizare si nu stim noi ?!? daca avem nevoie de tine o sa te anuntzam , pana atunci sty chill.
|
Re: Roman
:))) lol
|
Re: Roman
lol....gata fratilor.... nu caut anturaj cu voi...descurcati-va....over & out...
|
Re: Roman
:)) rad de 15 minute..la ce vb unii p aici.. fratilor si la noi in piatra s`a inceput cu intalniri la care participau oameni de la pieton..bicicleta..dacie oltcit si masini care nu aveau tuning... tuning in tara asta au putine in adev sens al cuvantului asa ca nu gasiti scuze de genu k ce ai ..un spoiler ..jante si folie p geam... !pana se ajunge la tuning dureaza ...
daca faceti intalniri saptamanale..si 2-3 daca va duceti...si lumea deja o sa vina singura ca o sa vada ca in aceasi zi la aceasi ora va adunati ...un grup..si din curiozitate o sa se trez vreounu sa zica ..ba fratilor ce faceti voi aici... nu sariti asa unii la altii cu discutii de genu "da ce tuning vezi u in roman" ca nu`si are rostu...serios.. |
Re: Roman
Quote:
Cand am spus : Trebuie sa incepem cu ce avem ! sa ne obisnuim , iar tuning cu timpul cand o sa fie situatie financiara sau pasionati. Unii au inceput sa spuna ca in roman nu va reushi ca nu stiu ce , normal frate , cu oameni ca voi nu se va face nimic niciodata daca ganditi asha de negativ si sunteti asa de incapatanati , trebuie sa aveti rabdare si fara fitze , ca masina aia nu are tuning sau ca nujt ce are , incepem cu ce avem. chiar si cu trotinete daca e nevoie. vorba lu' Buddy_lexx. |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Gata oameni buni,linistiti-va ! :)
Stie cineva ce motor are Ibiza ala din Roman,ala rosu cu geamuri fumurii,facut frumusel. Ca so luat aseara la intrecere cu Golful ala 3 verde modificat,si se tinea chiar prea bine dupa el ? |
gata Tolea :))
Aaa stiu Ibiza aia , are motor de 11000 cmc , si 95 de mii de cai obositi :)) si are 4 jante de 7 feluri :)) jante OZ RACING ! :))))):lol::lol::lol: |
Re: Roman
Gata tolea :))
|
Re: Roman
pana sa visati la asemenea o intalnire mare , faceti voi intalniri saptamanale ...sa va cunoasteti intre voi ...ca pe forum sau pe mess ...nu se poate organiza o intalnire de amploare cum vreti voi ;) .
nu o luati in nume de rau , dar asta e parerea mea :) |
Re: Roman
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning