Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 28-04-10 06:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cafea si ma duc la dentist ca am progr. la 8 juma

DTH 28-04-10 07:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
astazi este zi lungă :???: am mult de muncă :evil:

lord_wader 28-04-10 16:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am si eu o problema pt cei care se pricep la matematica:
Daca avem o masina care parcurge distanta de 1km, intre 2 borne, in timpul fix de 20secunde mergand constant cu aceeasi viteza pe toata distanta de 1km, Cati km/h ii indica bordul? probabil aceasta fiind si viteza reala. Multumesc.

D0ryN 28-04-10 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
180 km/h ?

Dementor 28-04-10 18:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
50 m/s:lol: sau acceasi chestie de mai sus.

DTH 28-04-10 18:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ce legătură are asta cu topicul " Ştiaţi că eu în acest moment ..." ?
Rămâneţi on-topic :)


on - Back de la un photosesion , mă bag la editat poze :D

cozmin23 28-04-10 19:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am reusit sa imi fac netu si aici in grecia si acum "rup" tastatura

Babutz 29-04-10 07:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeaua si intre timp am pus de cartofi prajiti

DTH 29-04-10 07:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mai stau puţin şi mă pregătesc să plec :D

cavaliere 30-04-10 14:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma gadesc daca exista thread mai inutil decat acesta :evil_laug

lord_wader 30-04-10 18:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cavaliere (Post 3323177)
ma gadesc daca exista thread mai inutil decat acesta :evil_laug

:D:lol::-P asta imi aduce aminte de un subiect de pe un alt forum, era ceva in genul "haideti sa numaram impreuna pana la 1.000.000" sau ceva de genu asta

daffy duck™ 30-04-10 18:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:14pm .... am ajuns acasa si am gasit acest thread!!!!

D0ryN 30-04-10 18:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mare greseala ! :lol:

andi_cimpean 30-04-10 18:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by lord_wader (Post 3323632)
:D:lol::-P asta imi aduce aminte de un subiect de pe un alt forum, era ceva in genul "haideti sa numaram impreuna pana la 1.000.000" sau ceva de genu asta

Cred că de pe trackerul ăla net-vision :lol:...

sau dacă nu ideea este împrumutată de la alţii.

cozmin23 30-04-10 20:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am spalat masina si acum m-am bagat la calculator


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning