![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu īncă sunt de părere că ar trebui să rămānem la Blană Racing Team. Şi astfel am fi printre puţinele cluburi din Romānia cu un nume in limba romānă...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Vreau si eu sa joc cu un coleg nfs U2 online adica sa facem drifturi doar noi doi si nu am reusit cu niciun program ma puteti ajuta si pe mine?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Am cautat si nu am gasit nimic.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Am incercat dar nu ma descurc deloc.:sad::sad:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Atunci īncearcă cu pLan, că ăla chiar e simplu de folosit...
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
sal ... cine vrea sa se dea ... stau mai mereu pe pc deci... add: racer_e30
fara tractiune fata ... si doar dea latu ma dau !!!:twisted::twisted: ps: nu mai dati si voi drumu la un campionat ceva ... de distrctie ...:lol::lol::lol: |
Re: NFS UG2 Drifters
Avem cu cine face campionat sau iar se tireaza repede lumea?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu mă bag. Mie mi-ar conveni şi să jucăm numai 3-4 persoane, dar să jucăm mult, ca pe vremuri...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Macar un 6 persoane daca eram , era mai bine!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma bag si eu !
|
Re: NFS UG2 Drifters
Capa, tu eşti pensionar, sau ai pus vārsta la mişto? :)))
|
Re: NFS UG2 Drifters
Din greseala, cu ce jucati cu hamachi sau plan?
|
Re: NFS UG2 Drifters
eu zic ca se strange lumea ...
nu e problema de oamnei ca se baga cativa dar nu stii sigur daca sunt seriosi... eu unul intru in campionat mai mult pt fun si ca e o chestie mai organizata ... ar fii frumos sa ne dam cate 2 pe un lighthouse ... 2/3 castigator nu cate 4 ... sau nu mai stiu sigur cum jucati voi inainte in campinat ...:rolleyes2 si daca se face un campionat sa fie mai mult de distractie ... sa nu ne ofticam intre noi ... :!: eu ma bag sigur ... care mai are intentia:?: macar sa stim daca merita... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:36. |
- Copyright 2026 4Tuning