![]() |
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
:lol: prea tare asta!...
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
nu are nime poze cu audi-ul A3 din cluj...usa din dreapta spate ii lovita...si NU EXAGEREZ...1 metru patrat ii lipita cu 4WD 4X4 si prostii din astea...vreo 4-5 straturi...:O:O:O...mi ciuda ca nu am apucat sa ii fac poze.....
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Quote:
:lol: |
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
De o perioada incoace tot il caut prin cluj:))
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Păcat că unele maşini bune, ajung pe māini rele!...
Cānd īl mai vezi prin trafic, nu ezita şi fă-i o poză! |
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
1 Attachment(s)
- - - Quote:
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Asta are priză de aer şi pe motor şi pe tobă!... :lol:
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Astia nu mai stiu ce sa mai puna pe masina ca sa fie cat mai in centru atentiei:lol:
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
iti dai seama cat aer poate respira motorul masinii? cine stie ce ascunde sub capota ce fiara zace in ea :)))
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
E pentru colectionari!!!!!http://anunt.auto.ro/id-260441-Opel-Ascona.html
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
:)) pacat de stilul clasic,daca era reconditionata si nu impopotonata asa era mai frumoasa,tuning by romania,:shock:
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Quote:
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Ma enerveaza astia la nebunie...au bani de spoilere...de tot felul de prostii...dar raman cu jantele de tabla si capace...cel mai mare kitch sa ii zic asa...
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
2 Attachment(s)
:| :|
|
re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Calibra?? :cry:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
|
- Copyright 2026 4Tuning