Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 26-05-09 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frate Dungă ,uite ceva frumos aici !

https://www.youtube.com/watch?v=fIshb...eature=channel

jB*XSA 26-05-09 20:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna treaba fac astia de la FORMAT67.NET...app...in sfarsit se misca treaba la parteneri si sponsori :D sper sa vin si eu cu ceva :-? sa ne fie bine la toti ;)

daffy duck™ 26-05-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta e doar inceputul....urmeaza multe chestii

jB*XSA 26-05-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pot sa aduc si eu un mecanic peugeot-citroen + un vopsitor bun..asta in cazul in care vreti sa lucrati cu ateliere sau cu independenti..

daffy duck™ 26-05-09 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
alea mai bine le facem la intalniri.....k nu cred ca ar da bine sa apara pe topic " Nea Gherghe -- vopsitor"....sincer iti zic...astea mai bine la intalniri sua cand avem nevoie

Tweety_rzw 26-05-09 21:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Treaba e că trebuie o sesiune foto cu robyney băi ,eu asta vreau ,dar să vedem ce zice el!Aştept răspunsul domnu' .

DRK*DeSiGn 27-05-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

Kinghost69 27-05-09 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si eu sunt pentru o sedinta foto sambata;):D:twisted:

Tweety_rzw 27-05-09 13:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2355694)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

Şi după şedinţa foto,să facem un fotbal :D ?Merge?

jB*XSA 27-05-09 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2355694)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

daca e la o ora ok, sunt prezent :D

jB*XSA 27-05-09 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2356162)
Şi după şedinţa foto,să facem un fotbal :D ?Merge?

fotbal...spre seara frate..cand se duce caldura..ca la cat fumez...daca e cald dupa 2 sprinturi sunt pe jos:)))

Tweety_rzw 27-05-09 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Neaapărat Robynet trebuie să te prezinţi !Că fugi de mine hoţomanule !:???::???:8)

RoByNeT 27-05-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma facem sedinta foto :X:X:X dar sa vedem cum ne strangem in week`end :)

Kinghost69 27-05-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci... eu cred ca o sa fiu observator in cazul in care va incingeti la un fotbal:lol::lol:
daca alerg 5 min. ma luati cu targa de pe teren!:lol:;)

RoByNeT 27-05-09 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2356432)
deci... eu cred ca o sa fiu observator in cazul in care va incingeti la un fotbal:lol::lol:
daca alerg 5 min. ma luati cu targa de pe teren!:lol:;)

+1 =)) +2 johnny :))))

jB*XSA 27-05-09 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
+1 daca e cald si nu iau pauza de tigara:))))

RoByNeT 27-05-09 14:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba imi dai floppy ala sau ai vorbit si tu sa te afli in treaba ? :lol:

jB*XSA 27-05-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2356455)
ba imi dai floppy ala sau ai vorbit si tu sa te afli in treaba ? :lol:

vineri..si-mi dai la schimb vopsea pt etriere (rosu ferarri) :> done deal?

RoByNeT 27-05-09 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
era sa zic o prostie :))))

jB*XSA 27-05-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dc ma?:)) nu ti se pare corect?

RoByNeT 27-05-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa incheiem subiectul :)) iti dau o bere si ne mai auzim noi pe floppy`ul ala :)))

Kinghost69 27-05-09 15:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa revenim la fotbal...eu zic sa facem 2 echipe care sa joace si o echipa care sa stea undeva la umbra si eventual sa serveasca o bere rece!:lol::D;)
merge??8):twisted:

RoByNeT 27-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba eu ma bag ... dar rezerva =)) jucam ca in real, nu daffy ? =)))

jB*XSA 27-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna mai mult ca perfect:))):D

jB*XSA 27-05-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo.... https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/124117-idei-citroen-xsara-5-usi.html

Tweety_rzw 27-05-09 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Oooo domnul Sorinache şi-a pus maşinuţa pe forum ! Îţi dau eu idei !

jB*XSA 27-05-09 15:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2356556)
Oooo domnul Sorinache şi-a pus maşinuţa pe forum ! Îţi dau eu idei !

astept :))

Fr33`e30 28-05-09 11:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bey baietzi tinetzim pumni maine dim ... maine dau ex sa fiu si eu legal :D k mam saturat sa o ard aiurea ... :d:D:D:D

Lucian_GXZ 28-05-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bun asa! Sa ai multa bafta si sa auzim numai de bine!

RoByNeT 28-05-09 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=Ck5At9-X9Xw


am si eu melodia asta in masina :))

jB*XSA 28-05-09 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a lucrat careva cu astia de la pilot ? ca vreau sa imi schimb finala..si vreau sa stiu cum lucreaza :-? si ce scoruri au evident

RoByNeT 28-05-09 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tot ce e legat de evacuare la mine e facut de pilot ... deci ... crede`ma ca lucreaza bine ... imi zici cand te duci si merg cu tine ...

jB*XSA 28-05-09 17:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
problema era defapt alta....am facut rost de o toba borla si are tips dublu sebring...si vreau sa stiu daca astia de la pilot imi pot face loc in bara..cumva..sa taie sau nush..incat sa nu trebuiasca sa revopsesc toata bara

uite despre ce e vorba

RoByNeT 28-05-09 17:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
evident ca se poate :)

jB*XSA 28-05-09 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca se poate.....atunci la ce scoruri?

RoByNeT 28-05-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kka ... mergem acolo si vorbim cu razvan ... nu stiu sa iti zic asa pe dinafara ... i`a si tu 2 mil la tine acolo sa ai si vedem

RoByNeT 28-05-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=yALUc...eature=related


cum rateaza asta stalpu :shock:

Fr33`e30 28-05-09 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa fie luciane , ms mult



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2358822)
Bun asa! Sa ai multa bafta si sa auzim numai de bine!


daffy duck™ 28-05-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pune poze de azi k te omor!!!!

Fr33`e30 28-05-09 23:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cumetre nush daca ma crezi ... dar nu am facut nici o poza ... mia scapat telefonul azi pe jos si lam facut praf ... astept maine seara sa imi faca baietzi niste poze :lol:



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2361002)
pune poze de azi k te omor!!!!



All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning