Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Bryan 22-05-07 19:43

Re: Oltcit Trs
 
instalatie de gaz pe faruri ? :lol:

pe oltcit se pune dar nu se poate omologa
vezi pe forumul oltcit la sectiunea tuning (culmea :) ) ca s-a discutat acolo ce si cum

sorry de offtopic doarr4you

Madalin Zolti 23-05-07 18:07

Re: Oltcit Trs
 
[QUOTE=Bryan;914320]mi-a zis astazi pe Y mess doarr4u17, ca si-o luat cutie de special :)))) la oltcit. Asteptam poze cu ea p[e forum :))) PM..

Danutz Bratosin 23-05-07 18:49

Re: Oltcit Trs
 
doar4you si-a luat de special? park zicea k isi ia de gsa...are prea multi bani...cine stie

Bryan 23-05-07 22:04

Re: Oltcit Trs
 
si-a luat cutie de special ? mare prostie daca pune turbo ! o sa patinze si intra 4-a ! pe primele 3 trepte o sa dea foc la gume..stand pe loc

bogdanlascu 23-05-07 22:52

Re: Oltcit Trs
 
zolty ca intotdeauna .......vorbeste gura fara el.....

B-14-BYE 23-05-07 22:54

Re: Oltcit Trs
 
mi-am luat o cutie de special.. ca sa merg cu masina... cat timp fac rodaju... si cand dau jos motoru sa pun noiile tzevi etc si sa montez tot ce mai de montat pt turbo... pun cutia de axel.. 5 sau de gsa.. sa vad ce gasesc:P apropo care stie mai multe detalii despre cutia de special.. am luat-o gratis.. gata adaptata pt trs...

bogdanlascu 23-05-07 22:58

Re: Oltcit Trs
 
daca vrei sa faci rodaj in nici un caz cu o cv de special ,pe la 120 o sa ai 6500/rot,asa ca ........

Danutz Bratosin 24-05-07 14:08

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 916674)
mi-am luat o cutie de special.. ca sa merg cu masina... cat timp fac rodaju... si cand dau jos motoru sa pun noiile tzevi etc si sa montez tot ce mai de montat pt turbo... pun cutia de axel.. 5 sau de gsa.. sa vad ce gasesc:P apropo care stie mai multe detalii despre cutia de special.. am luat-o gratis.. gata adaptata pt trs...

e foarte scurta....e buna cat de cat dar nu si pt tine...dak iti pui turbo o omori..e bine k ai luat-o moca..

tudo 06-06-07 23:54

Re: Oltcit Trs
 
ce s-a intamplat mai exact la diham ? :lol:

B-14-BYE 07-06-07 11:02

Re: Oltcit Trs
 
cerculete cu manta si deodata a facut poc.. si s-a facut ditai gaura in baia d ulei... si mi s-a aprins si becu la ulei.. cred ca a sarit ceva din motor in afara..

Magos 10-06-07 12:58

Re: Oltcit Trs
 
vad ca mai ai o victima noua la orizont... ai mai mila de ele..... uofff...

NightClubRacer 14-06-07 03:26

Re: Oltcit Trs
 
se pare ca nu are deloc mila :D am auzit ca vinzi olteanu :(

SUPAPA_Jr 14-06-07 08:53

Re: Oltcit Trs
 
Normal...a vazut omu ce inseamna masina adevarata in manta aia :P

Danutz Bratosin 14-06-07 13:40

Re: Oltcit Trs
 
:sad: totusi putea sa-si faca si oltcitu sa mai dea o tura din cand in cand si cu el...asta e

B-14-BYE 14-06-07 13:50

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
nu am bani sa le intretin pe aman2.. stiu de cand mergea oltcitu.. la o saptamana bagam cate 3-4milioane in el ba nu mergea aia.. ba aia.. un set de garnituri cu placutze.. 1mil . si tot asa.. il vand.. pt ca am de rezolvat mai multe chestii la manta


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning