Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club CIELO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/59643-club-cielo.html)

huge 21-12-10 14:18

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by K4MiK4Z3 (Post 3916469)
da ma refer la yac

cum spuneam e nou!!!!!eu intrebam daca cineva stie daca astfel de pb sunt cauzate de senzorul de la clapeta de acceleratie

banzay 21-12-10 17:15

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by huge (Post 3916470)
cum spuneam e nou!!!!!eu intrebam daca cineva stie daca astfel de pb sunt cauzate de senzorul de la clapeta de acceleratie

Si ce daca? :) Eu am incercat 2 TPSuri pana am ajuns la unul original si a mers :) Si dupa a luat-o iacu razna. Totusi am citit pe undeva ca avea o problema asemanatoare si ar fi fost TPS-ul. Ai un multimetru la indemana? Daca da, se verifica usor :) IACu inca nu stiu cum se verifica :)

huge 22-12-10 10:07

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by banzay (Post 3916899)
Si ce daca? :) Eu am incercat 2 TPSuri pana am ajuns la unul original si a mers :) Si dupa a luat-o iacu razna. Totusi am citit pe undeva ca avea o problema asemanatoare si ar fi fost TPS-ul. Ai un multimetru la indemana? Daca da, se verifica usor :) IACu inca nu stiu cum se verifica :)

o sa aiu in considerare!ms mult

NFS 23-12-10 09:36

Re: Club CIELO
 
de unde pot sa fac si eu rost d stikerul 4tuning?as vrea sa pun si eu poze cu masina, cum fac:D k sunt mai nou p aici si nu prea stiu:( multumesc:)

cata_kevi 23-12-10 09:48

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by NFS (Post 3921010)
de unde pot sa fac si eu rost d stikerul 4tuning?as vrea sa pun si eu poze cu masina, cum fac:D k sunt mai nou p aici si nu prea stiu:( multumesc:)

sal nfs si bine ai venit! cu 4 tuning nu te pot ajuta insa daca doresti c daewoo.ro 0768 633 848 cred camai am 2 !:D

NFS 23-12-10 10:36

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by cata_kevi (Post 3921027)
sal nfs si bine ai venit! cu 4 tuning nu te pot ajuta insa daca doresti c daewoo.ro 0768 633 848 cred camai am 2 !:D

poti sa pui t rog o poza sa il vad si eu p cel q daewoo?

banzay 23-12-10 11:23

Re: Club CIELO
 
http://www.daewoo.ro/ :???: De ce le-ai face reclama? :)

cata_kevi 23-12-10 13:07

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by banzay (Post 3921236)
http://www.daewoo.ro/ :???: De ce le-ai face reclama? :)

banzay..nu am zis ca le fac reclama( am obs ca nu mege site ul) am spus ce am ,daca aveam cu 4 tuning cu siguranta ii dadeam(insa nu am nici eu) nu mai fi rautacios:P daca vrae bine daca nu nu nu este nimeni obligat sa lipeasca...

mike-fullspeed 23-12-10 13:41

Re: Club CIELO
 
nu vorbea cu tine :)))

NFS 23-12-10 15:51

Re: Club CIELO
 
nu d reclama e vb...am citit in alte posturi si am vazut k aveti un stiker cu cielo runers...as fi mai mult interesat d cel cu 4tuning...dar nush d unde sa fac rost:|

banzay 23-12-10 16:42

Re: Club CIELO
 
Hai mai baieti ca a fost gluma, nu am avut intentia sa fiu rautacios :) Eram curios doar cum de a ajuns autocolantul ala cu daewoo.ro :)

Hai sa aveti cu totii sarbatori fericite, liniste in casa si sa fiti sanatosi sa munciti sa scoateti bani pe care sa ii bagati in masinute :)

NFS 23-12-10 17:29

Re: Club CIELO
 
ok nu-i nici o problema:) sarbatori fericite tuturor...si un an mai bun...sa iesim din criza asta k sa bagam bani in masinutze :D :X

Greku`BWJ 23-12-10 23:30

Re: Club CIELO
 
Sarbatori Fericite la toata lumea , si un an nou numai cu bucurii ,sanatate si bani multi pentru idei de modificari frumoase la masinile voastre !

Numai bine!

B201CRS 24-12-10 00:42

Re: Club CIELO
 
Sarbatori fericite si La multi ani tuturor de aici si din partea mea!!



Ca fapt divers :) aveti idee in Bucuresti unde pot sa scot si eu culoarea pentru a mea? Am de gand in primavara sa astup la portbagaj gaurile de la sigla, gaura de la broasca :) si poate sa`i fac pleoape si nu merita revopsita doar pentru atat. :) Multam anticipat!

cata_kevi 24-12-10 07:32

Re: Club CIELO
 
Quote:

Originally Posted by B201CRS (Post 3922986)
Sarbatori fericite si La multi ani tuturor de aici si din partea mea!!



Ca fapt divers :) aveti idee in Bucuresti unde pot sa scot si eu culoarea pentru a mea? Am de gand in primavara sa astup la portbagaj gaurile de la sigla, gaura de la broasca :) si poate sa`i fac pleoape si nu merita revopsita doar pentru atat. :) Multam anticipat!

Ai Pm.! sarbatori fericite baieti!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning