![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Atentie eu nu tintesc 402m, asta e o perceptie gresita.
masina mea este pregatita pt circuit si marea ei calitate este transmisia si trenul de rulare care-mi permit abordari de viraje cu g lateral f mare. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sper k nu sunt prea indraznetz k te intreb...dar cam ce mai ai de gand sai faci in perioada urmatoare de timp?....lucrezi la usurarea masei totale?...o carbonizezi?...este f intereseant de shtiut cam unde vrei sa ajungi cu ea....adik va sfarshi in a arata k un wrc?.. sau nu vrei sa renuntzi la lautura practik a masnii...ptr k personal cred k este o extensie cat se poate de corecta a personalitatzii tale...adik e low profile..la prima vedere mashnia nu zice shi nu promite nik nu sare in ochi nu e opulenta ...dar felu in care performeaza e unfucking beliveble.. cred k banii pe care iai pompat in mashnia asta te lasa shi pe tine cu gura cascata...sau nici nu eshti curios sa estimezi?...e socant presupun....obscen chiar...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da sumele sunt mari dar pasiunea nu se masoara in bani, ai bagi nu ai te uti la altul. E simplu.
incva mai am de lucrat discret sub partea vizibila si cand termin asta o sa apelez la tehnologia de aviatie pentru usurare, doar putine piese or sa fie cumparate de pe piata in rest voi confectiona tot ce trebuie, multe care se vand sunt sa-ti ia banutul din buzunar si nu ajuta eficient. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Multumesc!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
daca apelezi la aviatzie e clar....o sa fie racheta sol-sol
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sunt sisteme si sisteme.
Pe timp depinde cum se face daca se ia in calcul reactia pilotului sau se scade. In mod normal spectacol se face fara celule. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
adik dak se ia in calcul reatcia pilotului...sau pe timp cum o fi....potzi termina pe locul 2..adik s atreci al 2lea linia de strat shi sa fii desemnat cashtigator fiindca ai scos un timp mai bun...deshi ai plecat mai prost shi ai trecut al 2lea linia de start .....sper k nu gresesc,,,,dar e aiurea asa...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Exact asa.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sebastian estimezi cumva cam la catzi cai sa ridicat mashina lu ono in ziua cursei?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Putin peste 700 cea ce e plauzibil si exista astfel de preparatori care din motorul de serie fac atat, oricum motorul de porsche e forjat de serie.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sper sa nu gresesc dar park tzin minte k ai spus k ai avut de facut o alegere grea inainte sa prepari subaru....spuneai k o alta obtziune ar fi porsche....k mashnia pe care ai fi dorit sa o prepari...dar ai invocat pretzul prea mare..probabil de achizitzie sau pretzul necesar prepararilor....dak gresesc imi cer scuze...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ai retinut ad literam.
Asa am spus, insa si o Dacia daca o fac bine bate orice, totul depinde mult de buget. Oricum as vrea o americana la 2500cp de strada cu viteza de top peste 420. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning