![]() |
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
DA ! spoilerul spate e de alta culoare desi nu s-a vrut asta :wink:. Am facut-o ca sa nu-mi ies din mana ! Nu pentru ca am vrut :wink: ... sunt in pana de masini stock :wink:
|
Re: Comentarii lucrari!
cum sa fii in pana de masini stock mah ... doar intra p google si dai search "car" si sa vezi cate masini gasesti ... sau dak vrei sa faci o fapta buna poti modifica masinile d p "masinile voastre modificate de noi" :p
|
Re: Comentarii lucrari!
nici un comentariu la masina asta.. https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=5413 :cry: :cry:
sunt si eu mai la inceput.. vreau sa stiu daca continui sau nu :???: |
Re: Comentarii lucrari!
normal ca ar trebui sa continuii...ai facut destul de bine masina..nu prea ai greseli...decat la jante ca nu le-ai asezat bine...si la plasa ca nu ai facut umbre...in rest...destul de bine ;)
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
nu sunt "centrate"
|
Re: Comentarii lucrari!
2 Attachment(s)
Am revenit :)) cu ceva nou !
nu intrebati de culor "de ce sunt altfel" asa am vrut eu..sa dea efectul de reflectia lumini ! zise profa de Desen:lol: |
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
Nu ma. am intrebato cum pot face reflectii ! si ea mea zis cu ajutorul a 2 culor..una mai inchisa(pt umbra) si descisa !
|
Re: Comentarii lucrari!
de fapt... se foloseste aceasi culoare dar la intensitati diferite
|
Re: Comentarii lucrari!
2 Attachment(s)
inca nu e gata...ast niste comentarii...mai am de retusat niste chestii...
|
Re: Comentarii lucrari!
spoilerul fata are reflexii aiurea...
|
Re: Comentarii lucrari!
Si priza de aer spate..vezi ca nu ai retusat bine ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:31. |
|
- Copyright 2026 4Tuning