Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

BobG 22-01-09 20:44

Re: Roman
 
si ink ceva....pe banii lu mamica si lu taticu isi face oricine nu?? si sincer sa fiu... M3-ul roxanei...da e ok... dar e stoc frate...asta vreau sa intelegi...si oricum nu ai sa o vezi p ea sa o arda asa k noi la intruniri sau sa se dea ea de-a latu....
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2002375)
haha :)) ma faci sa rad bobby , cum poti sa zici ca a lu' Anania are "ceva modificari" :)) ai vazut motorul lu' Razvan ? 400bhp+ si a lu Bogdan 320 bhp , daca tu de la 280 bhp stock la un STI pana la 400 bhp numesti ceva modificari e clar :)))
apoi vine M3 lu Roxana Dobos , care are 420 bhp stock , si i-a resoftat ECU si i-a mai pus ceva dar nu stiu exact ce , am sa ma interesez si am sa iti spun si are vreo 460bhp acum , daca nici asta nu e tuning , tuning nu inseamna numai exterior , sa numai motor , tuning poate sa fie : ori motor , ori exterior , ori sound , ori toate la un loc :)


BobG 22-01-09 20:45

Re: Roman
 
da ma ok....dar kt timp p an stai tu in roman?? sa fim sinceri acuma....:)
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2002391)
Si eu aici...tot de prin Roman :) ...cu "ceva" modificari....


morpheusmaster 22-01-09 20:45

Re: Roman
 
Quote:

si eu m-am luat de unii k vb ei de masini tunate in roman si nici nu stiu kre sunt alea...ma intelegi???
Pai numeste'i...sa'i vedem si noi...care's aia de vorbesc in +

BobG 22-01-09 20:46

Re: Roman
 
citeste mai jos si o sa vezi...nu dau nume k nu mi's sifon....dak stii ceva de masini...spune tot...nu e asa??:D
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2002402)
Pai numeste'i...sa'i vedem si noi...care's aia de vorbesc in +


scturoag 22-01-09 20:47

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by BobG (Post 2002397)
si ink ceva....pe banii lu mamica si lu taticu isi face oricine nu?? si sincer sa fiu... M3-ul roxanei...da e ok... dar e stoc frate...asta vreau sa intelegi...si oricum nu ai sa o vezi p ea sa o arda asa k noi la intruniri sau sa se dea ea de-a latu....

:)))) ii plac intrunirile ;)

scturoag 22-01-09 20:59

Re: Roman
 
Bobby , ti-am spus si pe mess , si vreau sa spun si aici sa se lamureasca toata lumea , Ideea nu e sa aducem masini TUNATE , facute rakete, trebuie sa venim cu ce avem pentru ca altceva mai tare nu avem , asha ca trebuie sa venim cu ce e cel mai tare pe la noi , chiar daca pentru altii li se par niste tigai , ca au o janta si o folie , multi dintre ei sunt foarte pasionati , dar pana la ora actuala poate nu au avut situatie financiara sa isi puna mai mult de o janta si o folie , si asta nu poate , asta sigur , multi dintre adolescentii din roman sunt pasionati de tuning , dar multi nu isi permit sa le tuneze sau chiar sa-shi cumpere o masina , ideea e , ca trebuie sa venim cu ce avem , asa se face treaba , nu trebuie sa venim cu ce e mai tare sa ne dam mari : " ia uite ce masini avem pe la noi" sau etc.

morpheusmaster 22-01-09 21:00

Re: Roman
 
Quote:

cip , resoftata
Ai fost tare la faza asta :))

scturoag 22-01-09 21:01

Re: Roman
 
da :))))) scuza-ma . m-am grabit , ca am scris mult din cate vezi si repejor :))

26WRC 22-01-09 21:06

Re: Roman
 
teoria chibritului...
Romanul are cateva masini tunate foarte bine!nua re rost sa le mai amintim sa fosrbit mult despre ele, dar cred ca sa vorbit degeaba, din cate se pare posesorii lor nu vor sa vormemeze o comuniatte ,sunt sigur ca toti acestia stiu de existenta forumului si poate chiar il viziteaza dar nimeni nu a postat..pe sectiunea roman..

VladM 22-01-09 21:06

Re: Roman
 
Lasati-l ma pe skilodu,incearca sa ne dovedeasca ceva,dar nu are dreptate,si scturoag,are dreptate,asa e,multi vor dar n-au de unde,problema financiara e peste tot intalnita sa fim seriosi...

BobG 22-01-09 21:08

Re: Roman
 
ma tu nu m-ai inteles dloc...eu nu vb de "sa ne dam mari"... pur si simplu ma refeream k plm.... ar trebui intai infiintat un club acolo.... plm si eu si altii kre mai sunte p-aici...vom veni acolo in vara...la primavara...si vedem kre e miscarea...si poate realizam ceva:D:D:D

morpheusmaster 22-01-09 21:14

Re: Roman
 
Eu zic sa o lasam balta k deja vb. in plus...

scturoag 22-01-09 21:14

Re: Roman
 
Pai atunci ce atata zarva ? ?!? :)))) Am zis din prima , daca urmariti thread-ul , am spus : ne intalnim inainte si sa vedem care si cum.

scturoag 22-01-09 21:15

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2002506)
Eu zic sa o lasam balta k deja vb. in plus...

cine vorbeste in plus ? :rolleyes2

BobG 22-01-09 21:21

Re: Roman
 
da...sunt si eu curios...cn vb in plus???


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning