![]() |
o tara de provenienta?sau e pe bune numele pozei? :D adica Germania..
|
:) E italiana, si se gaseste de cumparat in europa :shock: Are frana brembo si motor ford mustang 4,6 v8 Roti pe 18 din cate se observa sunt antera
|
De Tomaso
|
Re:
Quote:
|
mangusta
|
De Tomaso Bigua :) :oops:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Am pus si eu mangusta acum cateva pagini... Am ajuns deja la pagina 35. In cateva zile, voi deschide un topic nou.
|
1 Attachment(s)
hint: 1.japoneza
2. a fost \"tunata\" de Xzibit |
Mazda???
|
acura legend?!
|
sau e nissan maxima?! :D :) un SW parca a fost la pimp,nu?! :D ia zee,care e korekta?! :D :) mai degraba asta decat acura
|
Re:
Quote:
|
sincer imi semana a mitshubishi,dar nu ziceam bine oricum :D :) bag poza un pic mai incolo...
intrebarea mea pt hondaru:e voie cu masini turarite?! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning