![]() |
:)
andrey2004: GRESIT !!!!!!!!!!
rews : GRESIT !!!!!!!!!! TOTAL GRESIT !!! MAI INCERCATI ! :) |
1. masina asta e in galeria 4tuning si in cateva topicuri
2. nu se pune o poza noua pana nu se ghiceste cea existenta 3. murarshu,... esti in zona :) daca-mi zici si modelul ...:) |
Re: :)
Quote:
|
sa fie lada Niva ?
oricum habar n-am .. is in ceatza ... Offtopic ---- mi-o adus astia la comanda alt cpu si am vazut dupa ce l-am montat si acu disper !!! se misca greu calcu!--- scuze de offtopic si puteti sa-l stergeti .. :) deci e lada sau nu ? |
Re: :)
Quote:
FORD MERCURY |
aia pusa de mine e lada... am uitat modelul :) ceva ciudat oricum.. litere .. cifre.. bleah :) . neeeeext!
|
:)
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :)))) |
Re: :)
Quote:
vezi ce haos e acum ? nu mai stie nimeni cui sa-i raspunda , ce masina , cum , cand ... pacat... ai si tu grija... ;) sa puna unu o poza ca sa continuam jocul .. |
:)
1 Attachment(s)
EvLSant0SImi cer skuze.Puneti fratilor poze.
Uitati,pun eu o poza (e singura poza care o am cu masina respectiva,deci imi pare rau) |
Hot Rod... Este un hibrid, poate fi sasiu de Ford si motor de Chevy... Deci... Oficial este Hot Rod.
|
ce-i korekt e korekt
|
:)
Mai puneti poze oameni buni.
|
1 Attachment(s)
O sa fie destul de usor :wink:
|
honda nsx
|
1 Attachment(s)
Cred ca a mi fost... Poza facuta de mine. Foarte usurel... :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:46. |
- Copyright 2026 4Tuning