Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

AdiVFour 03-10-09 16:45

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
4 Attachment(s)
Si o Vectra A ..era timpul sa apara:P va prezint ceva poze si cu masina mea;)

KAmikazee2005 04-10-09 10:41

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by AdiVFour (Post 2689283)
Si o Vectra A ..era timpul sa apara:P va prezint ceva poze si cu masina mea;)

Si unde e tuningu??? :))

miscaistyle 05-10-09 15:03

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
frumos vento ar fi si mai frumos daca ar fi vr6

AdiVFour 06-10-09 09:02

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 2690972)
Si unde e tuningu??? :))

Tuning..mai degraba reprezinta pt mine bun gust respectand linia masinii cu accesorii care dau bine pe ea..si nu impodobite ca bradul de craciun..nu vreau sa bat apropo pt nimeni..dar fiekre isi face masina dupa gustul lui..si eu am facut-o dupa al meu.numai bine!

maf 08-10-09 14:43

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
sunt de acord cu kamikazee, anume ca, frate, si in oraselu meu, iti arat omu de 40 de ani cu pleoape, alte triple si eleron + bara spate schimbata, dar nu se arunca sa zica, ca e tuning.... momentan e bine, mai modifica...... suspensie sport... motor de gsi cv....

andutzu85 09-10-09 09:09

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 2703076)
sunt de acord cu kamikazee, anume ca, frate, si in oraselu meu, iti arat omu de 40 de ani cu pleoape, alte triple si eleron + bara spate schimbata, dar nu se arunca sa zica, ca e tuning.... momentan e bine, mai modifica...... suspensie sport... motor de gsi cv....

mie personal imi place foarte mult vectruta asta...e cea mai ingrijita si frumoasa...nu stiu ce aveti cu omul...fiecare are propriile lui gusturi....mai pune si poze cu interiorul adi...si cu muzica...jante...toba...folie.....intradevar...o suspensie sport ar face-o sa artate mult mai bine...dar la drumurile noastre:sad::sad::sad:...bafta adi!!!!

KAmikazee2005 09-10-09 09:43

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by andutzu85 (Post 2705026)
mie personal imi place foarte mult vectruta asta...e cea mai ingrijita si frumoasa...nu stiu ce aveti cu omul...fiecare are propriile lui gusturi....mai pune si poze cu interiorul adi...si cu muzica...jante...toba...folie.....intradevar...o suspensie sport ar face-o sa artate mult mai bine...dar la drumurile noastre:sad::sad::sad:...bafta adi!!!!

Nu are nimeni si nik cu omu :)) vectra e ingrijita intradevar... dar nush unde e tuningu? jante toba si folie reprezinta tuning?? dak pt voi da... at.. oki ;)

andutzu85 09-10-09 10:03

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 2705098)
Nu are nimeni si nik cu omu :)) vectra e ingrijita intradevar... dar nush unde e tuningu? jante toba si folie reprezinta tuning?? dak pt voi da... at.. oki ;)

nu reprezinta tuning...dar fata de alte cazane care le-am vazut....arata foarte foarte bine...la asta ma refeream...si tuningul asta e de ma multe feluri(depinde de fondurile de care dispui)...tuning discret...simplu....extrem....etc!!!

AdiVFour 09-10-09 10:11

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Nu am zis k am cea mai tunata Vectra oameni buni...si nici nu vreau sa am.sunt fericit k am o Vectra A frumoasa(putine pe drum) si cu putine accesorii pe ea..dar care au facut-o sa arate cum imi place mie...si nu a fost chiar asa de usor si ieftin. nu cum spui u kamikazee..jante si folie;))dar deh...oameni si oameni.si pe viitor ..ma bate gandul la suspensie(cu toate k nus ce ma fac knd tre sa merg la tara..) si scaune sport...iar visez la un c20let pe ea;) numai bine si va blitzez

SV-05-YBG 10-10-09 11:27

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Pai spor la treaba si poate ne vedem pe drum sau prin Humor.

Enigmatic 05-02-10 12:30

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
dute maa :)) ozk ai zarit o masina:twisted::oops::-P:!::idea:


Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 1081860)
in timp ce ma plimbam pe strazile sucevei am zarit o masina...


A_LEXUS.TUN 05-02-10 12:41

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Baieti stiti cum e?...
Va zic eu.. daca nu ai trecut de macar 5-8sute de euro investiti.. poti sa zici doar atat.. masina mea e putin diferita de altele din oras care sunt aceeasi marca :)

A_LEXUS.TUN 05-02-10 12:43

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
inca ceva.. sper sa nu te simti ofensat YBG .. dar o masina tuning nu prea isi are locul pe drumurile de tara :)

maf 05-02-10 12:58

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by A_LEXUS.TUN (Post 3053247)
inca ceva.. sper sa nu te simti ofensat YBG .. dar o masina tuning nu prea isi are locul pe drumurile de tara :)

??? what? :)))))

apropo ....... nu mai sunt masini ?

Low_Ridah 07-02-10 17:51

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Gata cu tuningul ...nu auzi , nu ai ce face cu masinile tunate la noi , pe drumurile de tara ...si il aprob . Toate Spoileratele nerusinate la care proprietarii nici macar nu siau pus umila intrebare : " oare faptul ca am dat o caruta de bani pentru cateva tone de fibra , ma face sa cred ca oribilitatea asta de masina chiar arata bine ? sau .... " . deci ...inainte sa va puneti un spoiler, bara fata , tampon cum vreti sa ii ziceti , ganditiva ca este un KIT AERODINAMIC si nu o chestie care siar dori sa arate mai bine pe masina si la care se uita pitipoanecele . Toate au rolul lor pe o masina .
Tuningul incearca sa imite frumusetea masinilor de curse , iar masinile de curse incearca sa parcurga o distanta cat mai repede posibil ....

Deci Stefane ...nu mai baga Supra pe drumul ala de "tara" la Humor ...puneti si tu un motor decent pe masina aia....un 1.9 TDi ....1.4TDi ...sau vreun 2.5Tdi ....am auzit ca sunt chiar bune inainte sa faci 10000 km :)) Ce mama masii ...toti fraierii au acum 3.0 Turbo ...nu are rost ... ;))


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning