![]() |
Re: Femeia .....
intr-adevar,iti intra sub piele dar asta se intampla numai si numai daca ii permiti asa ceva
involuntar ziceti?GRESIT!!!e vb de tarie de caracter si de lejeritatea cu care abordati relatia.daca va aruncati cu capu inainte pai cred si io ca exista riscu sa va loviti,dar daca sunteti prudenti totul se termina cu bine. @tuningboy:stai calm ca daca imi reprosai ceva postul meu suna astfel ;) |
Re: Femeia .....
ok sefu..intelesesem eu gresit ..credeam ca te-a deranjat cu ceva ceea ce am zis! ;) asa e cum zici si tu si eu,numai ca eu ca sa fiu cu o fata tre sa tin la ea cat de putin...adica nu acum o vad pt prima data in viata si maine ma cuplez, ca nu pot! :) tre sa stau in tratative plm..si daca se merita bine daca nu ma bag ! :)
|
Re: Femeia .....
Quote:
si casca aia se aseamana cu taria de caracter... de care a mentionat needbrain unui prieten de-al meu...ii placea de o gagica...tipa i-a zis DA in momentul cand a fost intrebata daca iese o relatie serioasa...tipul in 2 saptamani era deja INDRAGOSTIT LULEA...iar dupa o luna ... s-a dus dreacu tot... va dati seama ca a trebuit sa il bat rau de tot pe asta sa isi revina... ca tot imi repeta...carla in sus...carla in jos |
Re: Femeia .....
las ca si-a luat singur o palma
|
Re: Femeia .....
stiti de faza cu amenintzatu` cu politia...am scris pe undeva pe sectiunea asta
acum cateva zile am primit un apel cu necunoscut, stiam sigur ca EA era. iar acum ma pomenesc cu un sms de la EA...cica: "ceau ce mai faci?esti bine...?sper ca nu te-am deranjat" :):):):) buhahahaha amu sa n-o trimit direct in gaurica din care o iesit cand o fost mica.... ce sa mai inteleg de la fata(de fapt femeia) asta?! NIMIC...gaura neagra... |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
never... and i say never! sa nu facetzi pariuri pe persone(adica fete) pe care le cunoastetzi! it's fucked up si iese najpa :/
|
Re: Femeia .....
ce-ai facut nene?:):):)
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
depinde de pariu.... poti iesi beton poti iese de kko:lol: :lol:
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
mi se rupe :) daca ea nu stie de caterinca n-ai ce sta cu ea clar .... :) ;)
|
Re: Femeia .....
eh` ... nici chiar asa ...
ia schimba tu umic rolurile ... sa fi u moka dupa una buna ... si sa fie ceva de genu` ... ca mie nu mi-o placut deloc de tine ... da` cum am facut un pariu ... alea alea .. nu te-ai simtzi cam najpa ? sau ceva ? ... dak stii sa o intorci in favoarea ta e bine ... dar oricum ... |
Re: Femeia .....
pai daca din pariul ala ..obtin si eu cam ce vreau... apoi poate sa-si bage pariul in fund... ii zic"ok sa fii sanatoasa" si ne salutam vb ca si cum nik nu s-ar fi intamplat....iar pe viitor am eu grija sa o rezolv in stilul meu ;)
|
Re: Femeia .....
pai nah :)) normal ca de o fufa dintr-un club care o iai asa la ala bala porcocala normal ca nu are dc sa se supere... ca si eu am facut pariuri din astea si te distrezi de minune :lol:
da poatana ce grea la faza mea suna cam asa: eu nu am vrut sa fac pariul, dar pana la urma a iesit... si aveam de ales fie respect treaba si o fuck pe aia sa se simta total penibil jenibil de tot kko... fie ma fak eu de kko... asa si eu cum mi-am dat seama ca s-ar fi simtzit penibil am refuzat (da a se mentziona ca inainte am dansat and stuff cu ea, inainte sa fie pariu) asa....dar fata tot a aflat si nah... she s-a suparat foarte tare(banuiesc ca credea ca poanta ii de la inceput ... :/ ) , se vedea pe fatza ei ca nu mai are chef de nimica si parca o auzeam ce inujuraturi si ce teorii "ce porci sunt barbatzii" baga prin cap :| any way ideea e ca pana la urma am iesit si eu destul de aiurea(adica nu mi-am respectat "pariul" la care de fapt nici nu mi-am prea dat acordul) si si tipa asta s-a simtzit aiurea.. si probabil se simte... any way i'm over it and i'm going 4 my old plan :twisted p.s. i haw a question.. voi ce ziceti sa fac rost de id-ul ei si sa imi cer scuze( sau sa o rog pe o prietena sa ii zica ca ii transimt scuze bla bla bla) sau sa o las moarta si sa ma comport ca si cum nu ar fi fost nici un pariu :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning