![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
semeni a japonez kidule, cred ca paine mananci numai japoneze :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba...nu prea`mi place sa mananc japoneze,in schimb am auzit k japonezele trag la europeni,si ca ar fi bune in pat:lol::lol:
Kid Japan:evil: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai ales la noi... ca avem un fizic de invidiat :)) numai pachete de branza topita avem
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena a recunoscut ca are branza ...Spala-te baaa :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) cu totii mai avem cateodata ... :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena vb in numele tau numai ne baga pe totzi la aceiash oala :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Pentru Toate Fanele mele de pe Hi5...!!!Soloooo..!!! Va arat..coiuuuu coiuuu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::doh: fara numarrrrrrrrrrrr
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
cateva poze de la mn pt baietzii veseli :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am o rugaminte la gigi carbit...sa ma bage si pe mine in lista sa-mi trimita melodia de a pus-o aici plssss YM: bogdy_44
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda dar sa ne aducem aminte k exista MSK pe un trabant si GXZ pe un r8 =)))) deciiii????? bine ma vazut GXZ si pe o mashina de rebu =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
...........................recunoaste personaju:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GXZ :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
corect:)))))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning