![]() |
Re: my tuning r5
Te-ai chinuit sa spui "vrajeala"?:lol:
Nu ma cunosti ca sa iti permiti sa spui cum iau eu lumea, dar afla ca sunt mai realist ca tine. Si-ti voi dovedi (ca am dreptate) dupa ce vei raspunde la niste intrebari simple cu Da/Nu. 1. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct la tabla? 2. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct mecanic? 3. Daca te pricepi, ti se pare ca lucreaza corect? 4. Ti se pare ca masina e gata de o vopsea SPECIALA? etc E de apreciat ca vrea sa-si faca masina singur, dar cheltuie bani degeaba si investeste in niste lucruri la care trebuia sa se gandeasca abia dupa ce masina era pusa la punct. |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Normal, dar majoritatea de aici incearca sa-l sfatuiasca sa faca lucrurile bine si cu cap...altfel e pacat si de bani si de munca.
|
Re: my tuning r5
Jajajaa mor de ras :lol::lol:
http://194.88.148.177/96/65/e3/04/El...464d533e4ce669 e tare rau bostanul ala :lol: |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
faruri smoked
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
NXdev: mersi
|
Re: my tuning r5
Daca desfaci si semnalele , vopsesti interiorul cu alb , geamul galben slefuit putin si dat cu lac , iese ceva frumos :) ;)
BAFTA !! |
Re: my tuning r5
SCHIMBA SI FILTRU ALA DE BENZINA !!! :shock:;)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
hai ca ai si unele idei bune! bv
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:37. |
- Copyright 2026 4Tuning