Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

platon911 12-06-07 21:34

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Aadryan (Post 945546)
Eu zic sa nu ai incredere in franele de la nici o masina...... A si era sa uit: nici in femei:twisted:

asa e ...pe masina nu te bazezi k fieru tot fier e.....fie el si Lamborghini:D

tre 12-06-07 22:21

Re: Diverse discutii
 
"n-as da dacia mea nici pe 10 mertsuri"

DONU' 13-06-07 12:04

Re: Diverse discutii
 
Sa inteleg ca aici citezi din vorbele lui AML...?
Lasa frate ca si chinezeasca e buna..., shoferul trebuie sa se mai experimenteze nitel...; e intr-adevar o masina cam fragila desi arata foarte bine, dar se pot scoate si din ea catziva calutzi ... ;)

tre 13-06-07 12:09

Re: Diverse discutii
 
las' ca ma antrenez cu lucrul manual sa-i mai dau 15-20 de cai din cutie.

DONU' 13-06-07 12:17

Re: Diverse discutii
 
Bine Treeeeeeee!
Tatatatatatatatataaaaaaaaaaaaaa!

Poate mergem o fuga intr-un weekend pana la Strejnic sa vedem si noi ce se intampla acolo.

www.pilotaj.ro

bogdan_wrc 13-06-07 13:21

Re: Diverse discutii
 
Don, vezi ca Titi aur are sediul la Cta. Griogrescu are scaoala la Buc dar face cursuri si la BV la cirucit de karting.
langa Ploiesti e scoala lui stefan vasile. demult tot vreau sa ma apuc!
dar vad ca si ei am mai schimbat locatia
http://www.pilotaj-********/cursuri.htm

tng 13-06-07 15:16

Re: Diverse discutii
 
Campioana sexului http://www.libertatea.ro/index.php?s...iva&sid=180528 :-)

DONU' 13-06-07 15:34

Re: Diverse discutii
 
Ia zicezti baietzi!
Ne inscriem si noi la maraton? I-o dam si noi lu' romanca asta?
O tzinem numai in limitare. Tatatatatatatatatatatatatatatatatatata!
Pana ii cad segmentii in baie. Oricum din cate-mi dau seama tipa deja scapa compresie ca lumea asa ca uzura la motor e mare. E mare rau! Cred ca inghite mult de tot... Mai rau ca VR6-le meu, doar ca VR-ul inghite benzina ;)
Mah ce sa zic..., ii urez succes tipei, dar chiar ca americanca cu 620 de barbatzi in 24 ore..., nici VR-ul nu si-ar dori atata forja intr-o zi.

Aadryan 13-06-07 15:42

Re: Diverse discutii
 
Tocim si noi niste cauciucuri pe ea(Durex sau "MAICALIN":D). Dar cred ca dupa toata experienta ei de pana acum pistoanele noastre o sa joace in camasile ei foarte mult largite.:D

alex2see 13-06-07 23:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 947077)


tng ai gresit linku trebuia la linkuri utile:D

Elena[] 14-06-07 14:37

Re: Diverse discutii
 
ce sa facem le strejnik , donule?
si cand sa merem?
what did i miss?

DONU' 14-06-07 15:17

Re: Diverse discutii
 
Nu e treaba de fete mai acolo..., valabil si pentru AML :lol: Maama, ce tare a fost asta..., ce gluma buna am bagat, frate!!! :lol: :lol: :lol:
Intra pe www.pilotaj.ro si ai sa intelegi..., era link-ul acolo unde vorbeam de Strejnic.

tre 14-06-07 22:37

Re: Diverse discutii
 
pai AML stie din astea, era vorba de mine nu donule?

DONU' 14-06-07 23:56

Re: Diverse discutii
 
Nu mah, cum sa fie vorba de tine...
N-as putea sa-ti spun asa ceva. Ce sa stie mah AML-ul? Ne dam ba?

T@zMania 15-06-07 00:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 945566)
Mai are si Pepelea Hyundai....8)

tu ce te bagi ma ca tamponu?;)


All times are GMT +2. The time now is 15:18.

- Copyright 2026 4Tuning