![]() |
|
Re: Diverse discutii
donule pai asta ziceam, eu am nevoie de ceva cursuri ca sunt varza, nu ca aml-u care o controleaza si la 200/h!
|
Re: Diverse discutii
tre, cand ne bagam la karturi? peste 2 sapt e bine?
vezi ca dupa aia vrem sa facem o mare cu echipa pe care o stii, si am zis ca un weekend la viena. ca ne costa cam 150 euro de perosane, drum+cazare. se mai baga careva? |
Re: Diverse discutii
eu am asigurare din aia model vechi, incheiata in dec. 06. trebuie sa-mi fac si carte verde?
|
Re: Diverse discutii
Vi se pare cunoscuta masina asta :D
|
Re: Diverse discutii
sincer mie nu-mi place genul asta de masini. deloc.
|
Re: Diverse discutii
vreau si eu la carturi!deci cand mereti anuntati-ma si pe min ca vin..
unde vreti? in herastrau sau brasov? |
Re: Diverse discutii
si te bagi daca e ? :-)
|
Re: Diverse discutii
pai in heratsrau se duc copiii....
noi mergem fie la AMCkart sau la BV. are minim 1km un tur...nu 20 de cm ca la H. dar ne dam de mai multe ori. e un fel de track day. si nu vrem sa ne lovim, sau nu facem competitie cu drifturi. noi mergem sa vedem care scote cel mai bun timp. un fel de calificari de la F1. |
Re: Diverse discutii
unii dintre noi dau mai mult pe benzin pana acolo decat pe sesiunea efectiva de... calificari. :)
|
Re: Diverse discutii
Bahi baieti am si eu nevoie de ajutor! L-am urcat pe un tip cu bordura si si-a spart capacele de Skoda! Ideei de unde iau si cat costa?
|
Re: Diverse discutii
ce se poate raspunde la asa ceva?
...vezi pe 23 august. |
Re: Diverse discutii
capace cu sigla skoda pe 23 august???? o sa vad! daca gasesc eu de unde sa ciordesc mancati-as...............:twisted: :twisted:
|
Re: Diverse discutii
sau intr-o parcare mai intunecata :lol:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
:)):twisted: :twisted: :twisted: |
Re: Diverse discutii
mah..... pe bune de nu-mi place mentalitatea voastra..... ce comportament antisocial promovatzi.... :twisted: :twisted:
:poke: Maax..... bravo.... in loc sa-tzi repari greseala.... il mai nenoroceshti shi pe altul care n-are nicio vina..... :evil: p.s. you were kidding, right?.... :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 01:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning