Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

DonHacker 10-12-04 21:11

:)
 
andrey2004: GRESIT !!!!!!!!!!
rews : GRESIT !!!!!!!!!!
TOTAL GRESIT !!! MAI INCERCATI ! :)

TheSinner2 10-12-04 22:18

1. masina asta e in galeria 4tuning si in cateva topicuri
2. nu se pune o poza noua pana nu se ghiceste cea existenta
3. murarshu,... esti in zona :) daca-mi zici si modelul ...:)

EvLSant0S 11-12-04 00:20

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !

te bagi ca musca-n curu calului citeste dreaq regulile topicului si dupa aia posteaza , bine topicu asta a luat-o pe alta carare... daca tzin eu bine minte , trebuiau puse bucati dintr-o poza cu masini prea cunoscute , ex: un far , un stop , putini respecta regulile jocului , respect celor care o fac , restu...

HolySoul 11-12-04 02:35

sa fie lada Niva ?
oricum habar n-am .. is in ceatza ...
Offtopic ---- mi-o adus astia la comanda alt cpu si am vazut dupa ce l-am montat si acu disper !!!
se misca greu calcu!---
scuze de offtopic si puteti sa-l stergeti .. :)

deci e lada sau nu ?

aR99bMw 11-12-04 02:53

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !


FORD MERCURY

TheSinner2 11-12-04 04:17

aia pusa de mine e lada... am uitat modelul :) ceva ciudat oricum.. litere .. cifre.. bleah :) . neeeeext!

DonHacker 11-12-04 08:44

:)
 
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :))))

EvLSant0S 11-12-04 11:12

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :))))

Cine a zis ma sa citesti 36 de pagini ??? nu vezi ce concluzii de cacao cu lapte tragi ? amice , citesti prima pagina , a doua si atat , pana prinzi ideea... e valabil ptr toti , deaia am scris aici , ca-ti dadeam pm altfel ,

vezi ce haos e acum ? nu mai stie nimeni cui sa-i raspunda , ce masina , cum , cand ... pacat... ai si tu grija... ;) sa puna unu o poza ca sa continuam jocul ..

DonHacker 11-12-04 19:08

:)
 
1 Attachment(s)
EvLSant0SImi cer skuze.Puneti fratilor poze.

Uitati,pun eu o poza (e singura poza care o am cu masina respectiva,deci imi pare rau)

Hondarul 11-12-04 21:06

Hot Rod... Este un hibrid, poate fi sasiu de Ford si motor de Chevy... Deci... Oficial este Hot Rod.

rews 12-12-04 01:32

ce-i korekt e korekt

DonHacker 12-12-04 10:14

:)
 
Mai puneti poze oameni buni.

MaF|OtU 12-12-04 10:24

1 Attachment(s)
O sa fie destul de usor :wink:

ESPinoza 12-12-04 10:46

honda nsx

Hondarul 12-12-04 10:58

1 Attachment(s)
Cred ca a mi fost... Poza facuta de mine. Foarte usurel... :wink:


All times are GMT +2. The time now is 21:46.

- Copyright 2026 4Tuning