![]() |
Re: Ramnicu Sarat
nu promit....momentan am niste treaba la tara...daca pot ajunge ii ok:D
daca nu...next time:( |
Re: Ramnicu Sarat
o sa fim si noi prezenti in seara asta...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)
|
Re: Ramnicu Sarat
ma george vezi cum faci si vii si tu :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
nu nu....acum ar fi bine sa intru eu in club:D :)))
cam greu...sincer....nsuh cum staucu gazu`...si vremea |
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
hai sa ma prostesc...am mazgalit-o oleaq cu paintu:))
|
Re: Ramnicu Sarat
E nasoala vremea mai baieti pentru intalneala :???:
|
Re: Ramnicu Sarat
@gRoZoi: Am eu prelungire de Golf mk III. Nu te gandi ca e ca noua, dar daca ii dai o vopsea arata destul de bine. 40 RON pret informativ. Este la fel ca cea din poza care ai pus-o tu, nu e de GTI/VR6. Da un PM daca te intereseaza.
|
Re: Ramnicu Sarat
si eu faceam asa...cu GSI:))
|
Re: Ramnicu Sarat
nu am mai putut ajunge in seara asta datorita ''soferilor'' care au reusit sa blocheze drumul :(
|
Re: Ramnicu Sarat
Mda....eu cu "lama" prin oras fac partie.E grele dom`le
|
Re: Ramnicu Sarat
La cat mai multi de'al de destia cu garda joasa si cu prelungiri ca ii scutiti pe astia care ar trebuii sa isi faca treaba pe vreme deasta ! :-P
|
Re: Ramnicu Sarat
pana la urma cum se pleca la 4t ? voi cand plecati ?
|
Re: Ramnicu Sarat
dragos ce ati facut aseara...?:))
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:27. |
- Copyright 2026 4Tuning