Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

paul_ral 01-06-08 20:22

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Dai "Quote", stergi mesajul anterior, click pe "Manage Attachments", apoi in "Upload File from your computer" click pe "Browse", introduci imaginea din calculator, click "Upload" apoi in reply to topicclick pe "Submit Reply".

antonlupan 01-06-08 23:47

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
3 Attachment(s)
cateva poze cu wolfmobilu" meu....vor urma si altele...

antonlupan 03-06-08 01:25

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
sal.inca o intrebare....am descoperit pe maneta care da drumu la stergatoare un buton(nu cel din capul manetei)deasupra caruia e scris 0120 si se poate misca in dreptul fiecarei cifre.....ce anume face?am sa postez maine o poza cu butonu cu pricina ...pana atunci daca imi puteti spune ceva....mersi anticipat

bogmotorsport 03-06-08 15:31

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
din cate imi aduc eu aminte este vorba de butoanele pt computerul de bord

ErdVento 03-06-08 17:32

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
Buna baieti...
Caut partea de plastic dn bara fata,ce se vede in poza!!!
va rog ajutati-ma,daca are cineva de vanzare!!!
mai caut si prelungirea de sub bara fata,ca a lui 'antonlupan'!!!

bzsa 05-06-08 21:06

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
imi poate zice cineva de unde se poate procura aparatoare sau cum i se zice pe capota
mersi

antonlupan 05-06-08 23:04

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
3 Attachment(s)
asta e butonul cu pricina....stie cineva ce anume face si la ce se foloseste?
baterie pt cheie de unde anume se poate cumpara?

WNS 05-06-08 23:39

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Cred ca de acolo se regleaza intensitatea stergatoarelor cand maneta este actionata in jos pe pozitia cu temporizator. Sper ca nu ma insel ?!

R_a_z_v_a_n 06-06-08 09:15

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Nu te inseli WNS. Asa este si la mine la Passat dar mie imi regleaza sensibilitatea senzorului de ploaie. ;)

turbatu' 06-06-08 09:27

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1574136)
imi poate zice cineva de unde se poate procura aparatoare sau cum i se zice pe capota
mersi

era cineva care aducea piese din SUA. Acolo al vazut.

antonlupan 06-06-08 12:54

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
mersi fain....mai am o intrebare....am inchidere centralizata si pe cheie semnul wv care se apasa ....langa cheie e un mic beculet care cred ca e ars...ce anume face?deschide usile de la distanta fara sa mai folosesti cheia sau doar face lumina ca sa vezi noaptea unde sa bagi cheia?

R_a_z_v_a_n 06-06-08 12:56

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by antonlupan (Post 1575279)
...doar face lumina ca sa vezi noaptea unde sa bagi cheia?

Raspunsul corect in QUOTE . :P
Doar lumineaza yala masinii pentru acces mai usor.

bogmotorsport 06-06-08 13:21

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
eu stiu ca butonul ala cu treptele 0120 au treaba cu computerul de bord...de acolo se reseteaza kilometrii parcursi si alte chestii,cel putin asa era la golful meu 2 gti

paul_ral 06-06-08 18:12

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Raspuns corect bogmotorsport. Antonlupan se vede din imagini ca ai computer de bord

antonlupan 06-06-08 23:24

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
stiu ca am comp de bord....cum anume se foloseste si ce anume stie sa faca?


All times are GMT +2. The time now is 12:59.

- Copyright 2026 4Tuning