Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 05-03-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
nu promit....momentan am niste treaba la tara...daca pot ajunge ii ok:D
daca nu...next time:(

Sonny™ 05-03-10 14:23

Re: Ramnicu Sarat
 
o sa fim si noi prezenti in seara asta...;)

Fast_wheels 05-03-10 14:58

Re: Ramnicu Sarat
 
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)

johnsonxxl 05-03-10 14:59

Re: Ramnicu Sarat
 
ma george vezi cum faci si vii si tu :D:D:D

draky90 05-03-10 14:59

Re: Ramnicu Sarat
 
nu nu....acum ar fi bine sa intru eu in club:D :)))
cam greu...sincer....nsuh cum staucu gazu`...si vremea

titigeorge 05-03-10 15:57

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
hai sa ma prostesc...am mazgalit-o oleaq cu paintu:))

GrOzOy 05-03-10 16:10

Re: Ramnicu Sarat
 
E nasoala vremea mai baieti pentru intalneala :???:

AnduGTR 05-03-10 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
@gRoZoi: Am eu prelungire de Golf mk III. Nu te gandi ca e ca noua, dar daca ii dai o vopsea arata destul de bine. 40 RON pret informativ. Este la fel ca cea din poza care ai pus-o tu, nu e de GTI/VR6. Da un PM daca te intereseaza.

draky90 05-03-10 19:49

Re: Ramnicu Sarat
 
si eu faceam asa...cu GSI:))

johnsonxxl 05-03-10 22:59

Re: Ramnicu Sarat
 
nu am mai putut ajunge in seara asta datorita ''soferilor'' care au reusit sa blocheze drumul :(

Fast_wheels 05-03-10 23:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Mda....eu cu "lama" prin oras fac partie.E grele dom`le

GrOzOy 06-03-10 08:33

Re: Ramnicu Sarat
 
La cat mai multi de'al de destia cu garda joasa si cu prelungiri ca ii scutiti pe astia care ar trebuii sa isi faca treaba pe vreme deasta ! :-P

sonnic54 06-03-10 10:41

Re: Ramnicu Sarat
 
pana la urma cum se pleca la 4t ? voi cand plecati ?

Sonny™ 06-03-10 10:46

Re: Ramnicu Sarat
 
dragos ce ati facut aseara...?:))

johnsonxxl 06-03-10 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3152750)
dragos ce ati facut aseara...?:))

nu ai citit ca au facut pe ''lamele''?trebuia sa curete cineva drumurile :)):))


All times are GMT +2. The time now is 18:27.

- Copyright 2026 4Tuning