Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

mituc 24-10-11 14:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Inainte adica pe vremea lui ceasca. Doar ca la noi erau mai mici. Am avut un motor dintr-ala pe un kart, avea 12cp parca si a iesit o bomba de kart pe vremea aia (celelalte aveau 3.5 si 5, cu motoare de mobra normala si hoinar).

Dupa revolutie au fost pur si simplu casate si date la fier vechi desi erau destul de utile pentru alimentarea magazinelor mici. Cind a aparut moda caratului cu tir-ul la un chiosc de 2x2m a produselor cu termen de garantie de 700 de ani cu adaos de ulei de motor, pneu, E-uri, G-uri si H-uri... le-a disparut utilitatea.

Jockers 24-10-11 15:19

Re: Masini tari din Iasi
 
italia e plina cu din astea :D

DeMoN94 04-11-11 13:45

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Subaru

Dan101 04-11-11 13:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai este unul asemanator si prin Tudor , dar Stock :D

drobet@ 04-11-11 17:47

Re: Masini tari din Iasi
 
trotineta de aia am avut si eu :D se numeste (muravei)si este facuta la consateni nostri de peste prut:D

18.Marius.92 04-11-11 19:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4690864)
Subaru

Am mai vazut de multe ori , in aceasta vara modelul asta dar alb si cu volanul pe dreapta.

BoxeR.RGA 04-11-11 20:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un monster truck pe la palat in seara asta, pacat ca nu am putut sa ii fac o poza :-)

GAby645 05-11-11 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
a fost azi toata ziua in curte la terom , e promo la jagermeister
frumoasa si mareeee, sunetul motorului ..... demential

DeMoN94 05-11-11 15:28

Re: Masini tari din Iasi
 
nebunie curata :P

bucsy 07-11-11 16:05

Re: Masini tari din Iasi
 
subaru e al lui andrei de la autofacelift ,abia a scoso pe strada .supcese

Tim 11-11-11 22:41

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.youtube.com/watch?v=MeFXLA-WtaI

vinyl 12-11-11 00:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Dacia din clip, am dat de ea prin oras..foarte frumoasa, dar nu am avut timp sa o admir decat asa din trecere. Are cineva mai multe poze cu ea?

Tim 12-11-11 17:40

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.4tuning.ro/masini-tunate-...etro-9742.html

CRyS` 13-11-11 19:23

Re: Masini tari din Iasi
 
https://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak..._1616175_n.jpg

https://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak..._2405316_n.jpg

Danos 15-11-11 17:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi pe la 6 seara,in fata la mitropolie a trecut un bentley continental gt,negru,cu numere de italia:shock::shock::shock:si avea niste jante...:shock:

Jockers 22-11-11 00:06

Re: Masini tari din Iasi
 
azi pe la 3 pe la gara un porche panamera...:"> da telefoanele cu camera sunt scumpee :))

aalex691 22-11-11 10:18

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut si eu ala, pe strada Garii era parcat. Arata :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:

MihaiCsl 22-11-11 10:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4732306)
L-am vazut si eu ala, pe strada Garii era parcat. Arata :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:

I-am zis o data daca-l fac o liniuta cu Zafira mea, dar n-a vrut. :(
Aaa, am vazut ieri un Bentley cu numere de Anglia, catamai masina...

Danos 22-11-11 20:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4732316)
I-am zis o data daca-l fac o liniuta cu Zafira mea, dar n-a vrut. :(
Aaa, am vazut ieri un Bentley cu numere de Anglia, catamai masina...

ce culoare avea?ca poate era cel care l-am vazut si nu vazusem bine nr de inmatriculare

MihaiCsl 22-11-11 20:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4733870)
ce culoare avea?ca poate era cel care l-am vazut si nu vazusem bine nr de inmatriculare

Negru. :P

Danos 22-11-11 20:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4733892)
Negru. :P

inseamna ca ala era:D

Onofrash 25-11-11 13:35

Re: Masini tari din Iasi
 
X6M negru cu numere de germania in fata la Select. N'am avut timp sa ii fac poza.

