Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

xtazy 30-08-10 03:39

Re: Chat
 
Unde gasesc in Cluj un atelier unde as putea infolia un Passat CC???.... eventual si un tuning? pentru un prieten.

Craxy 08-09-10 15:45

Re: Chat
 
cine ma poate ajuta cu niste detalii cum pot da bordu jos de la un passat b6....vreau sa ajung la martorii din bord...si nu stiu cum sa-l dau jos

27JLT 08-09-10 23:49

Re: Chat
 
are careva un abs de passat 1, 9 tdi, pd , 116 cai, motor atj, an 2000. cod abs: 8e06 14 111 ah?

baga 09-09-10 13:04

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by Craxy (Post 3643645)
cine ma poate ajuta cu niste detalii cum pot da bordu jos de la un passat b6....vreau sa ajung la martorii din bord...si nu stiu cum sa-l dau jos


Cu multa rabdare si perseverenta:p

Craxy 09-09-10 13:41

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by baga (Post 3645790)
Cu multa rabdare si perseverenta:p

mersi astea le stiam si eu:)....astept niste detalii perseverente:))...

mishu28 11-09-10 17:10

Re: Chat
 
ce parere aveti de parkingul din manastur?

Dolce CST 12-09-10 23:19

Re: Chat
 
Ceva magazin de piese auto mai ieftine..stie cineva?

CJ19TZU 12-09-10 23:22

Re: Chat
 
da-mi pm cu ce piese vrei, poate te ajut mai mult ca un magazin.

mihadiva 13-09-10 09:05

Re: Chat
 
tinand cont ca pe sectiunea cluj e cea mai mare liniste in privinta tuningului si motorsportului si cea mai mare galagie in orice alt domeniu inutil ....nu ne mobilizam cluburile si sa facem un event la cluj inainte sa vina iarna ca anul acesta in loc de 4t nu a fost nimic la cluj!!!???

B e V 13-09-10 16:40

Re: Chat
 
este chiar rusine, cu atatea cluburi la bord, sa nu se poata organiza un event, "ca la carte". va tin pumnii

BULLDOG 13-09-10 17:16

Re: Chat
 
Ar fi o treaba, dar ceva calumea si cu partea de show stricta, nu orice prastie cu toba sa apara la show'n'shine.

Cuiutz 13-09-10 20:07

Re: Chat
 
Noi Custom Crew suntem deschisi la orice colaborare ..
Ca un club sa faca singur un event nu e usor .. mai ales in perioada asta .. vorba aia nu este "timp" ...

Daca ne punem cateva cluburi la masa si discutam .. ar putea iesi ceva frumos ..

CJ-01-WOB 14-09-10 20:43

Re: Chat
 
divo

tu nu ai fost in stare sa te arati la amarata aia de intalnire 4t cu membrii cand am fost in ro si acuma vrei event :D ( valabil si celorlalti ) . singurii seriosi au fost custom crew (si vad si cei mai manierati din zona)

Dolce CST 16-09-10 22:51

Re: Chat
 
Se merita sa pun pe o masina diesel stock un filtru sport K&N? Se va simti vreo diferenta?

team namo 16-09-10 23:09

Re: Chat
 
manele...


All times are GMT +2. The time now is 01:31.

- Copyright 2026 4Tuning