![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cafea si ma duc la dentist ca am progr. la 8 juma
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
astazi este zi lungă :???: am mult de muncă :evil:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am si eu o problema pt cei care se pricep la matematica:
Daca avem o masina care parcurge distanta de 1km, intre 2 borne, in timpul fix de 20secunde mergand constant cu aceeasi viteza pe toata distanta de 1km, Cati km/h ii indica bordul? probabil aceasta fiind si viteza reala. Multumesc. |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
180 km/h ?
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
50 m/s:lol: sau acceasi chestie de mai sus.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ce legătură are asta cu topicul " Ştiaţi că eu în acest moment ..." ?
Rămâneţi on-topic :) on - Back de la un photosesion , mă bag la editat poze :D |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am reusit sa imi fac netu si aici in grecia si acum "rup" tastatura
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeaua si intre timp am pus de cartofi prajiti
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mai stau puţin şi mă pregătesc să plec :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma gadesc daca exista thread mai inutil decat acesta :evil_laug
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:14pm .... am ajuns acasa si am gasit acest thread!!!!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mare greseala ! :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
sau dacă nu ideea este împrumutată de la alţii. |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi-am spalat masina si acum m-am bagat la calculator
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning