Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 31-08-11 22:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Gata ti-am vazut caddyle, si masina la stadion :P

2slow4u 31-08-11 22:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4557515)
Gata ti-am vazut caddyle, si masina la stadion :P

Salutare! :)

Eriksson 01-09-11 02:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow4u frumoasa masina :shock::shock: erai aseara pe stadion

Jockers 01-09-11 10:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
era masina aseara exact la strada la stadion sa o admire toti :)) :D

2slow4u 01-09-11 10:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) daca nu am prins alt loc....s-a nimerit la strada. Acolo m-a agatat SSE-ul :))

IS19CIP 01-09-11 13:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers da tu vad ca vezi pe toata lumea , dar pe tine nu prea te vede nimeni :?: Ce stil te porti de nu te vede nimeni p tine ? .:D APP ce marca sunt ochelari de pe bord la tine ?:?:

grg_92 01-09-11 13:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4558564)
Jokers da tu vad ca vezi pe toata lumea , dar pe tine nu prea te vede nimeni :?: Ce stil de porti de nu te vede nimeni p tine ? .:D APP ce marca sunt ochelari de pe bord la tine ?:?:

lol ! da ce te doare pe tine ma capul ce marca is ochelarii lui ? poate is ray ban ti-e ciuda ca nu ai si tu ? si lumea nu ii cunoaste masina si nici pe el ca sa posteze! da mai bine zis...esti cam dusmanos din cate vad eu

Jockers 01-09-11 21:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da nu stiu ce firma is ..ii am de la sormea..:D Nu stiu masina multi...e un Golf 3 Is 89 Rse care e UN mov mai inchis cu alb pe la aripi ..ca e in constructie..si se auzea tareeeeeeeeeeeee....da acu nu se mai aude..:D

IS19CIP 01-09-11 21:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4559441)
da nu stiu ce firma is ..ii am de la sormea..:D Nu stiu masina multi...e un Golf 3 Is 89 Rse care e UN mov mai inchis cu alb pe la aripi ..ca e in constructie..si se auzea tareeeeeeeeeeeee....da acu nu se mai aude..:D

Dar de ce e alba doar pe la aripi si pe la cupola oleaca? ai vrut so faci tu alba cu sprayu ? sau ce sa intamplat? sau ai vrut sa fie ceva mai special?:D

GAby645 01-09-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sau a dat rugina?? :rolleyes2

Hyperyon 02-09-11 11:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4555379)
Te uitai cam ciudat la mine =))
Frumoase fetele din centru ? =))

:)) nu te-am recunoscut...adica nici acum nu imi dau seama de respectivul moment
e frumoasa a mea :D..restul nu stiu..nu ma pronuntz :lol:

Jockers 02-09-11 12:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da...cu rugina ..pb..si am rezolvat-o...dor nu is nebun sa o vopsesc cu spray-ul :)) mai am pragurile dar alea cred ca le schimb cu totul...o sa vad...sau ..am facut numai aripile.ca sa se asorteze cu jantele :)))))

MihaiCsl 02-09-11 14:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4560349)
:)) nu te-am recunoscut...adica nici acum nu imi dau seama de respectivul moment
e frumoasa a mea :D..restul nu stiu..nu ma pronuntz :lol:

Zafira crem de la semafor. Mi-am dat seama ca-i vorba de o domnisoara =))

IS19CIP 02-09-11 23:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers tu chiar esti nervos in trafic, ai grija ca era sa ramai fara toba pe copou:arrow:

Jockers 03-09-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stai fara grija ca nu raman :D ...asa e toba mea..:)):D e unica:)) nu sunt nervos asa conduc. eu ..las cand o sa termin masina in totalitate o sa te iau o tura cu mine:))


All times are GMT +2. The time now is 20:43.

- Copyright 2026 4Tuning