Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Comentarii lucrari! (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/9840-comentarii-lucrari.html)

69WRX 21-02-07 12:26

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 762323)
Citroen Saxo ! Brush

mi-ai aratat pe mess alte masini de-ale tale facute mai bine ca asta ;) bara nu e acceiasi culoare...unde ai vopsito ca nu ti-au nimerit aia culoarea..la nea gigi la garaj ?

Barum 21-02-07 12:35

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 762323)
Citroen Saxo ! Brush

pe langa ce au mai zis restu roata fatza ee cam zgriptzuroasa la partea de sus a cauciucului :rolleyes2

wlady 21-02-07 15:45

Re: Comentarii lucrari!
 
DA ! spoilerul spate e de alta culoare desi nu s-a vrut asta :wink:. Am facut-o ca sa nu-mi ies din mana ! Nu pentru ca am vrut :wink: ... sunt in pana de masini stock :wink:

Ace Axel 21-02-07 16:56

Re: Comentarii lucrari!
 
cum sa fii in pana de masini stock mah ... doar intra p google si dai search "car" si sa vezi cate masini gasesti ... sau dak vrei sa faci o fapta buna poti modifica masinile d p "masinile voastre modificate de noi" :p

boy_wonder 21-02-07 17:33

Re: Comentarii lucrari!
 
nici un comentariu la masina asta.. https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=5413 :cry: :cry:
sunt si eu mai la inceput.. vreau sa stiu daca continui sau nu :???:

69WRX 21-02-07 18:16

Re: Comentarii lucrari!
 
normal ca ar trebui sa continuii...ai facut destul de bine masina..nu prea ai greseli...decat la jante ca nu le-ai asezat bine...si la plasa ca nu ai facut umbre...in rest...destul de bine ;)

boy_wonder 21-02-07 18:46

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by DJ-ul (Post 763413)
normal ca ar trebui sa continuii...ai facut destul de bine masina..nu prea ai greseli...decat la jante ca nu le-ai asezat bine...si la plasa ca nu ai facut umbre...in rest...destul de bine ;)

ms pt. comment.. pai umbre nu prea stiu sa fac, si jantele nush ce naiba or avea ca le-am pus peste alea vechi .

69WRX 21-02-07 20:13

Re: Comentarii lucrari!
 
nu sunt "centrate"

goblin 22-02-07 08:31

Re: Comentarii lucrari!
 
2 Attachment(s)
Am revenit :)) cu ceva nou !
nu intrebati de culor "de ce sunt altfel" asa am vrut eu..sa dea efectul de reflectia lumini ! zise profa de Desen:lol:

Barum 22-02-07 10:01

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by goblin (Post 764535)
Am revenit :)) cu ceva nou !
nu intrebati de culor "de ce sunt altfel" asa am vrut eu..sa dea efectul de reflectia lumini ! zise profa de Desen:lol:

prapad ! daca profesoara de desen tea indrumat sa faci asha cv ..... saraca profa de desen :-P

goblin 22-02-07 10:17

Re: Comentarii lucrari!
 
Nu ma. am intrebato cum pot face reflectii ! si ea mea zis cu ajutorul a 2 culor..una mai inchisa(pt umbra) si descisa !

Ace Axel 22-02-07 14:03

Re: Comentarii lucrari!
 
de fapt... se foloseste aceasi culoare dar la intensitati diferite

69WRX 22-02-07 23:11

Re: Comentarii lucrari!
 
2 Attachment(s)
inca nu e gata...ast niste comentarii...mai am de retusat niste chestii...

Ace Axel 22-02-07 23:57

Re: Comentarii lucrari!
 
spoilerul fata are reflexii aiurea...

goblin 23-02-07 08:18

Re: Comentarii lucrari!
 
Si priza de aer spate..vezi ca nu ai retusat bine ;)


All times are GMT +2. The time now is 16:31.

- Copyright 2026 4Tuning