![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Dai "Quote", stergi mesajul anterior, click pe "Manage Attachments", apoi in "Upload File from your computer" click pe "Browse", introduci imaginea din calculator, click "Upload" apoi in reply to topicclick pe "Submit Reply".
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
cateva poze cu wolfmobilu" meu....vor urma si altele...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal.inca o intrebare....am descoperit pe maneta care da drumu la stergatoare un buton(nu cel din capul manetei)deasupra caruia e scris 0120 si se poate misca in dreptul fiecarei cifre.....ce anume face?am sa postez maine o poza cu butonu cu pricina ...pana atunci daca imi puteti spune ceva....mersi anticipat
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
din cate imi aduc eu aminte este vorba de butoanele pt computerul de bord
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Buna baieti...
Caut partea de plastic dn bara fata,ce se vede in poza!!! va rog ajutati-ma,daca are cineva de vanzare!!! mai caut si prelungirea de sub bara fata,ca a lui 'antonlupan'!!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
imi poate zice cineva de unde se poate procura aparatoare sau cum i se zice pe capota
mersi |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
asta e butonul cu pricina....stie cineva ce anume face si la ce se foloseste?
baterie pt cheie de unde anume se poate cumpara? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cred ca de acolo se regleaza intensitatea stergatoarelor cand maneta este actionata in jos pe pozitia cu temporizator. Sper ca nu ma insel ?!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Nu te inseli WNS. Asa este si la mine la Passat dar mie imi regleaza sensibilitatea senzorului de ploaie. ;)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mersi fain....mai am o intrebare....am inchidere centralizata si pe cheie semnul wv care se apasa ....langa cheie e un mic beculet care cred ca e ars...ce anume face?deschide usile de la distanta fara sa mai folosesti cheia sau doar face lumina ca sa vezi noaptea unde sa bagi cheia?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
Doar lumineaza yala masinii pentru acces mai usor. |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
eu stiu ca butonul ala cu treptele 0120 au treaba cu computerul de bord...de acolo se reseteaza kilometrii parcursi si alte chestii,cel putin asa era la golful meu 2 gti
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Raspuns corect bogmotorsport. Antonlupan se vede din imagini ca ai computer de bord
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stiu ca am comp de bord....cum anume se foloseste si ce anume stie sa faca?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning