![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna treaba fac astia de la FORMAT67.NET...app...in sfarsit se misca treaba la parteneri si sponsori :D sper sa vin si eu cu ceva :-? sa ne fie bine la toti ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta e doar inceputul....urmeaza multe chestii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pot sa aduc si eu un mecanic peugeot-citroen + un vopsitor bun..asta in cazul in care vreti sa lucrati cu ateliere sau cu independenti..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
alea mai bine le facem la intalniri.....k nu cred ca ar da bine sa apara pe topic " Nea Gherghe -- vopsitor"....sincer iti zic...astea mai bine la intalniri sua cand avem nevoie
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Treaba e că trebuie o sesiune foto cu robyney băi ,eu asta vreau ,dar să vedem ce zice el!Aştept răspunsul domnu' .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu sunt pentru o sedinta foto sambata;):D:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Neaapărat Robynet trebuie să te prezinţi !Că fugi de mine hoţomanule !:???::???:8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma facem sedinta foto :X:X:X dar sa vedem cum ne strangem in week`end :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci... eu cred ca o sa fiu observator in cazul in care va incingeti la un fotbal:lol::lol:
daca alerg 5 min. ma luati cu targa de pe teren!:lol:;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
+1 daca e cald si nu iau pauza de tigara:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba imi dai floppy ala sau ai vorbit si tu sa te afli in treaba ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
era sa zic o prostie :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dc ma?:)) nu ti se pare corect?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa incheiem subiectul :)) iti dau o bere si ne mai auzim noi pe floppy`ul ala :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ca sa revenim la fotbal...eu zic sa facem 2 echipe care sa joace si o echipa care sa stea undeva la umbra si eventual sa serveasca o bere rece!:lol::D;)
merge??8):twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba eu ma bag ... dar rezerva =)) jucam ca in real, nu daffy ? =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
suna mai mult ca perfect:))):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Oooo domnul Sorinache şi-a pus maşinuţa pe forum ! Îţi dau eu idei !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bey baietzi tinetzim pumni maine dim ... maine dau ex sa fiu si eu legal :D k mam saturat sa o ard aiurea ... :d:D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bun asa! Sa ai multa bafta si sa auzim numai de bine!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a lucrat careva cu astia de la pilot ? ca vreau sa imi schimb finala..si vreau sa stiu cum lucreaza :-? si ce scoruri au evident
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tot ce e legat de evacuare la mine e facut de pilot ... deci ... crede`ma ca lucreaza bine ... imi zici cand te duci si merg cu tine ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
problema era defapt alta....am facut rost de o toba borla si are tips dublu sebring...si vreau sa stiu daca astia de la pilot imi pot face loc in bara..cumva..sa taie sau nush..incat sa nu trebuiasca sa revopsesc toata bara
uite despre ce e vorba |
Re: Diverse (topic de offtopic)
evident ca se poate :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca se poate.....atunci la ce scoruri?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kka ... mergem acolo si vorbim cu razvan ... nu stiu sa iti zic asa pe dinafara ... i`a si tu 2 mil la tine acolo sa ai si vedem
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa fie luciane , ms mult
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pune poze de azi k te omor!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cumetre nush daca ma crezi ... dar nu am facut nici o poza ... mia scapat telefonul azi pe jos si lam facut praf ... astept maine seara sa imi faca baietzi niste poze :lol:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning