Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5696-kitsch-tuning-modificari-zgarie-retina.html)

GJ 64 GAB 30-08-09 17:44

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
:lol: prea tare asta!...

Dolce CST 01-09-09 00:45

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
nu are nime poze cu audi-ul A3 din cluj...usa din dreapta spate ii lovita...si NU EXAGEREZ...1 metru patrat ii lipita cu 4WD 4X4 si prostii din astea...vreo 4-5 straturi...:O:O:O...mi ciuda ca nu am apucat sa ii fac poze.....

GJ 64 GAB 01-09-09 00:49

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Quote:

Originally Posted by Dolce CST (Post 2601449)
nu are nime poze cu audi-ul A3 din cluj...usa din dreapta spate ii lovita...si NU EXAGEREZ...1 metru patrat ii lipita cu 4WD 4X4 si prostii din astea...vreo 4-5 straturi...:O:O:O...mi ciuda ca nu am apucat sa ii fac poze.....

:lol: pe ăsta chiar vreau să-l văd!...
:lol:

Dolce CST 01-09-09 00:51

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
De o perioada incoace tot il caut prin cluj:))

GJ 64 GAB 01-09-09 00:59

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Păcat că unele maşini bune, ajung pe māini rele!...
Cānd īl mai vezi prin trafic, nu ezita şi fă-i o poză!

RD-Woo 02-09-09 17:48

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
1 Attachment(s)
- - -
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2601487)
Păcat că unele maşini bune, ajung pe māini rele!..


GJ 64 GAB 02-09-09 17:54

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Asta are priză de aer şi pe motor şi pe tobă!... :lol:

GabelloU 05-09-09 10:17

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Astia nu mai stiu ce sa mai puna pe masina ca sa fie cat mai in centru atentiei:lol:

Ianis 05-09-09 14:05

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
iti dai seama cat aer poate respira motorul masinii? cine stie ce ascunde sub capota ce fiara zace in ea :)))

SAX1987 06-09-09 00:21

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
E pentru colectionari!!!!!http://anunt.auto.ro/id-260441-Opel-Ascona.html

bodyn 06-09-09 14:52

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
:)) pacat de stilul clasic,daca era reconditionata si nu impopotonata asa era mai frumoasa,tuning by romania,:shock:

riv_gms 07-09-09 10:25

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 2614558)

interesantA , cu capace;))

morpheusmaster 07-09-09 13:40

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Ma enerveaza astia la nebunie...au bani de spoilere...de tot felul de prostii...dar raman cu jantele de tabla si capace...cel mai mare kitch sa ii zic asa...

Sasha 07-09-09 16:49

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
2 Attachment(s)
:| :|

RD-Woo 07-09-09 16:51

re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
 
Calibra?? :cry:


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning