![]() |
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
acuma inteleg ,fain;)
|
Re: Discutii despre orice!
vreau sa vin si eu cu o intrebare, inafara subiectului care il dezbateti, si sper sa nu deranj pe careva cu lucrul acesta! am mare nevoie de sfatul acesta, au intervenit 2 mici si mari probleme la masina!
1- nu imi mai merge dezaburirea, apas pe buton si nu se aprinde luminita deci prin urmare nu merge; 2-tot cam de odata cu dezaburirea mi sa stricat si deschiderea la portbagaj, nu se mai deschide deodata cu usile, nu pot sa-l deschid decat cu cheia, ce poate fi?!! "help"... |
Re: Discutii despre orice!
Quote:
2.o fi inghetat si nu-l deschide motorasul |
Re: Discutii despre orice!
poi la problema cu portbagaju, in mod normal trebuie sa apas de 2 ori pe telecomanda, 1 pentru inchiderea portierelor, si 2 pentru inchiderea portbagajului, acum doar odata imi da voie!...sper sa fie aia...oricum vreau sa rezolv cat de repede problemele, nu-mi place sa nu mearga ceva la ea! si ms mult;)
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
de la frig nu cred sa fie, am fost recent in concediu in italia 2 saptamani si era foarte frig acolo -15,-20 de grade si nu am avut probleme, probabil o fi centralizarea de vina
|
Re: Discutii despre orice!
Astept Si eu ceva pareri de la voi ...
Umblu foarte mult noaptea cu masina......... as dori o lumina mai puternica, si mam gandit sa-mi montez ceva proiectoare suplimentare puternice.... Nu stiu daca va arata bine masina, nu vreu sa fac ceva kitch chiar nu stiu ce sa fac,,,,,, * proiectoarele din faruri nu prea ma ajuta la vizibilitate deloc.....le`m decuplat definitiv. Proiectoare in Grila din bara..nu stiu daca se va marii puterea luminii.... Va multumesc` |
Re: Discutii despre orice!
Faruri cu lupa originale golf 4 + xenon de 6000k si ai sa vezi foarte bine.
|
Re: Discutii despre orice!
te cred....dar nu sunt bani in buget pe vremurile astea de asa ceva
|
Re: Discutii despre orice!
atunci pune xenon pe faza scurta si regleaza farurile in asa fel incat sa nu derajez pe ceilalti participanti la trafic.
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
Tocmai de aia am zis prima data sa fie faruri cu lupa+xenon dar merge si varianta fara lupa daca le reglezi bine.
|
Re: Discutii despre orice!
poi astia care merg cu proiectoarele se cred foarte "cool";)...ii detest noaptea si prin oras, si peste tot ca e zi, ca e noapte, ca ploua, ca e ceata...ei le au mereu pornite ca sa fie "cool"!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
|
- Copyright 2026 4Tuning