![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si mie mi`sa parut ca am vazut...un seria 5 alpina
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
l-am vazut si eu...parerea mea e ca ala e un simplu seria 5 cu sigla de alpina.....
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si jante de alpina...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
acum daca tot vreti sa faceti un poll cu masini tari...trebuie sa specificati care sunt criteriile ;) ca nu poti sa compari un lambo cu un ursulet oricat de activ ar fi...asta una la mana...si 2 ar fi ca masini noi apar zilnic si sa punem in poll decat masina lui x sau lui y e cam uratel...si va rog sa-mi spuneti si mie care ar fi rostul topicului ca nu inteleg???Masina aluia e mai tare decat a mea...si masina mea e mai tare decat a celuilalt? :|
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Sasha, dacă ei au vrut să aleagă cea mai tare mașină, le-am oferit o variantă , pe baza căreia să se aleagă mai ușor cāștigătorul ! Personal, am aceeași părere ca și tine, dar...;)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aham..am inteles.. merci Manu !!!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai daca facem un poll nu mai putem adauga variante pe parcurs?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Nu se poate edita un poll decāt īn primele 5 minute de la creare!:)
|
aaa...credeam ca se mai pot adauga totusi mai tarziu si alte variante.
trebuie sa va dau dreptate atunci...nu prea ar avea rost Quote:
LE:scuze manu :???: |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce ziceti de 2 topicuri... 1: clasificare 2000-2009(primele 5 locuri sa zic) si 2: clasificare '85-'99(la fel..primele 5 locuri)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
singura chestie ar fi sa nu se mai faca poll...sasha are dreptate,intre timp o sa mai apara multe masini din ce in ce mai faine.ar trebui decat sa punem decat niste conditii/criterii pe diferite clase si sa lasam lumea sa-si spuna parerea.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da..aveti dreptate...Manu..hai gandeste`te la doua topicuri..sa`i dam drumu.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ar fi frumos sa-l ajutam si noi,nu sa-l lasam numai pe el sa munceasca la treaba asta.maine chiar o sa incerc sa vin cu niste idei,tot n-am ce face pe la facultate :oops:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu dadui o idee...si pe parcurs puteam sa schimbam clasamentu(prin parera fiecaruia) daca apare alta..sau daca se face imbunatatiri la alta...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut un Nissan Primera azi cu un kit extraordinar de frumos... daca are cineva ochi sa-l vada sa-i faca si 2-3 poze... :love:
Multumesc !! |
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning