![]() |
Re: Evl*Skillz
e prea marfa filmul .. :D bravo Evl*Skillz
|
Re: Evl*Skillz
va rog si eu sa puneti la semnatura ce a pus skillzu mai sus , cu notepad`u ..
am si eu o curiozitate :D |
Re: Evl*Skillz
frumos filmul...felicitari..
|
Re: Evl*Skillz
Foarte frumos montajul :-) .. felicitari Evl*Skillz si celor din filmulet :D
L-am pus si eu la semnatura.... hai sa ne asiguram ca il vede toata lumea :D |
Re: Evl*Skillz
Foarte frumos...dar nu cred ca a spus nimeni asta o spun eu...PREA SCURT!!! Vrem mai mult!!! Sa tina mai mult nebuniaaaaa!! Succes
|
Re: Evl*Skillz
super filmul man
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
Salutare! am nevoie de putin ajutor....poti face ceva cu poza de mai jos?un wallpaper as vrea
|
Re: Evl*Skillz
Salut salut , masina e foarte tare,pozele nu ..
nu stiu cum sa facem, insa cu pozele astea nu avem ce face... ori faceti niste poze mai misto ... ori .. nush .. da-le pe la baietii astia dp aici care mai editeaza.. poate te satisfac ei .. noi nu ne bagam sa facem .. ca e greu sa faci ceva tare cand pleci de la asa ceva.. se poate incerca.. insa .. exista mari sanse sa ne chinuim, si noi ,si tu/voi .. degeaba.. :) |
Re: Evl*Skillz
bravooo Santos:D
|
Re: Evl*Skillz
e genial filmuletzu :) si voi Evl*Skillz, n-am cuvinte...superbe fotografii
|
Re: Evl*Skillz
multumim frumos...
din pacate.. atat skzu cat si eu stam din ce in ce mai prost cu timpul .. si deci .. o sa producem din ce in ce mai rar, teoretic.. practic .. :D ramane de vazut .. cu toate astea, mai bine asa, mai rar,da bombe .. decat des si .. partzuri .. |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ... e39 ... care mai are si un drac nebun la volan ... :X merge de avatar :D brb,mai sunt cateva la rand |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
numai bmw`uri ..
:X |
Re: Evl*Skillz
Ce faci tu e artă, într-adevăr. ultimile mele cuvinte......
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:36. |
- Copyright 2026 4Tuning