Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Dms628 24-06-11 12:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
mazda mea :) ca e placuta de ceilalti bne ca nu este tot bine :) pareri critici :)

Robicutz 24-06-11 14:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Dms628 (Post 4419093)
mazda mea :) ca e placuta de ceilalti bne ca nu este tot bine :) pareri critici :)

Rotile de pe spate trebuia sa le scoti mai afara ... in rest e OK !

quick_silver2 24-06-11 21:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Dms628 (Post 4419093)
mazda mea :) ca e placuta de ceilalti bne ca nu este tot bine :) pareri critici :)

O urci si tu,te rog?

ANDR31 24-06-11 22:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
VW Beetle :arrow:

Dms628 24-06-11 23:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4420106)
O urci si tu,te rog?

uite aici mazda si am revenit si eu cu o masina ghiciti voi ce masina este :)

RacingCars 25-06-11 00:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Dms628-Foarte frumoasa
ANDR31-Simplu si cu gust..ORIGINALA....frumoasa
Dms628-Chiar nu stiu...Ne spui tu?:))

Revin si eu cu un VW Corrado in haine Mate..pareri?(Bune si rele)

ANDR31 25-06-11 00:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
@Dms628 este Honda Civic Del Sol :lol:
@RacingCars multu // frumos Corrado

Dms628 25-06-11 01:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ANDR31 ai ghicit :) este honda civic crx del sol :)

sorinsidesmokelfs 25-06-11 09:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Dms628 (Post 4420277)
uite aici mazda si am revenit si eu cu o masina ghiciti voi ce masina este :)

Am una in cartier la fel doar ca e portocalie:)

dary762 25-06-11 10:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Red-Zone:lol:
Pe final crash.

Dms628 25-06-11 11:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
nu am avut ce face si am facut si eu o mazda rx8 :) am dato pe japoneze :)) pareri critici :)

RacingCars 25-06-11 14:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
DaRY762-frumos bmw dar de ce ai jante diferite?....ai iesit la o partida de drift si de asta sau de ce?
Dms628-Numai japoneze ai in cap ma:))...frumoasa

KrYpToN 25-06-11 15:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow:

ANDR31 25-06-11 16:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
NU stiu de ce ai vrea sa pui pe Silvia S13 spate de 240SX !!???!!!??

CraZzy_K1D 25-06-11 16:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
https://img37.imageshack.us/img37/8085/dragcompeion.jpg
Drag Competition
Sesion 1 : Show Off
Reguli :

1 . Fara Turbotehnics
2 . Doar V6 si v8
3 . Fara NOS sau Azot sau No2
4 . Doar 3 poze : Fata , Spate si din lateral sau una dintr-un unghi anume
5 . Orice model de masina inafara de Top Fuel Dragster

Acestea fiind zise :) puteam da drumu la Concurs :) Sesiunea 1 incepe :) sper sa aveti putere la motoare ca o sa va trebuiasca la a doua :) si nu mai aveti voie sa schimbati masina :) alegeti cu grija :) .


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning