Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Vlad_BMW 05-11-08 14:35

Re: Evl*Skillz
 
e prea marfa filmul .. :D bravo Evl*Skillz

EvLSant0S 05-11-08 18:14

Re: Evl*Skillz
 
va rog si eu sa puneti la semnatura ce a pus skillzu mai sus , cu notepad`u ..
am si eu o curiozitate :D

Bmw_E30dak 05-11-08 18:18

Re: Evl*Skillz
 
frumos filmul...felicitari..

Brian 05-11-08 18:53

Re: Evl*Skillz
 
Foarte frumos montajul :-) .. felicitari Evl*Skillz si celor din filmulet :D
L-am pus si eu la semnatura.... hai sa ne asiguram ca il vede toata lumea :D

morpheusmaster 05-11-08 21:32

Re: Evl*Skillz
 
Foarte frumos...dar nu cred ca a spus nimeni asta o spun eu...PREA SCURT!!! Vrem mai mult!!! Sa tina mai mult nebuniaaaaa!! Succes

11KPO 05-11-08 23:28

Re: Evl*Skillz
 
super filmul man

Ali_ump 07-11-08 15:00

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
Salutare! am nevoie de putin ajutor....poti face ceva cu poza de mai jos?un wallpaper as vrea

EvLSant0S 07-11-08 20:48

Re: Evl*Skillz
 
Salut salut , masina e foarte tare,pozele nu ..
nu stiu cum sa facem, insa cu pozele astea nu avem ce face...
ori faceti niste poze mai misto ... ori .. nush .. da-le pe la baietii astia dp aici care mai editeaza.. poate te satisfac ei ..
noi nu ne bagam sa facem .. ca e greu sa faci ceva tare cand pleci de la asa ceva..
se poate incerca.. insa .. exista mari sanse sa ne chinuim, si noi ,si tu/voi .. degeaba.. :)

lavinia_hot 09-11-08 02:28

Re: Evl*Skillz
 
bravooo Santos:D

3dd13 09-11-08 17:04

Re: Evl*Skillz
 
e genial filmuletzu :) si voi Evl*Skillz, n-am cuvinte...superbe fotografii

EvLSant0S 10-11-08 01:47

Re: Evl*Skillz
 
multumim frumos...
din pacate..
atat skzu
cat si eu
stam din ce in ce mai prost cu timpul ..
si deci ..
o sa producem din ce in ce mai rar, teoretic..
practic .. :D
ramane de vazut ..
cu toate astea, mai bine asa, mai rar,da bombe ..
decat des si .. partzuri ..

EvLSant0S 12-11-08 18:31

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ...
e39 ...
care mai are si un drac nebun la volan ... :X
merge de avatar :D
brb,mai sunt cateva la rand

MARI_NSL 12-11-08 19:16

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1859837)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ...
e39 ...
care mai are si un drac nebun la volan ... :X
merge de avatar :D
brb,mai sunt cateva la rand

si ce crezi ? este foarte tare :lol:

EvLSant0S 12-11-08 22:34

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
numai bmw`uri ..
:X

11KPO 12-11-08 22:49

Re: Evl*Skillz
 
Ce faci tu e artă, într-adevăr. ultimile mele cuvinte......


All times are GMT +2. The time now is 05:36.

- Copyright 2026 4Tuning