Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

und_Alexx 26-05-11 10:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
deci daca nu stii sa vorbesti frumos nu te mai ajut la nimic !!! :)))

vam_19 26-05-11 10:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by und_Alexx (Post 4352397)
deci daca nu stii sa vorbesti frumos nu te mai ajut la nimic !!! :)))

:)):)) gata cu gluma da?

vam_19 26-05-11 11:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4352332)
bine ca apar si eu rezemat de perete in a2a poza :lol:
ms pt. poze :lol: .. ironicule :lol:

las ca-ti pun una frumoasa cand ajung acs.....

Caius TM 28-05-11 06:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
lista de acareturii continua..
dupa ce am luat cruciile pt. faza lunga....
urmeaza semnalele smoked de m3 pt aripiile fata...

mutzu 01-06-11 15:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Gata, gata, gata ? :X :X :X
:)))

SAX1987 01-06-11 15:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cred ca e gata ca am vazut ieri prin oras vreo 3 la fel :D

Deja au aparut replici dupa ea :lol:

crysty.bobok 01-06-11 18:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4367133)
Cred ca e gata ca am vazut ieri prin oras vreo 3 la fel :D

Deja au aparut replici dupa ea :lol:

esti in tara :confused:

SAX1987 02-06-11 00:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
As vrea eu :lol:

Glumeam ! Sper sa nu se supere Caius !

Asteptam s-o vedem terminata ! :shock::shock:

Caius TM 02-06-11 09:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu ma supar.. :D n'am de ce .. oricum alta nu mai este..
cel putin nu stiu alt tampit sa faca ce am facut eu ... si nu o spun cu mandrie :lol:

masina e in CURs de finalizare... mai astept unele piese... chestii de detaliu...

vam_19 02-06-11 15:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4368806)
nu ma supar.. :D n'am de ce .. oricum alta nu mai este..
cel putin nu stiu alt tampit sa faca ce am facut eu ... si nu o spun cu mandrie :lol:

masina e in CURs de finalizare... mai astept unele piese... chestii de detaliu...

sigur ca da....!!!

radu_bmwe36 02-06-11 22:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
vrem poze cu TEAVA !!!!!!!!!:dance::dance:

Caius TM 03-06-11 07:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bata'te soarele cu Ţeava ta cu tot :lol: :lol:
o sa ii mai fac niste poze cand e in filer toata...
momentan inca se lucreaza la ea ...
treaba sa fie treaba ... bestia sa fie bestie ... m3 sa fie ... aaaa meu a meu a meu :lol:

radu_bmwe36 03-06-11 08:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4371002)
bata'te soarele cu Ţeava ta cu tot :lol: :lol:
o sa ii mai fac niste poze cand e in filer toata...
momentan inca se lucreaza la ea ...
treaba sa fie treaba ... bestia sa fie bestie ... m3 sa fie ... aaaa meu a meu a meu :lol:

fratele meu o sa ai cea mai frumoasa TZEAVA cu roti din timisoara :))):pelvic_th

24MRS 05-06-11 20:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai cu pozele::x

kox_24 06-06-11 10:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cand??!!!!!:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning