Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

eMH 19-05-10 12:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu īncă sunt de părere că ar trebui să rămānem la Blană Racing Team. Şi astfel am fi printre puţinele cluburi din Romānia cu un nume in limba romānă...

marian92 19-05-10 17:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa joc cu un coleg nfs U2 online adica sa facem drifturi doar noi doi si nu am reusit cu niciun program ma puteti ajuta si pe mine?

Ingerasul99 19-05-10 18:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3373250)
Vreau si eu sa joc cu un coleg nfs U2 online adica sa facem drifturi doar noi doi si nu am reusit cu niciun program ma puteti ajuta si pe mine?

Daca ai putina rabdare si cauti pe forum gasesti totul mura-n gura.

marian92 19-05-10 18:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am cautat si nu am gasit nimic.

kitz` 19-05-10 19:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3373407)
Am cautat si nu am gasit nimic.

incearca cu hamachi :D

marian92 19-05-10 19:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am incercat dar nu ma descurc deloc.:sad::sad:

eMH 19-05-10 19:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Atunci īncearcă cu pLan, că ăla chiar e simplu de folosit...

Racer_e30 23-05-10 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
sal ... cine vrea sa se dea ... stau mai mereu pe pc deci... add: racer_e30

fara tractiune fata ... si doar dea latu ma dau !!!:twisted::twisted:

ps: nu mai dati si voi drumu la un campionat ceva ... de distrctie ...:lol::lol::lol:

Ingerasul99 23-05-10 21:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Avem cu cine face campionat sau iar se tireaza repede lumea?

eMH 23-05-10 22:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu mă bag. Mie mi-ar conveni şi să jucăm numai 3-4 persoane, dar să jucăm mult, ca pe vremuri...

Ingerasul99 24-05-10 10:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Macar un 6 persoane daca eram , era mai bine!

capa` 24-05-10 10:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag si eu !

eMH 24-05-10 10:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Capa, tu eşti pensionar, sau ai pus vārsta la mişto? :)))

capa` 24-05-10 10:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Din greseala, cu ce jucati cu hamachi sau plan?

Racer_e30 24-05-10 10:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu zic ca se strange lumea ...
nu e problema de oamnei ca se baga cativa dar nu stii sigur daca sunt seriosi...
eu unul intru in campionat mai mult pt fun si ca e o chestie mai organizata ...
ar fii frumos sa ne dam cate 2 pe un lighthouse ... 2/3 castigator nu cate 4 ... sau nu mai stiu sigur cum jucati voi inainte in campinat ...:rolleyes2

si daca se face un campionat sa fie mai mult de distractie ... sa nu ne ofticam intre noi ... :!:

eu ma bag sigur ... care mai are intentia:?: macar sa stim daca merita...


All times are GMT +2. The time now is 13:36.

- Copyright 2026 4Tuning