Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 28-05-12 08:28

Re: E46 - Bagged
 
M-o interesat dimensiunile tot timpul, astea le-am prins si la pret ok, si borbeturile le-am dat bine, de mult mo batut gandu sa trec pe 18, am eu alta fantezie tot pe 18 dar este vreme :)

bujuKYL 28-05-12 08:32

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5041711)
M-o interesat dimensiunile tot timpul, astea le-am prins si la pret ok, si borbeturile le-am dat bine, de mult mo batut gandu sa trec pe 18, am eu alta fantezie tot pe 18 dar este vreme :)

normal ai dreptate! toate la timpul lor:-P cu rabdarea treci si marea! sunt superbe si ce ai acum, in special dupa ce le vei da o culoare, numai miezul il faci si la acestea?

tupeu 28-05-12 08:34

Re: E46 - Bagged
 
Daaa :)

Roly94 28-05-12 09:10

Re: E46 - Bagged
 
Daca ii mai schimbi jantele,fa din masina tanc,sa tii si jantele astea,ca e pacat de ele sa plece :(

bujuKYL 28-05-12 12:41

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Roly94 (Post 5041772)
Daca ii mai schimbi jantele,fa din masina tanc,sa tii si jantele astea,ca e pacat de ele sa plece :(

eu sincer astept de la tupeu niste jante care nu prea le vezi, decat extrem de rar:D...sper sa reuseasca, dar toate la timpul lor!:-P:rolleyes2

RIcKO 28-05-12 19:34

Re: E46 - Bagged
 
Nici astea nu´s bune ??? deja asteapta lumea alte jante :)))))))))))) Ciceu o sa ajungi la sapa de lemn cu forumul asta :))


P.S Arata foarte bine asa cum e acum ..e superr , bafta !!!

tupeu 28-05-12 19:46

Re: E46 - Bagged
 
Cine o zis ca nus bune? Stiu ca tie nu-ti plac dar pt mine is ce trebe... ;)

RIcKO 28-05-12 19:50

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5042769)
Cine o zis ca nus bune? Stiu ca tie nu-ti plac dar pt mine is ce trebe... ;)

Nu imi plac pt mine ma , dar dau foarte bine pe al tau , astept sa vad si eu bimmerul la vara live :)

tupeu 28-05-12 19:52

Re: E46 - Bagged
 
Mersi... :) sa fie vreme buna, ca restu le facem noi ...

tupeu 11-06-12 19:58

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
poze...

bujuKYL 11-06-12 20:18

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5061878)
poze...

e CRIMA nu gluma!:-P;)...nu ai din intamplare ceva filmulet cu evacuarea?:D sunt curios cat de "urat" face:shock:

tupeu 11-06-12 20:23

Re: E46 - Bagged
 
chiar nu am si as vrea sa fac... poate pe viitor :) mai am de reglat directia pe fata si cu distantierele spate sa vad cum reusesc...

bujuKYL 11-06-12 20:24

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5061919)
chiar nu am si as vrea sa fac... poate pe viitor :) mai am de reglat directia pe fata si cu distantierele spate sa vad cum reusesc...

ia incearca cand iti va permite timpul;)...vad ca nu te opresti niciodata cu treaba pe la masina:lol:

Pustiu' 18-06-12 13:42

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5061919)
chiar nu am si as vrea sa fac... poate pe viitor :) mai am de reglat directia pe fata si cu distantierele spate sa vad cum reusesc...

ornamentele de la geamuri negre? no chrome please :-)

tupeu 18-06-12 14:08

Re: E46 - Bagged
 
Cromul ramane pentru ca se asorteaza cu buzele si e mai VIP Style :) oricum e stilul spre care ma indrept cu ea ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning