Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

tre 15-06-07 02:04

Re: Diverse discutii
 
donule pai asta ziceam, eu am nevoie de ceva cursuri ca sunt varza, nu ca aml-u care o controleaza si la 200/h!

bogdan_wrc 15-06-07 08:32

Re: Diverse discutii
 
tre, cand ne bagam la karturi? peste 2 sapt e bine?

vezi ca dupa aia vrem sa facem o mare cu echipa pe care o stii, si am zis ca un weekend la viena. ca ne costa cam 150 euro de perosane, drum+cazare. se mai baga careva?

tre 16-06-07 01:59

Re: Diverse discutii
 
eu am asigurare din aia model vechi, incheiata in dec. 06. trebuie sa-mi fac si carte verde?

tng 16-06-07 14:16

Re: Diverse discutii
 
Vi se pare cunoscuta masina asta :D

Vibe 16-06-07 15:00

Re: Diverse discutii
 
sincer mie nu-mi place genul asta de masini. deloc.

Elena[] 16-06-07 18:34

Re: Diverse discutii
 
vreau si eu la carturi!deci cand mereti anuntati-ma si pe min ca vin..
unde vreti?
in herastrau sau brasov?

tng 16-06-07 18:39

Re: Diverse discutii
 
si te bagi daca e ? :-)

bogdan_wrc 17-06-07 09:41

Re: Diverse discutii
 
pai in heratsrau se duc copiii....
noi mergem fie la AMCkart sau la BV. are minim 1km un tur...nu 20 de cm ca la H.
dar ne dam de mai multe ori. e un fel de track day. si nu vrem sa ne lovim, sau nu facem competitie cu drifturi. noi mergem sa vedem care scote cel mai bun timp. un fel de calificari de la F1.

tre 17-06-07 13:50

Re: Diverse discutii
 
unii dintre noi dau mai mult pe benzin pana acolo decat pe sesiunea efectiva de... calificari. :)

TheMaax 17-06-07 18:30

Re: Diverse discutii
 
Bahi baieti am si eu nevoie de ajutor! L-am urcat pe un tip cu bordura si si-a spart capacele de Skoda! Ideei de unde iau si cat costa?

tre 17-06-07 18:43

Re: Diverse discutii
 
ce se poate raspunde la asa ceva?

...vezi pe 23 august.

TheMaax 17-06-07 18:48

Re: Diverse discutii
 
capace cu sigla skoda pe 23 august???? o sa vad! daca gasesc eu de unde sa ciordesc mancati-as...............:twisted: :twisted:

cmdbass 17-06-07 18:51

Re: Diverse discutii
 
sau intr-o parcare mai intunecata :lol:

TheMaax 17-06-07 18:59

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 952721)
sau intr-o parcare mai intunecata :lol:

Sa traiasca frati nostri mai negri ca sa moara iapa lu Gheorghe de nu dau comanda in seara asta si maine le am
:)):twisted: :twisted: :twisted:

Khalis 17-06-07 19:05

Re: Diverse discutii
 
mah..... pe bune de nu-mi place mentalitatea voastra..... ce comportament antisocial promovatzi.... :twisted: :twisted:
:poke: Maax..... bravo.... in loc sa-tzi repari greseala.... il mai nenoroceshti shi pe altul care n-are nicio vina..... :evil:
p.s. you were kidding, right?.... :-P


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2026 4Tuning