Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

Eugen_TL 03-07-11 10:31

Re: my tuning r5
 
Te-ai chinuit sa spui "vrajeala"?:lol:
Nu ma cunosti ca sa iti permiti sa spui cum iau eu lumea, dar afla ca sunt mai realist ca tine. Si-ti voi dovedi (ca am dreptate) dupa ce vei raspunde la niste intrebari simple cu Da/Nu.
1. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct la tabla?
2. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct mecanic?
3. Daca te pricepi, ti se pare ca lucreaza corect?
4. Ti se pare ca masina e gata de o vopsea SPECIALA?
etc

E de apreciat ca vrea sa-si faca masina singur, dar cheltuie bani degeaba si investeste in niste lucruri la care trebuia sa se gandeasca abia dupa ce masina era pusa la punct.

bujuKYL 03-07-11 12:19

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4439506)
Te-ai chinuit sa spui "vrajeala"?:lol:
Nu ma cunosti ca sa iti permiti sa spui cum iau eu lumea, dar afla ca sunt mai realist ca tine. Si-ti voi dovedi (ca am dreptate) dupa ce vei raspunde la niste intrebari simple cu Da/Nu.
1. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct la tabla?
2. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct mecanic?
3. Daca te pricepi, ti se pare ca lucreaza corect?
4. Ti se pare ca masina e gata de o vopsea SPECIALA?
etc

E de apreciat ca vrea sa-si faca masina singur, dar cheltuie bani degeaba si investeste in niste lucruri la care trebuia sa se gandeasca abia dupa ce masina era pusa la punct.

iti dau dreptate prietene la toate intrebariile normal ca raspunsul este NU la toate!, nu faceam referire la o culoare scumpa rosu ferarri sau lambo vorba ta, dar totusi bani care ia bagat la muzica ar fi putut baga la motor, are mult de lucrat la caroserie doar se vede, ar fi bine sa puna bine la punct motorul, caroseria sa i dea o culoare buna si normala, ca mai apoi sa se ocupe de muzica! asta e parerea mea, dar vezi tu totusi sunt bani lui si masina lui sa nu uitam! deci prin urmare face ce doresti! NU?

Eugen_TL 03-07-11 12:48

Re: my tuning r5
 
Normal, dar majoritatea de aici incearca sa-l sfatuiasca sa faca lucrurile bine si cu cap...altfel e pacat si de bani si de munca.

Cata_UNU 03-07-11 15:43

Re: my tuning r5
 
Jajajaa mor de ras :lol::lol:
http://194.88.148.177/96/65/e3/04/El...464d533e4ce669
e tare rau bostanul ala :lol:

fazekasnfs 03-07-11 16:59

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

bujuKYL 03-07-11 18:28

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4439849)
Normal, dar majoritatea de aici incearca sa-l sfatuiasca sa faca lucrurile bine si cu cap...altfel e pacat si de bani si de munca.

asa e cum zici tu! dar in rest nu e rea masina si chiar nu arata rau, face el bine pana la un loc, are ganduri frumoase, dar nu prea are experienta!

fazekasnfs 03-07-11 19:11

Re: my tuning r5
 
6 Attachment(s)
faruri smoked

NXdev 03-07-11 19:14

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4440655)
faruri smoked

+1, arata bine.

fazekasnfs 03-07-11 19:18

Re: my tuning r5
 
NXdev: mersi

alin-007 03-07-11 19:47

Re: my tuning r5
 
Daca desfaci si semnalele , vopsesti interiorul cu alb , geamul galben slefuit putin si dat cu lac , iese ceva frumos :) ;)

BAFTA !!

alin-007 03-07-11 19:51

Re: my tuning r5
 
SCHIMBA SI FILTRU ALA DE BENZINA !!! :shock:;)

turmentatu 03-07-11 19:57

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4440386)
......

o priza de aer pe capota nu ii pui? ar sta bine :lol:

VaLeX 03-07-11 20:04

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4440655)
faruri smoked

+1 ...bravos ! :)

bujuKYL 03-07-11 20:39

Re: my tuning r5
 
hai ca ai si unele idei bune! bv

szoke_sz 03-07-11 22:01

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4440655)
faruri smoked

smoking kills.


All times are GMT +2. The time now is 22:37.

- Copyright 2026 4Tuning