Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

JuST_GiuGiu 19-01-10 09:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Gata frate nu va mai certati!!Ca nu are rost ai luat kick mai incearca daca si acum iei .....las-o pe alta data ia zi claudia se mai aude ceva de meciul din week-end?

DTH 19-01-10 12:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Da nu se cearta nimeni discutam ...stai calm ;)

Nu stiu daca weekend-ul asta vom da ceva , pentru ca s-ar putea sa plece multi ....dar vedem

porsheGTS 19-01-10 18:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Asta asa e..:)Oricum o sa ne strangem aici pe forum care/cine vrea sa joace!!!!!

JuST_GiuGiu 19-01-10 19:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Pana la urma ne auzim si discutam!Preventiv vorbim cu o seara inainte;)

pitibraila 20-01-10 19:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Ciobani.zapto.org




84.232.150.48:27015

Va astept la un Counter Strike

Nick Funky-bOy

DTH 20-01-10 20:02

Re: Counter Strike 1.6
 
:arrow::arrow::arrow::arrow:
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2986595)
RECOMAND


Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D


HF & GL !


JuST_GiuGiu 21-01-10 09:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Unul dintre cele mai bune servere de cs~!!!!Iti multumim claudia:lol:

RDss 21-01-10 12:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2998671)
Unul dintre cele mai bune servere de cs~!!!!Iti multumim claudia:lol:

Da DAAA.. :D

DTH 21-01-10 14:06

Re: Counter Strike 1.6
 
Mersi mersi :))) I`m flated :)) glumesc ...ma bucur ca va place ...RDss am intrat si eu la tine ( parca e al tau serverul nu ? ) , e chill dar ii mai trebuiesc oameni :P succes !

JuST_GiuGiu 21-01-10 19:54

Re: Counter Strike 1.6
 
Sa stii ca nu e neeparat un compliment !E doar munca ta si acum da roade!

kata_clv 22-01-10 09:46

Re: Counter Strike 1.6
 
un slot si pentru mine pe undeva :rolleyes2

porsheGTS 22-01-10 10:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Claudia am jucat si eu pe gemenii,un server bun cu jucatori experimentati dar adminii(cam nu prea isi fac treaba)!!!Cum iau si eu admin?Mersi..!!!

DTH 22-01-10 12:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 3002452)
Claudia am jucat si eu pe gemenii,un server bun cu jucatori experimentati dar adminii(cam nu prea isi fac treaba)!!!Cum iau si eu admin?Mersi..!!!


Admin obti daca ai activitate , intai si intai iti faci cont pe forum adica aici : http://pcp.gemenii.ro , dupa care joci pe server , si daca ai activitate faci cerere de slot intai ( fiecare a plecat de la slot ) , admin nu primesti din prima , dupa slot se face cerere de helper daca vrei sa adminezi , dar admin se da pe merite , si pe activitate foarte multa ....;) succes


p.s: Care admini nu isi fac treaba , si un motiv te rog , ca sa stiu si eu sa pot actiona cumva :)

RDss 22-01-10 19:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2999544)
Mersi mersi :))) I`m flated :)) glumesc ...ma bucur ca va place ...RDss am intrat si eu la tine ( parca e al tau serverul nu ? ) , e chill dar ii mai trebuiesc oameni :P succes !

O sa se stranga sau facut adminele again ;)

Pana atunci este Free Signup pe tracker :)

Rudy87mn 26-01-10 18:20

Re: Counter Strike 1.6
 
hehe..mi-am facut si eu cont pe tracker.Buna idea cu Free Signup.
Bafta.


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning