![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Peste *** la roti!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:shock: :shock:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
fiecare trage concluzii...suspansul continua....oricum nu e elocvent cati cai are.....la el se intampla ceva la plecarea de pe loc...la transmisia puterii jos la asfalt....acolo el nu pierde ca altele.prbl ca e si din cauza cauciucurilor..pe care le-am admirat si la show. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Asa este dar oricum ca sa fac spectacol la curse nu plec ff tare.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
oricum...cand e gata masina?
si in ca ceva? sebastian catre ce tinzi....pt ca in tara e clar.nu ai concurenti.serios pt ca ideea cum ca vrei o masina cu un cuplu enorm.....nu stiu....parca e cam putin.....nu vrei sa o arati in europa?sau nu crezi, din cunostintele tale ,ca momentan nu ar fi ceva spectaculos?noi credem ca da! succese! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Eu fac masina in primul rand pentru placerea mea.
In al doilea rand sa se vada ca se poate si ca nu e cum cred unii ca doar afara umbla cainii cu covrigi in coada. Sa aratam ca in Romania se pot face masini bine atent studiate si lucrate nu pe bordura din spatele blocului cum ne acuza ei. Oricum ingamfarea asta ii costa zeci sute de metri. Concurenta pe plan extern e mare f mare, cred ca as putea sa ma situez onorabil dar nu pot da verdicte fara fapte, iar in ce priveste Romania cred ca nivelul este ridicat chiar daca nu e o densitate prea mare in zona de varf. Cred ca si in Romania sunt masini care forteaza concurenta care imi sufla in ceafa dar sper sa le fac fata. Nu am un tel stabilit, adica sa obtin o anume performanta ci doar imi fac treaba in limita bugetului. Mai fac cate ceva si daca fac corect cu o buna strategie or sa reasca s performantele. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
cam in cate sec faci 400m? am fost week asta in ungaria la o etapa de drag si am vazut cateva masini foarte tari.. multe audi de 10.5-11s si un civic vti de 11.5s :)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Suficient de putine sa pot sa-i bat.
Am si eu o invitatie la Szeged si poate o onorez cu o echipa tare din Romania. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
pai sa ne ttzinetzi la curent sa avetzi si galerie:)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Acum masina e in lucru si cu siguranta pe siteul legaracing o sa fie cineva care o sa anunte daca nu si aici.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
pe 5 mai se anunta din nou o cursa tare in ungaria..
poate vi si tu cu echipa! tm o sa fie prezenta din nou. mai multe info despre cursa/curse pe www.dragracing.hu |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Este un pic in scurt insa sa vedem.
Pe 1 mai vrem sa facem la mare treaba frumoasa si in plus masina mea sufera noi modificari de crestere a puterii.Dureaza cel putin o luna daca nu doua. Sunt piese care se comanda special la dimensiunea pe care o doresc in fuctie de masuratori si tolerante. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Cred ca este adevarat ce spui dar in vara asta am sa incerc sa aduc masina in tara pe perioada verii sa vedem ce masini ascund meleagurile natale. Daca este asa cum zici tu sa vedem ce poate Subaru in fata la un Pontiac GTO 6.O Biturbo.Desi nu cred ca in rom Subaru de acolo a ajuns la nivelul de performante de aici in privinta tuningului dar ma repet asteap aceasta confruntare daca este acceptata chiar si intr-un cadru organiazat de acolo
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Asta este masina sper sa nu se [irada pana in tara
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning