![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
noutati nimic?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
mai nimic...am lasat-o de fata dar inca sunt in probe
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ce bine arata :X:X:X pune mai multe poze.
Si eventual filmuletu ala promis ..:rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Din pacate nici cu doua lame de flexiune nu este suspensia suficient de dura incat sa fie o cursa mica la roata,poate doar daca are amortizorul original de fata,si acum masina sta pe "tampoane"(tampoanele din amortizoare) :rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ca sa duci masina la show tot trebuie sa o misti :P
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
are dreptate julaikos.daca virez roata pe loc,asa cum e acum mai am un deget pana la aripa,si la primul hop imi rupe aripa,desi am telescoape Monroe mai scurte si pe gaz,tot sunt comprimate aproape la maxim.sunt in teste cu ea.o sa o ridic putin cate putin pana voi putea merge cu ea fara sa atinga dar si sa arate frumos.apropo masina e tun de fata,dar o sa incerc si cu 2 lame de flexiune,cu cat mai rigida cu ata mai bine :D trebuie neaparat sa iau 2 gume 195.40.16 dar cand o sa am finante
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pai din cate stiu un dinte e cam 2,5 - 3 cm :) daca reglezi din spate ..daca reglezi din fata vreo 5 cm ... intre ele nu prea ai cum sa jonglezi deci mai putin de 2.5 -3 cm nu prea poti ridica ... eventual mai jonglezi din gumele pe care le folosesti ...
p.s. a acuma ma prinsai ... deci vrei sa o lasi asa si sa folosesti niste gume cu garda mai mica...ar trebui sa mearga si asa |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
ridica masina,scoate bara,roteste bara,pune bara,strange bara,coboara masina de cric,urc-o iar pe cric fiindca e prea joasa si procesul se repeta pana faci scurta la masini de la ridicat pe cric :lol: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:06. |
- Copyright 2026 4Tuning