Alexio 25-11-11 13:37

Re: Masini tari din Iasi
 
da. il stiu si eu..
am mai vazut si un m3 alb tot cu nr. de germanica prin iasi acu 1 sapt. parca..

Dan101 25-11-11 14:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut Audi S3 albastru nr : B...PST , are un sticker REVO pe el :D

MihaiCsl 25-11-11 15:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Sta pe langa mine, era sa-i iau de cateva ori oglinda, ca-l parcheaza pe strada aia cu sens si-s masini parcate pe ambele parti.

CRyS` 26-11-11 10:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Onofrash (Post 4739510)
X6M negru cu numere de germania in fata la Select. N'am avut timp sa ii fac poza.

Daca e cel ce are leduri in spoilerul fata,nu e M ! E doar o facatura de M!

Si o Panamera S mai umbla prin Iasi.

Onofrash 26-11-11 10:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Din cate am vazut, nu avea led-uri. Era spoiler-ul de M simplu. :-??

Dan101 26-11-11 11:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Cel cu leduri are numere de IT daca nu ma insel :) , este X6M cel de la select 100%

Jockers 27-11-11 18:34

Re: Masini tari din Iasi
 
ala de la select asa am auzit si eu ca e M ..si m3 ala alb acu e inmatriculat si li conduce o domnisoara ...:(( sau ce o fi ea :))

Alexio 27-11-11 23:51

Re: Masini tari din Iasi
 
m3 inmatriculat de nt, da il conduce o domnisoara..si inca cel il conduce..in oras pare linistita..dar in afara rupe asfaltu' nebuna:)))

MihaiCsl 28-11-11 10:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alexio (Post 4744810)
m3 inmatriculat de nt, da il conduce o domnisoara..si inca cel il conduce..in oras pare linistita..dar in afara rupe asfaltu' nebuna:)))

Cel alb nu?

Alexio 28-11-11 10:32

Re: Masini tari din Iasi
 
dacum :)

MihaiCsl 28-11-11 10:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alexio (Post 4745377)
dacum :)

Vazusem o data un m3 e46 negru, tot cu numere de Neamt.

aalex691 28-11-11 13:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Din ce am vazut sunt doua M3-uri albe. Este ala de mai demult, de NT, TG* la numar parca. Si a mai aparut unu cu numere rosii, de iasi, tot de o domnisoara/doamna condus.

Alexio 28-11-11 15:10

Re: Masini tari din Iasi
 
aha..pe al 2 nou am vazut ca il conducea un domn..dar nah..poate o fi partenera lui:D

N3n3a 28-11-11 19:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4745693)
Din ce am vazut sunt doua M3-uri albe. Este ala de mai demult, de NT, TG* la numar parca. Si a mai aparut unu cu numere rosii, de iasi, tot de o domnisoara/doamna condus.

cel cu nr de NT e de vreo 2-3 ani in oras si intotdeauna era condus de o don'soara bruneta, iar cel cu nr rosii a aparut de curand in iasi, il vad mai tot timpul parcat pe trotuar vizavi de la MeC

Dan101 28-11-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut azi subaru STI cu numere de NT pe copou , fff bine arata , are niste jante MOV :D, modelul 2007 generatia inainte de hatch:)

Jockers 29-11-11 22:47

Re: Masini tari din Iasi
 
bmw m3 ala alb ..nu ala de nt..e condus tot de o domnita..:D si e parcat pe la Pimu` din podu-ros ..:)

Alexio 30-11-11 00:59

Re: Masini tari din Iasi
 
e clar deci.. p*z****e prefera m3:)))

N3n3a 03-12-11 14:52

Re: Masini tari din Iasi
 
una bucata X6M in curte la AutoCrom cu numere rosii de IF.. din pacate nu am reusit sa fac poze..


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning