![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
lasam la o parte greutatea masinii ca nu ajungem la nici un consens ... vrei sa te dai cu mine sau nu?
|
Re: Polo GTI vs...
Ma dau... nu am de ce sa nu ma dau... dar tot raman curios de greutatea masinii tale... si cred ca si tu. Sau poate iti place sa te minti singur, ca are 1300 de kg si 140cp si fuge ca dracu... :)
|
Re: Polo GTI vs...
nu ma mint singur si nici nu am zis ca are 1300 kg ... si acei147 de cai sunt de rasa .. nu obositi ca ai tai intelegi ;)
|
Re: Polo GTI vs...
ce fel de rasa? persana sau gilette?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
morala zilei: poti sa fii fie crescator de cai de rasa fie grajdar. cheia e la tine.
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
E vointa fiecaruia sa decida din ce categorie face parte. |
Re: Polo GTI vs...
auziti ma ...aici este o provocare data de un polo gti .. aveti si voi polo-uri si vreti sa ne dam sau dc comentati atat ?? daca vrea baiatul sa comenteze sau sa ne dam decide el .. voi vedetiva de treaba .... apropo a venit zapada , luativa sania si la joaca ..
|
Re: Polo GTI vs...
Da. Avem Polo. Da nu vrem sa ne dam.
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
ok .. multumesc ... zyx la prima legala vreau sa ne dam si noi ... si gata cu FOCURILE pe forum aici ca ne facem de ras .. eu am 2.0 T 147 de cai stok .. si acum am presiunea la 1,0 bar ... + nosul dar nu o sa-l folosesc .. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Imi cer scuze ca ma bag aiurea intre voi "avizatii" si "cunoscatorii",dar sunteti culmea. |
Re: Polo GTI vs...
o Doamneeee..cati cunoscatori!!!!care mai de care ! :???:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:14. |
- Copyright 2026 4Tuning