Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

danny19_sm 25-07-07 09:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Na inseamna ca am auzit bine :)........Si Juana asta tace ca gushteru ...ne lasa sa ne chinuim aici ........:P

rider on wheel 26-07-07 00:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Deci oameni buni... eu stiu de un lamborghini gallardo... PORTOCALIU ... care proprietarul cica mai are un bentley... si sta in negresti !!! de altu nu stiu sa fie... apropo... nnui cabrio... ii normal

demian 26-07-07 14:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
astea toate is zvonuri inca nu se stie cine ii proprietarul lamboului cert este ca a fost vazut prin sm iar eu lam vazut ieri pe botizului trecea calea ferata aia cu damburi

rider on wheel 28-07-07 03:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:shock: lume... este in sm un bentley coupe alb cu croame... ce tot "boscheteaza" p str unirii... deci knd il vad:shock:

Criwar 29-07-07 16:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
era noapte...doar sa va faceti o parere...

demian 29-07-07 18:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am mai vazut bentleyu si sapt trecuta ii cu nr de usa ii a lui beny

rider on wheel 30-07-07 01:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
desp asta vb...

yo_Vlad2002 30-07-07 18:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Sambata noaptea in jurul orei 1:40 am venit in SM si am vazut-o in fatza la Scor Pub parcata. Are jentzi Chrome pe 20'' nu 22'', din fabrica. Din pacate nu am poze ca nu aveam aparatu la mine, dar sper sa-l mai intalnesc si sa-i pot ace ceva poze pe timp de zi...

wasted 30-07-07 23:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
9 Attachment(s)
Un Nissan QASHQAI cu cutie automata :shrug_no: si motorizare dCi dar nu stiu de care :weirdface
Am crezut ca masina arata mai bine dar asa ca am vazut si in realitate :sadblinky :no:
Era cam ciudat cu volanu pe dreapta :rolleyes2

veveve 31-07-07 15:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am vazut si eu bentleyu.imi place cec numere are.numere de state si scrie pe ele SM 0. BNY.tare oricum...

2 fast 4 U 31-07-07 16:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by wasted (Post 1022057)
Un Nissan QASHQAI cu cutie automata :shrug_no: si motorizare dCi dar nu stiu de care :weirdface
Am crezut ca masina arata mai bine dar asa ca am vazut si in realitate :sadblinky :no:
Era cam ciudat cu volanu pe dreapta :rolleyes2

parca mai fain arata in reclame:-s

wasted 31-07-07 17:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 1023027)
parca mai fain arata in reclame:-s

Chiar. Cand am vazut in reclama parca era mai fain. Dar asa cum am vazut in fata magazinului :weirdface
Interiorul era fain , numa cu cutie automata si volan pe dreapta :no:

wasted 31-07-07 19:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by yo_Vlad2002 (Post 1023223)
QASHQAI=oribila. La pretul ei de noua cumperi in BMW X 5 din 2002 sau un Touareg din 2004 care e mashina.

Nu-i oribil. Dar parca in reclama arata mai bine sau nu stiu. Asa cand am vazut in realitate parca ehh nu-i masina din reclame. Dar oricum interiorul ii fain. Dar sa fie cu cutie manuala nu automata. Ala ii pentru bunicu.
Si cum a scris si attilaboot Nissan ii totusi ii un Nissan o masina si nu a rabla.
Mie personal pe drumurile astea din Romania mai ales din Satu Mare mi-ar place in Nissan Pathfinder :lol: :lol: :lol:
Dar pana ce nu gasesc un nou loc de munca sau nu castig la lotto raman la astra meu ;)

demian 05-08-07 17:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
;) asta ii parerea voastra despre qasqhai dar din cate stiu eu ii singurul jeep cu 5 stele asa ca

2 fast 4 U 06-08-07 14:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
huh....m-a ajutat o prietena cu pozele:D


All times are GMT +2. The time now is 15:21.

- Copyright 2026 4Tuning